Dva hráči a PLACOS

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

A na ty malé písmenka tam je nějaké zaškrtnutí možnosti, které je ti je úměrně zvětší.. hm, jakpak se to jmenuje..
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Font pro vysoké rozlišení... tak nějak :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

UseLargeFont=1
Because I'm Batman !!!
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 2. 2011 9.16

Příspěvek od Janek »

Děkuji všem, naladila jsem obrazovku maximálně jak to šlo. :smile:

Co se týká pláště - nevím, nebudu už řešit, pořídím další a budu ho bedlivě sledovat. :dry:

A teď další problém:

Příteli hra každou chvilku spadne, vypisuje to tohle:

AppName: nwmain.exe AppVer: 1.6.9.0 ModName: atioglxx.dll
ModVer: 6.14.10.8874 Offset: 0067f368

Je na to nějaký jednoduchý zaručený lék? :helpsmilie:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Dva hráči a PLACOS je téma. Na různé otázky je jiné téma.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 2. 2011 9.16

Příspěvek od Janek »

kokosak píše:Dva hráči a PLACOS je téma. Na různé otázky je jiné téma.
Nu a toto je příklad jak napsat zbytečný a nikomu nepomáhající příspěvek. :bigwink:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Janek píše:
kokosak píše:Dva hráči a PLACOS je téma. Na různé otázky je jiné téma.
Nu a toto je příklad jak napsat zbytečný a nikomu nepomáhající příspěvek. :bigwink:
Naopak je to příspěvek snažící se udržet pořádek fóra
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Zkuste vypnout v nastavení grafiky třpytivou vodu, nebo víc detailů, zda se to zlepší.

Jinak tu na fóru existuje několik topiců s šikovnými radami, hned například ten třetí v tomto tématu, NWN - řešené technické problémy, který dodá další nápady.

Něco jako "zaručený způsob" nikdy neexistuje.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: 27. 2. 2011 9.16

Příspěvek od Janek »

Nalk píše:
Janek píše:
kokosak píše:Dva hráči a PLACOS je téma. Na různé otázky je jiné téma.
Nu a toto je příklad jak napsat zbytečný a nikomu nepomáhající příspěvek. :bigwink:
Naopak je to příspěvek snažící se udržet pořádek fóra
Nějak nerozumím v ČEM PŘESNĚ je přínosný. Mně nijak neporadil, zakládat nový topic na každou blbost která mi ve hře není jasná, to by bylo podle tebe lepší?

Řešené technické problémy byly samozřejmě první téma které jsem prošla, ale stejnu situaci jsem tam nenašla. Doufala jsem že lidi co se tu skutečně zajímají o to jak někomu pomoci stejně používají funkci co jim při loginu vyhodí nová témata a třeba se někdo setkal se stejným problémem.

Pokud mé dotazy někoho obtěžují, samozřejmě stačí říci, zkusím to zjistit jiným způsobem - tohle mi prostě přišlo nejjednodušší - proč řešit vyřešené problémy, když se VĚTŠINOU stačí zeptat.
:bleh:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Jde o to, že ty problémy (a jiný věci), jsou pak líp dohledatelný. Teda hlavně pro ty, kteří používají vpravo nahoře "Hledat", než se na něco zeptají.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Janek píše:
Nalk píše:
Janek píše: Nu a toto je příklad jak napsat zbytečný a nikomu nepomáhající příspěvek. :bigwink:
Naopak je to příspěvek snažící se udržet pořádek fóra
Nějak nerozumím v ČEM PŘESNĚ je přínosný. Mně nijak neporadil, zakládat nový topic na každou blbost která mi ve hře není jasná, to by bylo podle tebe lepší?

Řešené technické problémy byly samozřejmě první téma které jsem prošla, ale stejnu situaci jsem tam nenašla. Doufala jsem že lidi co se tu skutečně zajímají o to jak někomu pomoci stejně používají funkci co jim při loginu vyhodí nová témata a třeba se někdo setkal se stejným problémem.

Pokud mé dotazy někoho obtěžují, samozřejmě stačí říci, zkusím to zjistit jiným způsobem - tohle mi prostě přišlo nejjednodušší - proč řešit vyřešené problémy, když se VĚTŠINOU stačí zeptat.
:bleh:
OK, takže zkusím vysvětlit. Pokud se zeptáš v topicu, který je o něčem úplně jiném, má to dva následky. Zaprvé se sem nepodívají lidé, kteří nemají zájem řešit uvedený topic (Dva hráče a PLACOS) a za druhé, pokud někdo bude mít stejný technický púroblém a bude se dívat do fora pro technické problémy, tenhle tam nenajde. Tak, jako jsi to tam nenašla ty.

Ano, pro tebe je to asi nejjednodušší, ale pro nikoho jiného ne. Nevěřím, že založení nového topicu je úloha, kterou nejsi schopna zvládnout. Pokus se o to příště prosím.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět