hra se sekla mezi lokacemi

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

hra se sekla mezi lokacemi

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Pomozte mi prosím, nejde mi načíst lokace, nemůžu najít, jestli se to tu někde již řešilo nebo co s tím.
Hra se sekla při přechodu z farem (přechod za políčkem farmáře) ke hřebčínu. Vždy se načte jen do těch 5/6 a pak nic. :no:

Obrázek
znásilněný podvědomí
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Toto se mi také stávalo a příčinou bylo přílišné množství placeablů v lokaci, špatné připojení nebo špatné nastavení grafické karty.

Sám zkus nejdříve snížit detaily na minimum, restartovat svůj router (vypnout/zapnout Internet) a počítač. Občas pomůže i trocha trpělivosti.
Mithirwen Celeavaeil
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Olymar píše:Toto se mi také stávalo a příčinou bylo přílišné množství placeablů v lokaci, špatné připojení nebo špatné nastavení grafické karty.

Sám zkus nejdříve snížit detaily na minimum, restartovat svůj router (vypnout/zapnout Internet) a počítač. Občas pomůže i trocha trpělivosti.
Zkusil jsem všechno a pořád nic... :/ V obou lokacích jsem se pohyboval již předtím, stejný přechod jsem dokonce přecházel, byť pouze z druhé strany...
znásilněný podvědomí
Strigo
Příspěvky: 175
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Příspěvek od Strigo »

mir_a_svoboda píše:
Olymar píše:Toto se mi také stávalo a příčinou bylo přílišné množství placeablů v lokaci, špatné připojení nebo špatné nastavení grafické karty.

Sám zkus nejdříve snížit detaily na minimum, restartovat svůj router (vypnout/zapnout Internet) a počítač. Občas pomůže i trocha trpělivosti.
Zkusil jsem všechno a pořád nic... :/ V obou lokacích jsem se pohyboval již předtím, stejný přechod jsem dokonce přecházel, byť pouze z druhé strany...
Já to jednou řešil s jedním hráčem a dokonce i v té samé lokaci a vyřešili jsme to tak, že jsem se logl za jeho postavu, vyšel z dané lokačky a odlogl. Vše pak šlo už v pořádku.
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

nemenil si cep? haky? či niečo podobne ? Sice nie na EQ, ale podobne mi to zamrzalo ked sa hra snažila a nevedela najst chybajuci model pre placeable.
Because I'm Batman !!!
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

allekoo píše:nemenil si cep? haky? či niečo podobne ? Sice nie na EQ, ale podobne mi to zamrzalo ked sa hra snažila a nevedela najst chybajuci model pre placeable.
Hru jsem nedavno celou instaloval. cep 2.0 mel jsem problem s tim, ze jsem nektere mel zkopirovat do slozky erf, ale tu jsem v adresari se hrou nemel vubec vytvorenou, tak jsem ji vytvoril a zkopiroval je do ni, jestli to tak ale funguje, to nevim. :)
znásilněný podvědomí
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

tak jedine reinstal :) alebo skus prekopčit verziu od niekoho komu to šlape.
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

myslím

Příspěvek od Mini »

PC.. to nezvládá.. to tak bývá. třeba i u trosek starého Hobitína myslím.. ty také nezvládne každé PC
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: myslím

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Mini píše:PC.. to nezvládá.. to tak bývá. třeba i u trosek starého Hobitína myslím.. ty také nezvládne každé PC
Ten PC to už jednou zvládal, takže tím to určitě není.
znásilněný podvědomí
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Tak už vážně nevím, co se děje, teď se mi již načíst lokaci podařilo, ale zase mám neviditelné šaty, ty které jsem před tím bez problému viděl... :blink:
znásilněný podvědomí
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

To vypadá na rozhašené textury, nebo nějaký chybný soubor. Vyjdi z té lokace (:)) a zkus relog. Když to nepomůže, doporučuji reinstal - nebo hodného kamaráda, kdy smažeš všechny ty důležité složky jako override a hak a nahradíš je složkami zdravými, právě od něj.
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Braenn píše:To vypadá na rozhašené textury, nebo nějaký chybný soubor. Vyjdi z té lokace (:)) a zkus relog. Když to nepomůže, doporučuji reinstal - nebo hodného kamaráda, kdy smažeš všechny ty důležité složky jako override a hak a nahradíš je složkami zdravými, právě od něj.
Nasel by se tu nekdo, kdo by byl te dobroty a zkopiroval mi ty dulezite slozky, hodil je do raru a postnul na uloz.to? Zkousel jsem i cizi net, prehodit cep z 2.0 na 2.2 a fakt si nevim rady, krom postavy treba nevidim vnitrni prechody a dvere v Arnagolske tvrzi atd... :helpsmilie:
znásilněný podvědomí
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

mir_a_svoboda píše:
Braenn píše:To vypadá na rozhašené textury, nebo nějaký chybný soubor. Vyjdi z té lokace (:)) a zkus relog. Když to nepomůže, doporučuji reinstal - nebo hodného kamaráda, kdy smažeš všechny ty důležité složky jako override a hak a nahradíš je složkami zdravými, právě od něj.
Nasel by se tu nekdo, kdo by byl te dobroty a zkopiroval mi ty dulezite slozky, hodil je do raru a postnul na uloz.to? Zkousel jsem i cizi net, prehodit cep z 2.0 na 2.2 a fakt si nevim rady, krom postavy treba nevidim vnitrni prechody a dvere v Arnagolske tvrzi atd... :helpsmilie:
Nejsi z Prahy? Když tak se domluvíme po PM.
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 506
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Příspěvek od Ondrasman »

Mě pomohl pád serveru..
Chard
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 39
Registrován: 11. 8. 2012 22.46
Bydliště: Brno

Příspěvek od Marek »

Když napíšeš které složky chceš, můžu se o to pokusit
Markus Brunus, trochu "blázen", který chce pomáhat a občas na to doplatí
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Marek píše:Když napíšeš které složky chceš, můžu se o to pokusit
Už jsem domluvený s Braenn, ale díky. :smile:
znásilněný podvědomí
mir_a_svoboda
Příspěvky: 12
Registrován: 8. 1. 2012 0.14
Bydliště: ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mir_a_svoboda »

Koukam do logu a tam takovehle veci:

Failed to load Door model tn_gdoor_03.mdl
Unknown Update sub-message

Failed to load Door model tn_gdoor_02.mdl
Unknown Update sub-message

Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl

Failed to load Placeable model tnp_market_001.mdl

Failed to load Placeable model plc_dwchair.mdl

Failed to load Placeable model plc_dwbench.mdl

postuju to sem jen kdyby z toho mohl nekdo neco vycist... :)
znásilněný podvědomí
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

a to ti to piše po reinstalu ?
Because I'm Batman !!!
Odpovědět