Nuda na ostrově

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:Já osobně si taky někdy hraju moc rád sám, vystačím si sám se sebou.
Pipi..takové detaily nám tu už neříkej :megalol:

V tomhle souhlasím s Woxem... když nemáte nikoho dalšího k hraní, i jen třeba pro hloupé pokukování v hospodě, nebo tak... tak to bývá nic moc ta hra. Jak nás učili na gymplu o jakési teorii sociálních rolí … vždy musí být dva. Jistě jsou tu samomluvkové, kteří si sami ohvězdičkují i třeba jen vycházku z Mithu do Drehanu, ale já třeba osobně nemám tyhle samomluvné tendence. Když pak uvážím, že Woxa nemohl na Ostrově nic jiného dělat (v takových chvílích chodím jen tak v rámci toho, že Van je "bojovník", mlátit nějaká nepřátelská NPC), tak ho chápu. Jenže stále platí... když už někde je a nějak se k tomu dohrálo, tak to musí překousnout. HC není hokejový club.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Já osobně si taky někdy hraju moc rád sám, vystačím si sám se sebou.
Pipi..takové detaily nám tu už neříkej :megalol:

V tomhle souhlasím s Woxem... když nemáte nikoho dalšího k hraní, i jen třeba pro hloupé pokukování v hospodě, nebo tak... tak to bývá nic moc ta hra. Jak nás učili na gymplu o jakési teorii sociálních rolí … vždy musí být dva. Jistě jsou tu samomluvkové, kteří si sami ohvězdičkují i třeba jen vycházku z Mithu do Drehanu, ale já třeba osobně nemám tyhle samomluvné tendence. Když pak uvážím, že Woxa nemohl na Ostrově nic jiného dělat (v takových chvílích chodím jen tak v rámci toho, že Van je "bojovník", mlátit nějaká nepřátelská NPC), tak ho chápu. Jenže stále platí... když už někde je a nějak se k tomu dohrálo, tak to musí překousnout. HC není hokejový club.
Puberťáku
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Pipi_CZ píše:
Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Já osobně si taky někdy hraju moc rád sám, vystačím si sám se sebou.
Pipi..takové detaily nám tu už neříkej :megalol:

V tomhle souhlasím s Woxem... když nemáte nikoho dalšího k hraní, i jen třeba pro hloupé pokukování v hospodě, nebo tak... tak to bývá nic moc ta hra. Jak nás učili na gymplu o jakési teorii sociálních rolí … vždy musí být dva. Jistě jsou tu samomluvkové, kteří si sami ohvězdičkují i třeba jen vycházku z Mithu do Drehanu, ale já třeba osobně nemám tyhle samomluvné tendence. Když pak uvážím, že Woxa nemohl na Ostrově nic jiného dělat (v takových chvílích chodím jen tak v rámci toho, že Van je "bojovník", mlátit nějaká nepřátelská NPC), tak ho chápu. Jenže stále platí... když už někde je a nějak se k tomu dohrálo, tak to musí překousnout. HC není hokejový club.
Puberťáku
Papriko
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Spameři :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Odpovědět