Posmrtná nemoc po dání obětiny

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Posmrtná nemoc po dání obětiny

Příspěvek od Mija »

Zdravim všechny :-) chtěl sem ohlásit že se mi stalo s Mijou taková neobvyklá věc … poprvé jsem to ignoroval protože sem se odpojil a po čtyřech hodinách to bylo v poho (asi) … jedná se o tom že když Mija daruje obětinu bohu u sochy ajris tak dostane bonusy to jo atd. akorát ještě k tomu dostane posmrtnou nemoc … nevim jestli to je správně … teď podruhý sem to zkusil jestli to neni chyba :smile: a stalo se mi to znova … chtěl jsem se zeptat čím to asi může být zapříčeněno …

diky za odpověď
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je asi chyba.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Příspěvek od DarckDewy »

Mě se to stalo také.. Byl jsem někde u zlobřích plání. A byl tam rituální oltář neurčený žádnému z bohů. Naházel jsem tam věci a najednou se mi objevilo že mě bohové vyslyšeli. Hned na to jsem dostal dar.. Ale k tomu i posmrtnou nemoc. Která ničím nešla vyléčit.. Štvalo mě to myslel jsem si že jsem jí dostal jak jsem prošel vodou... Ale poté mě upozornili na to že bych si nic neměl pamatovat když mám tuto nemoc... I když má postava nezemřela... (Zemřela ale o hodně dříve a nemoc neměla) …
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

DarckDewy píše:Mě se to stalo také.. Byl jsem někde u zlobřích plání. A byl tam rituální oltář neurčený žádnému z bohů. Naházel jsem tam věci a najednou se mi objevilo že mě bohové vyslyšeli. Hned na to jsem dostal dar.. Ale k tomu i posmrtnou nemoc. Která ničím nešla vyléčit.. Štvalo mě to myslel jsem si že jsem jí dostal jak jsem prošel vodou... Ale poté mě upozornili na to že bych si nic neměl pamatovat když mám tuto nemoc... I když má postava nezemřela... (Zemřela ale o hodně dříve a nemoc neměla) …
Počkat počkat.… nesedí mi tam několik věcí, nejvíc asi to "Zemřela o hodně dříve a nemoc neměla". Nemohl bys to rozvést? Jak je to dlouho, co zemřela, jakým způsobem byla oživena (průchod přes avatary? Oživení když už jsi byl na druhé straně? Nebyl jsi tam a někdo tě zvedl?).
Naposledy upravil(a) Braenn dne 20. 10. 2012 10.02, celkem upraveno 1 x.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

To se občas děje, že debuffy za smrt tě minou, už se to tu párkrát řešilo a je to spíš náhodilé, než podle nějakého scénáře.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Já tipoval (podle asi dvou postav co nikdy posmrtku neměli) že je to absencí run EXTRAS
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Tím to není, mi umřely postavy bez run i s runami, a vychytal jsem oživení bez debuffu na obou. On je to prostě nějaký random...
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Příspěvek od DarckDewy »

Braenn píše:
DarckDewy píše:Mě se to stalo také.. Byl jsem někde u zlobřích plání. A byl tam rituální oltář neurčený žádnému z bohů. Naházel jsem tam věci a najednou se mi objevilo že mě bohové vyslyšeli. Hned na to jsem dostal dar.. Ale k tomu i posmrtnou nemoc. Která ničím nešla vyléčit.. Štvalo mě to myslel jsem si že jsem jí dostal jak jsem prošel vodou... Ale poté mě upozornili na to že bych si nic neměl pamatovat když mám tuto nemoc... I když má postava nezemřela... (Zemřela ale o hodně dříve a nemoc neměla) …
Počkat počkat.… nesedí mi tam několik věcí, nejvíc asi to "Zemřela o hodně dříve a nemoc neměla". Nemohl bys to rozvést? Jak je to dlouho, co zemřela, jakým způsobem byla oživena (průchod přes avatary? Oživení když už jsi byl na druhé straně? Nebyl jsi tam a někdo tě zvedl?). [/list]

