Zlomená levá ruka

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Zlomená levá ruka

Příspěvek od The_Balrog »

Když vám zlomí levou ruku, nemůžete do ní vzít žádnou zbraň - to je v pořádku. Systém ale bohužel povolí vzít do rukou obouruční zbraň, či luk, což už v pořádku tolik není. Sice přitom mám neuvěřitelné postihy k útoku, ale třeba by to šlo zařídit tak, aby se ani obouruční věci do ruky nedaly strčit. (Třeba velká lopata, nebo nějaký krumpáč.)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

No, já vím že když měl chir jednu zlomenou tak nemohl vzít ani luk. Ale nevzpomenu si která že to byla zlomená.. to bude vědět Zuzu, byla to totiž ta druhá než kterou mi usekl
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Usekl jsem ti levou. :bigwink:
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Ahá, takže zlomenina byla na pravý, ok :smile: Takže pravá blokuje i obouručky, ale levá ne..hmhm
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

To protože obouručky se "dávaj do pravý". A buďto ta levá na ně půjde rozšířit, nebo nepůjde. To je teď již záležitost toho, jak je NWN systém zbraní v ruce napsanej.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Ale stejně jsou tu samí dobří hráči kteří budou vědět že to prostě není moc RP košér nosit se zlomenou levačkou obouručku,ne? :smile: I když myslím že třebas takovej Ham, ten může levačku mít zlomenou a mohl by se klidně ohánět tou sekerou i jednou rukou :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Krumpáč je systémově jednoručka (měl jsem s ním s Bolthormem komba se štítem na ty, kdo jsou odolní proti tupým a sečným). Lopata tuším taky, zvládnu s ní nosit i vědro, tuším.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Odpovědět