Chyba kódování

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Chyba kódování

Příspěvek od Aefar »

Zuzu (zdá se) nějak generuje chyby kódování v topicích, co napsal. Když jsem pak chtěl téma přesunout, vygenerovalo to chybu v mysql. Nemůžu takto přečíst třeba topic o trestech pro hráče (ale ještě asi dva nebo tři jiné).

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Zatraceně, vypadá to bledě, bojím se, že s tímhle může pohnout jen ten, kdo má přístup přímo do databáze fóra (tedy asi jen labir) a zprovozní těch několik zablokovaných topiců.

A snad tam také zjistí, co přesně se se Zuzuovými příspěvky děje :/
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Strigo
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Příspěvek od Strigo »

Mám takový menší problém, nemohu se z prohlížeče Google Chrome připojit na forum hlásí mi to:
Warning: include(./language/lang_english/lang_main.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/equilibrie.cz/equilibrie.cz/forum/includes/functions.php on line 828

Warning: include() [function.include]: Failed opening './language/lang_english/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/equilibrie.cz/equilibrie.cz/forum/includes/functions.php on line 828
phpBB :

Error updating last visit time

DEBUG MODE

SQL Error : 1034 Incorrect key file for table 'eq_users'; try to repair it

UPDATE eq_users SET user_session_time = 1332836369, user_session_page = 0, user_lastvisit = 1332752874 WHERE user_id = 819

Line : 203
File : sessions.php
Když se připojuji přes internet Explorer tak to jde v pořádku, ale občas i tam mi tato chyba vyskočí, stačilo mi dát refresh stránky a šlo to pak dál. Nicméně na Googlu chrome mi to dělá furt a refresh nepomáhá

Když se na to tak koukám, tak je nejspíše chyba v databázi v tabulce eq_users se sessions asi se blbě zapisují nebo je s nimi nějaký jiný problém.
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Teď abych se bál psát na fórum teda...
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Odpovědět