Převod postavy mezi účty

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Eltharion
Příspěvky: 92
Registrován: 7. 6. 2011 1.29

Převod postavy mezi účty

Příspěvek od Eltharion »

Zdravím, vím, že to není standartní žádost, ale bylo by možné a technicky proveditelné nechat si převést charakter ze starého účtu na nový?

Hrával jsem pod účtem "kocourmodroocko" a měl NWN platinovou edici ze Score (která je teď už víceméně nesehnatelná). Po čase uvažuju, že bych se vrátil, ale cd se hrou ne a ne najít. Přemýšlím, že bych si z netu koupil diamond edition, ale to by znamenalo nové CD keye, nový účet, přičemž na tom starém mám celkem dobře rozjetou postavu a bylo by mi líto o ni přijít.

Díky za odpověď
Účet "Kocourmodroocko"

Eldir Alcaseä - elf ze zlata
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2700
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

Není snažším řešením nechat si vypnout ISU a CD keye neřešit?
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Eltharion
Příspěvky: 92
Registrován: 7. 6. 2011 1.29

Příspěvek od Eltharion »

Nerozumím, možná. Znamená to, že pokud si nechám vypnout ISA, že se na svůj starý účet budu moct přihlásit s jinou verzí? Sry, jestli je to lamácký dotaz, já měl pocit, že jsou na účet vázány CD keye automaticky.
Účet "Kocourmodroocko"

Eldir Alcaseä - elf ze zlata
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Hawkeye píše:Není snažším řešením nechat si vypnout ISU a CD keye neřešit?
To je velmi špatná rada, i s ohledem na dnešek.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Pokud někdo chce, aby se mu někdo nehrabal v postavách, tak mu do toho sakra nemluv.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2700
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

No, možná jsem ted za lamu já, ale myslel jsme, že vypnout Isu a zapnout ji s jiným Cd keyem není problém, ale asi tedy je :smile:

George :worthy:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Omlouvám se za předchozí stručnost...
Eltharion píše:Zdravím, vím, že to není standartní žádost, ale bylo by možné a technicky proveditelné nechat si převést charakter ze starého účtu na nový?
To reálně nelze, protože takovou možnost jako DM nemáme, a i když jsou způsoby, jak to vyřešit, nepovažuji to za nutné - viz dále.
Eltharion píše:Hrával jsem pod účtem "kocourmodroocko" a měl NWN platinovou edici ze Score (která je teď už víceméně nesehnatelná). Po čase uvažuju, že bych se vrátil, ale cd se hrou ne a ne najít. Přemýšlím, že bych si z netu koupil diamond edition, ale to by znamenalo nové CD keye, nový účet, přičemž na tom starém mám celkem dobře rozjetou postavu a bylo by mi líto o ni přijít.
CD klíč si s účtem musíš sám svázat, je to někde v nastavení postavy a jmenuje se to ISA ochrana. Tu důrazně doporučuji mít zapnutou a v případě, že hráč potřebuje změnit CD klíč, je toto možné vyřešit s DM, který ISA ochranu dočasně vypne. Hráč si ISA sám vypnout nemůže.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Není problém nechat si vypnout ISA na jeden CD key a zapnout si ho na jiný, pokud nějak hráč prokáže že je ten účet opravdu jeho. Jinak to ani nejde, bez původního klíče (tj. pokud má ISA, stejně se tomu nevyhne, pokud samozřejmě nechce, aby se mu někdo nehrabal v postavách, ani on sám).
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2700
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

Vida, tak nejsem blbej, jen jsem jsem se nepřesně vyjádřil :smile:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Eltharion
Příspěvky: 92
Registrován: 7. 6. 2011 1.29

Příspěvek od Eltharion »

Díky všem za odpověď. Nakonec se tedy problém vyřešil protože ISA jsem si nezapínal (což vzápětí napravím). Navíc jsem se stejně nakonec rozhodl začít s čistým štítem.
Účet "Kocourmodroocko"

Eldir Alcaseä - elf ze zlata
Odpovědět