Extras runa závislost na alkoholu

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Extras runa závislost na alkoholu

Příspěvek od Street_cz »

Vzal jsem si u jedné postavy runu závilost na alkoholu a za boha ji nemůžu utišit... Ať piju s postavou tvrdý do němoty, nebo jen i několik piv, ty postihy tam jsou pořád. Nevím, jak je to sice nastavený, ale v porovnání se závislostí na tabáku mi to přijde jako chyba,
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Jo, tohle jsem s Hagenem řešil taky. Pil jak duha a závislost ne a ne odeznít. Nepříjemná permanentní kocovina...

Možná by stálo za to, že když si tu runu člověk vezme, že bude na začátku jeho závislot "ukojená", pokud to technicky lze.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Potvrzuji, že je stále buglé. Nalámal jsem smrťáky a pořád nic. Z kocoviny se nedá vyspat a závislost se nedá nijak ukojit...
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Taktéž potvrzuji, proto jsem si ani na jistou svou velice opileckou postavu tuto runu nedal... a přitom by se pro opilce celkem hodila.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
LindacpAG
Příspěvky: 162
Registrován: 15. 2. 2010 17.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LindacpAG »

Pravda, zkoušel jsem jet u jednoho mého opilce "až na doraz", ale abstinenční příznaky přesto nezmizely.

EDIT: A že toho bylo dost.
Thildon Mellvin
<i>"That's not a test! That's asbestos." </i>
Odpovědět