Lovení časovek

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Nalk píše:Hej.. to je naše hláška to "koukne kam koukají".. to je typický Galli :biggrin:

kokosak: tak to abych příště po tobě na srazu u ohně neházel chleba, ale nějaký těžší kalibr :bleh:
Jak vaše.. tohle už dávno tomu použila Sirael, když něco chtěla po Univerzitě a jejím osazenstvu chudinka.
To bylo: A: *Kouká na B*, B: *Kouká na C*, C: *Kouká na A*, S: *Kouká kam koukají* (A do těch vtipných hlášek jsem to tehdy hodila já) :biggrin:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Lassair píše:
Nalk píše:Hej.. to je naše hláška to "koukne kam koukají".. to je typický Galli :biggrin:

kokosak: tak to abych příště po tobě na srazu u ohně neházel chleba, ale nějaký těžší kalibr :bleh:
Jak vaše.. tohle už dávno tomu použila Sirael, když něco chtěla po Univerzitě a jejím osazenstvu chudinka.
To bylo: A: *Kouká na B*, B: *Kouká na C*, C: *Kouká na A*, S: *Kouká kam koukají* (A do těch vtipných hlášek jsem to tehdy hodila já) :biggrin:
Tak to pardon.. mě se to pak nějak zdálo moc plyšové, málo sarkastické atd.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

spíš teď se ti to zdá:D
Odpovědět