Dotaz: Lovecký roh, stahování zvěře

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Silky
Příspěvky: 14
Registrován: 1. 2. 2010 9.41

Dotaz: Lovecký roh, stahování zvěře

Příspěvek od Silky »

Zdravim,
koupil jsem si lovecký roh s tím, že se s ním budeme při lovech dorozumívat, ale nějak nefunguje podle mých představ. Zatroubím, ale nikdo v družině mimo dohled roh neslyší, slyší ho pouze ti v dohledu. Je to tak v pořádku nebo je třeba stáhnout něco navíc z webu?

Ještě jeden dotaz mám. Při stahování zvěře se občas stává nejenom mě to, že začnu stahovat kůži, ale k dokončení akce nedojde. Postava se narovná a nic se nevypíše (Nepovedlo se ti získat kůži/Získal jsi …). Stahování není nijak přerušováno (jiné akce, blechy) a PLACOS je na nule. Nevíte čím by to mohlo být způsobeno? Pozn. porcování masa nezlobí.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Lovecký roh ti funguje přesně jako všem ostatním. Praktické užití je spíš v tom, že si zatroubíš a pak pošleš tell, že přibližně z těch a těch míst jde slyšet zvuk rohu. Kupříkladu za války se zlobry byla v jedné lokaci dvě obranná postavení a pokud probíhal na nějaké útok, tak se dal signál rohem a poslal tell někomu schopnému z druhého stanoviště. A jindy zase třeba při lovu vlkodlaka jsem pátrali odlehle přes různé lokace a troubením se dal signál, že vlkodlaka jistá skupina nalezla atd.

O kůžích nic nevím, jsem nějaký čas neaktivní.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Já tedy mám pocit, že troubení rohu je slyšet přes celou lokaci, jen v chatu se pochopitelně *troubí na roh* zobrazí jen těm, kteří jsou v dohledu-dosahu.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

A co se stahování týče, vím že takhle to na 100% blbne jen když jednu mrtvolu zkouší stahovat víc lidí zároveň, nebo se postava nějak hýbe. V jiné situaci, pokud se postava mezitím nijak nepohnula, bych to zkrátka připsal bugu.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Silky
Příspěvky: 14
Registrován: 1. 2. 2010 9.41

Příspěvek od Silky »

Dík za info. Ten roh mě, ale štve. Psát telly odkud jde zvuk je trochu otrava :)

Stahování zlobí právě i ostatním v partě naprosto stejným způsobem. Každý dělá na svojí mrtvolce, takže jde asi o nějaký bug.
Odpovědět