Takže se rozepíšu.. Šlo o to že jsem asi 2 skutečné hodiny před tím než jsem daroval v oltáři zemřel... V Zlobří oblasti kde "Zlobr být král".. :D Normálně jsem se objevil přes Avatary v chrámu.… Posmrtnou Nemoc jsem neměl... Poté sem šel natrhat Purpurové růže.. (Nechci dávat IC info takže jen tahle) A v jedné oblasti mimo narazil na ten oltář. Naházel tam maso.. Jídlo... Drahé kameny.. A uskutečnil oběť.. Bohové na mě byli milí.. A tak jsem dostal Buffy (Zvýšení OČ.. Plus na Reflexi) Ale k tomu jsem dostal i mínusy.. Když jsem poté hrál s Mini ( Laura Boo) Tak se mé postavy ptala ta její co mi je.. Jelikož si má postava stěžovala že jí je špatně.. Vypsal jsem příznaky (//IC pobolívá mě hlava.. Sem furt unavení a slabí...) Její postava se mě ptala jestli si vše z výpravy (Na kterou šla má postava s Tomasem asi 20 minut po tom co jsem daroval v tom rituálu a dostal tu nemoc) pamatuji. Má postava si musela vše pamatovat jelikož nezemřela Mini mi poté //OOC napsala že postava by jsi neměl po smrti nic pamatovat..Jelikož ty příznaky ukazovali na posmrtnou nemoc... Vím nejsem sice ve hře dlouho ale základy znám (Neberte teď můj BAN na 7 dní v úvahu to jsem již vysvětlil.) Tak jsem //OOC napsal že jsem nezemřel v dobu kdy jsem chytl nemoc a //IC Že si vše pamatuju.. Nemoc jsem měl již před výpravou.. A nemohl jsem se jí zbavit... Snad to již stačí...
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

placidity píše:Tím to není, mi umřely postavy bez run i s runami, a vychytal jsem oživení bez debuffu na obou. On je to prostě nějaký random...
No, nevím, z mé skutečnosti na každé postavě (protože všude mám extras) jsem měl vždycky posmrtku. Ale znám dvě postavy, které nemají runy, a v životě tu posmrtku neměly. To je sakra podivnej random,ne?

EDIT: Jen pro sichr, znak // se používá pro cokoliv co je OOC, s IC záležitostmi nemá nic společného
Jen ve výjimečných případech je povoleno mluvit OOC, tedy jako hráč, a pak je nutné aby taková hláška měla na svém počátku znaky "//" nebo "OOC" (např. "//omlouvám se - přehřívá se mi počítač").
:bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Příspěvek od DarckDewy »

EDIT: Jen pro sichr, znak // se používá pro cokoliv co je OOC, s IC záležitostmi nemá nic společného
Jen ve výjimečných případech je povoleno mluvit OOC, tedy jako hráč, a pak je nutné aby taková hláška měla na svém počátku znaky "//" nebo "OOC" (např. "//omlouvám se - přehřívá se mi počítač").
:bigwink:[/quote]


Já vím zde jsem to tak napsal abych oddělil "IC" a "OOC"… Jinak vím jak se to používá In Game :bigwink:
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Já zase z mé zkušenosti s Ignácem vím, že se mu podařilo umřít, a po oživení na sobě žádné debuffy neměl (runý má).Stejně tak vím, že Ulrika (která runy nemá), několikrát zemřela a posmrtku měla.

Takže jsi měl prostě smůlu, nebo já štěstí.

Nevím jak jinak to mám napsat.

EDIT: celé je to myšleno tak, že obě postavy měly za svoji existenci více oživení, a to jak s debuffem, tak bez něj.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Příspěvek od camelie »

No já souhlasím s Mourisonem - Camelie nemá runy a posmrtku nikdy neměla, stejně tak Kasi a první Ania - runy má jen tahle Ania a má posmrtku pokaždé. Kdysi mi někdo říkal, že je to nějaký bug.
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

DarckDewy píše:
Tak to je pak (asi) jasný. Ve světle toho, co říkáš, jsi neměl posmrtku i když jsi ji měl mít - bud kvůli nějakému lagu/bugu, nebo kvůli těm runám. A tím, že jsi obětoval, a sáhlo se ti na staty, si systém viditelně uvědomil i ty mínusy, které tam měly být celou dobu. A naskočily. Že ty se modlíš k nějakému zákonnému bohu? :)

A s tou pamětí - nepamatuješ si to, co se ti stalo těsně před smrtí (v případě toho, že tě zabilo nějaké singl NPC stačí prostě zapomenout události po "šel jsem takhle na zlobry a pak mám tmu"). Ztráta paměti nemá žádný vliv na posmrtku a posmrtka na ni, ať ti běží nebo neběží.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 20. 10. 2012 10.01, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

placidity píše:Já zase z mé zkušenosti s Ignácem vím, že se mu podařilo umřít, a po oživení na sobě žádné debuffy neměl (runý má).Stejně tak vím, že Ulrika (která runy nemá), několikrát zemřela a posmrtku měla.

