Zblázněný systém

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

V hostinci prý sněží, Mithallirští strážní okukují Amfiberai, odlognuté postavy se transformují na NPC a umírají hladem … rovnováha je vychýlena, deska se hroutí.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No vypadá to, že se zase připojuje někdo, jehož připojení (ač to pravděpodobně tak nezamýšlí) poblázní celý svět. Objevil ose tu v posledních dnech pár nováčků (teda nových accountů) a je možné, že to je kvůli někoému z nich... nebo možná nějaký nový hráč přešel na jiného providera/router a teď to zlobí díky tomu.

Labirovi jsem napsal, ale nevím, zda není na dovolené.

Pokud mne nějaký nováček slyší, pak bych vás chtěl poprosit, abyste se zamysleli, zda jste se nelogovali dnes dopoledne, a vás ostatní, kdo teď hrál, zda byste nedokázali určit přesný čas, kdy vám to začalo zlobit. A případně z logu uhádnout, který účet by mohl být tím co zlobí. Snad ho identifikujeme i sami a něco s ním vymyslíme.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Já včera během míčované videl Neph a Freda zevlit po Amfiberai, také jsem tam viděl ležet nějaké pálky a míče.

Málem jsem chytl rage, když Neph vesele mávala na Aris, pak mi ale došlo, že je tam asi něco špatně :biggrin:
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Asi měl Caled halucinace. :megalol:
Asce
Příspěvky: 41
Registrován: 5. 7. 2012 15.15

Příspěvek od Asce »

Ahoj,
byl to problém u mě a Rado Geprina... Připojovali jsme se z jedné IP adresy, vůbec mi nedošlo že to způsobí ty haluze jako u Ervanda Wenta a toho trpaslíka. Čas toho by měl být asi někdy včera pozdě večer, co jsme se poprvé přihlásili. A taky bych se chtěl omluvit za komplikace.
Neuzavřené konce, atmosféra strachu, smrt postavy! ...to je to, čeho se lidé nejvíce bojí a co nenávidí, ale na co vzpomínají nejdéle!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Začalo to zlobit řekněme včera v osm, devět. jestli jste se přihlásili i dneska dopoledne, pak je skoro jistý, že EQ blázní kvůli tomu a budete muset nějak pořešit tu IP adresu. Jinak to asi nepůjde.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Až se večer labir vrátí z práce, tak server zrestartuje.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Asce
Příspěvky: 41
Registrován: 5. 7. 2012 15.15

Příspěvek od Asce »

The_Balrog píše:Začalo to zlobit řekněme včera v osm, devět. jestli jste se přihlásili i dneska dopoledne, pak je skoro jistý, že EQ blázní kvůli tomu a budete muset nějak pořešit tu IP adresu. Jinak to asi nepůjde.
Na stejné IP jsme byli výjimečně.
Neuzavřené konce, atmosféra strachu, smrt postavy! ...to je to, čeho se lidé nejvíce bojí a co nenávidí, ale na co vzpomínají nejdéle!
Malae
Příspěvky: 37
Registrován: 5. 5. 2010 21.43

Příspěvek od Malae »

naposled co jsem zahlédl, tak to bylo z účtu "se" nebo " se" snad to nějak pomůže (měl sem kvůli němu buglou postavu ) byl ve hře 2x napsal sem prosebny tell, ať zkusí relog...

Jinak se mi stalo také že postava měla dost velký hlad, žízen, unavena, navíce nešla vůbec ovládat, jediné co tak psaní...
_________________________________________
Cali - MIA *Miss in action*.
Sam z Hvozdu
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Woxa píše:Já včera během míčované videl Neph a Freda zevlit po Amfiberai, také jsem tam viděl ležet nějaké pálky a míče.

Málem jsem chytl rage, když Neph vesele mávala na Aris, pak mi ale došlo, že je tam asi něco špatně :biggrin:
To je hrozný,… já taky chci nějaký vzrůšo :o) Moje postava se umí teleportovat a existovat na dvou místech zároveň a já o tom ani nevím!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět