Povídka I.

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Mourisson1 píše:Tamiron:rána do hlavy a už by se nebránil ;)
Anadra:jak jsem říkal z ní jediný co mám je vizuál :-)
Chrian:máš pravdu :-) ale to by bylo pak ošklivý a nevkusný
Alkaran:pletací jehlu jí vzali ;) (doufám) :-)
Tamiron: Prostě heb
Anadra: Prostě Anadra
Chrian: … no.. rána do hlavy a už by se nebránil
Alkaran: Pletací jehlicí by je prošpikovala už při pokusu o zajetí
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Tamiron: když myslíš :-)
Anadra: no dobře
Chrian: jako vždycky :-) jak to je psaný v tý povídce : přecenil se ,jako vždy :P
Alkaran: no to by pak nebyl příběh ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Sorry ale řešit povídky a systém je poněkud naprd :biggrin: Tedy můžete to řešit, ale nepříliš do detailů. :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše:Sorry ale řešit povídky a systém je poněkud naprd :biggrin: Tedy můžete to řešit, ale nepříliš do detailů. :smile:
Jasně, ale zase když vidíš, na bázi jakých postav to je napsané, tak se neubráníš srovnání :megalol: Které je IMHO vážně srandovní. Ale jinak pěkná povídka.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

:-) jojo ty postavy tam mají fakt trošku jiný schopnosti než předlohy :-)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Já teda nechám stranou motiv a jeho systémovou korektnost nebo to jestli souhlasí s možnou reakcí postavičky atp.
Když už píšeš takovouhle krátkou věc, chtělo by to zapracovat na celkověm dojmu. Některé věty jsou svým způsobem nadbytečné, jiné mi chybí. Užívání krátných vět dokáže zrychlit děj a dodat mu na akčnosti, ale když se používá moc, spíš to působí jako když autor prostě neměl chuť to nějak rozepisovat. Prostě jsem přišel, viděl, kuchnul, odešel...
Podle mě by stálo za to, kdybys vzal tu povídku a zkusil napsat to samé, ale znovu. Tohle si nech jako koncept a rozpracuj ho. Sama dobře vím z vlastní zkušenosti (když mi spadl photoshop a vymazal téměř hotovou práci), že pokus číslo dva bývá lepší, protože už víš co děláš.

Já osobně jsem zvědavá, kam by ses posunul při přepracování. :)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Je to můj jeden z prvních příběhů takže nic moc no :-) druhej pokus určo zkusim ;) a ty věty...no to je takovej zvyk ze slohovek ze školy protože mam vždycky strašně blbostí v čárkách :D zkusím to teda znova a pak to sem hodim jak to dopadlo :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Odpovědět