Takže jsi měl prostě smůlu, nebo já štěstí.

Nevím jak jinak to mám napsat.

EDIT: celé je to myšleno tak, že obě postavy měly za svoji existenci více oživení, a to jak s debuffem, tak bez něj.
Je možné, že na to má vliv tvůj status, tedy sice nemáš extras, ale máš do systému sáhnuto jinudy. Ostatní zmínění ho nemají/neměli a jsou bez posmrtky.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Ulrika se oživovala podobojí i bez statusu.

Já to opravdu vidím na nějaký lag/bug, ale závislost tu prostě nejde jednoznačně vysledovat, a nesváděl bych to jen na alternaci postavy přes extras, hráčské statusy, nebo skvrny na slunci ;)

Ano, můžou mít jistou váhu (runy měnící staty - a nejen ony - jsou de facto pouze permabuffy), ale pokud se posmrtka objevila po aplikaci tikajících dlouhodobých buffů (aka modlitba/obětina), tak to opravdu smrdí spíš lagem nebo bordelem někde v databázi/cachi (nebo kam se průběžně ukládají stavy postavy).
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nutno pokusem vyzkoušet. Darckdewy, je to na tobě! :biggrin:
Uživatelský avatar
divozenka
Příspěvky: 1416
Registrován: 12. 10. 2010 1.24

Příspěvek od divozenka »

Mě se jednou stalo s Isandrou když šla přes Avatary že postihy neměla a druhý OOC den se pomodlila na sílu...nejen že jí modlitba nevyšla ale dostala i posmrtku a to žádný runy nemá :biggrin: ale subrasu
divozenka + kopretinka = zlaticko71

Alyshia Kent - hmm nazdar fešáci *svůdně na ně mrkne*
Isandra - podivná strážná :devil_2:
Lucie Dobrotivá - jsem královna!
…………………………………………
Samantha Bel'yn - jmenuji se Firia
Elizabeth
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Příspěvek od DarckDewy »

Braenn píše:
DarckDewy píše:
Tak to je pak (asi) jasný. Ve světle toho, co říkáš, jsi neměl posmrtku i když jsi ji měl mít - bud kvůli nějakému lagu/bugu, nebo kvůli těm runám. A tím, že jsi obětoval, a sáhlo se ti na staty, si systém viditelně uvědomil i ty mínusy, které tam měly být celou dobu. A naskočily. Že ty se modlíš k nějakému zákonnému bohu? :)

A s tou pamětí - nepamatuješ si to, co se ti stalo těsně před smrtí (v případě toho, že tě zabilo nějaké singl NPC stačí prostě zapomenout události po "šel jsem takhle na zlobry a pak mám tmu"). Ztráta paměti nemá žádný vliv na posmrtku a posmrtka na ni, ať ti běží nebo neběží.

Runy sem si nebral to je pravda.. Za Hraničáře sem nikdy posmrtku neměl a obětoval sem jak pominutej.. :D A umíral víc než za Mnicha.. (Neměl jsem Akrobacii :D takže mě téměř vždy když jsem utíkal zasáhly..) Nevím jestli je Hrebog zákonný bůh... :megalol:

S tou pamětí.. Nepamatuješ si asi 10 minut real... 1 hod IC.. Má postava si pamatovala jak četla nápis.. A pak byla v chrámu.. :bigwink: Přesněji je tohle zapomínání určeno k tomu aby nebylo HvH.. A postava se nemstila každému kdo ji nepomohl :biggrin: Jojo.…
Braenn píše:Nutno pokusem vyzkoušet. Darckdewy, je to na tobě! :biggrin:
Co... ? Já teď ještě 5 dní nemůžu :biggrin:
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Odpovědět