Odvrácení nemrtvých + Multiclass ?

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Odvrácení nemrtvých + Multiclass ?

Příspěvek od xondik »

Nevíte náhodou jak je to s odvracením nemrtvých s multi povoláním, kde obě povolání mají tenhle feat?

Př. Máte klerika na 10lvl - tj odvracení se vám určuje podle Charismy a podle úrovně, což na 10lvl ujde a je to užitečný.
Jenže si vezmete (plácnu první class co mě napadá, že odvrací nemrtvé) lvl paladina. Dáte si lvl paladina.
A teď to začíná být zapeklité. Jaký lvl se bude počítat do toho odvrácení? Ta jednička nebo desítka? Nebo se sčítají?
Nikde jsem to nedohledal a dost mě to zajímá.

Thx for answerin´ :clover:
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Sorry že ti sem postnu něco jiného, ale v principu to souhlasí, ještě kouzlo Božská Síla, tam je to tak že dostane tolik útoků kolik má bojovník na stejné úrovni,tam se tky počítá jen klerik nebo i ty další povolání?
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Xondik:

The "level" used by this feat for all purposes listed so far (total hit dice affected, destroying instead of turning, and duration) is the turner's cleric level plus the higher of (paladin level−2) and (blackguard level−2) if either is positive.

( http://nwn.wikia.com/wiki/Turn_undead )

Chir:

Base attack bonus improves to that of a fighter of the same character level; caster level is ignored for this aspect of the spell. For example, this spell grants any level 14 character the base attack bonus of a level 14 fighter (i.e. +14/+9/+4), regardless of that character's classes and class levels.
Naposledy upravil(a) The_Balrog dne 15. 3. 2012 9.09, celkem upraveno 1 x.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Tam je to myslím pouze ten klerik, aspoň mi to tak přišlo, když jsem to testoval v bázi EQ3 … Klerikova "kouzla" započítávají pouze lvl klerika viz. např. invis s kelrikem na 3 lvl a bojovníkem na 10lvl vydrží značně mínň jak od klerika na 10 lvl …
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Díky za rychlou odpověď! Měli by udělat vyhledávač TheBalrog jakožto největšího rivala googlu :megalol:
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

tky thx :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Odpovědět