Klerické domény

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

xondik píše:Dle mě je zbytečnost svazovat domény s určitým bohem.
Kdo chce a je jen trošičku vynalézavej, tak to stejně okecá!

Nejde o to zabránit někomu, aby si cokoli okecal. Znovu zdůrazňuji slovo doporučení.
Jediný cíl je, aby někdo, kdo si to okecávat nechce, nebo potřebuje vodítko, měl kam sáhnout pro radu.
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Wolf píše:Já neřekl, že nemůžeš objevovat Equilibrii. Samozřejmě, že je to jedna z těch hezkých věcí, co se dá na Eq dělat. Imho by ale ta primární měla být hrát charakter.
A dycky se můžeš podívat někam i bez PB, stačí si sehnat skupinku doprovodu, jít někam s PC přáteli atp...
Sorry, to jsme se asi nepochopili... O tom jít někam sám bez skupiny ani neuvažuju. Protože taková procházka = suicide action (aspoň já to tak mám)… a tou skupinkou asi myslíš ony epické postavy, nažrané elfíma expama. Jako copak by ne, jenže ne ke každý akcicčce si můžeš pozvat bandu elfů. Zvlášť když hraješ trpaslíka.

(možná že to co jsme napsal zní tvrdě a zaujatě proti ušákům, ale holt mě štvou ti, kteří si berou tuhle rasu jen proto, že se jim hrnou expy až buhví do kdy, kašlou na elfí charakter a prasí... potkal jsem jich dost a bůhové všech sfér žehnejte vyjímkám!)

A charakter a obejvování se přeci nevylučují. Můžeš hrát suprově obojí - Kartografové etc.

domény - můžeš si udělat třeba fůzi dobra a zla, takže třeba domény - zlo a dobro a hrát solarovce, kterýho postupně začíná požírat zlo, až nakonec konvertuje. například
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Braenn píše:Nejde o to zabránit někomu, aby si cokoli okecal. Znovu zdůrazňuji slovo doporučení.
Jediný cíl je, aby někdo, kdo si to okecávat nechce, nebo potřebuje vodítko, měl kam sáhnout pro radu.
V tom případě by bylo fajn ke každýmu bohovi v pantheonu na EQ stránkách připsat doporučený domény.
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

xondik píše:domény - můžeš si udělat třeba fůzi dobra a zla, takže třeba domény - zlo a dobro a hrát solarovce, kterýho postupně začíná požírat zlo, až nakonec konvertuje. například
To by ale v době konání dobra "nesměl" používat doménu zlo a naopak žejo.
To zase rovnou dám příklad u Nep, která konvertovala a její dvě domény jsou ji totálně teď u Solara k prdu a snažím se je skutečně nepoužívat. (tím myslím samozřejmě dostupná kouzla z těchto domén).

Dávat si domény s tím, že plánuji konvertaci, zvlášt přímo zlo a dobro, není podle mě zrovna dobré.

Jinak muj názor na domény je ten, že pokud se tým nějak shodne na doporučených doménách, klidně je k bohum hodit. Ale spíše bych to dal doporučeně, než jako nutnost.. případně nutnost mít jednu z doporučených domén.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět