Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Pipi_CZ »

Vždy když se přiblíží a zaútočí nepřátelské NPC (Škorpioni atd.) na Hasana, nebo Strážce oázy, ti dva se vždy po zničení nepřítele dají proti sobě. Nevím proč, ani jak je to možné, ale vím že je to vždy když společně zabijí červené NPC. Celé to skončí tím že Hasan, všechno ve svém okolí zabije. Strážce, i velbloudy. Zatím jsem to řešit restartem lokace.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Aefar »

Pipi_CZ píše:Vždy když se přiblíží a zaútočí nepřátelské NPC (Škorpioni atd.) na Hasana, nebo Strážce oázy, ti dva se vždy po zničení nepřítele dají proti sobě. Nevím proč, ani jak je to možné, ale vím že je to vždy když společně zabijí červené NPC. Celé to skončí tím že Hasan, všechno ve svém okolí zabije. Strážce, i velbloudy. Zatím jsem to řešit restartem lokace.
To se divím, že vyhrává Hasan, protože když jsem včera já zažil jeho bojové šílenství, málem ho zabil had... a kdybychom mu nepomáhali, bylo by po něm. Nicméně Hasanovo bojové šílenství po včerejšku potvrzuji.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Pipi_CZ »

Aefar píše:
Pipi_CZ píše:Vždy když se přiblíží a zaútočí nepřátelské NPC (Škorpioni atd.) na Hasana, nebo Strážce oázy, ti dva se vždy po zničení nepřítele dají proti sobě. Nevím proč, ani jak je to možné, ale vím že je to vždy když společně zabijí červené NPC. Celé to skončí tím že Hasan, všechno ve svém okolí zabije. Strážce, i velbloudy. Zatím jsem to řešit restartem lokace.
To se divím, že vyhrává Hasan, protože když jsem včera já zažil jeho bojové šílenství, málem ho zabil had... a kdybychom mu nepomáhali, bylo by po něm. Nicméně Hasanovo bojové šílenství po včerejšku potvrzuji.
Nutno podotknout že Hasan je nesmrtelný, proto vždy vyhraje
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Tak dnes se Hasan zbláznil úplně. Neviděl jsem důvod, ale začal útočit na další beduíny a na velbloudy...a momentálně bojuje téměř mrtev (je nesmrtelný) proti strážci oázy, zatímco je odstřelován dalšími dvěma. Asi by neměl tolik času trávit na sluníčku. :nuke:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Tak dnes se Hasan zbláznil úplně. Neviděl jsem důvod, ale začal útočit na další beduíny a na velbloudy...a momentálně bojuje téměř mrtev (je nesmrtelný) proti strážci oázy, zatímco je odstřelován dalšími dvěma. Asi by neměl tolik času trávit na sluníčku. :nuke:
Jó to dělá pořád. Řeším to restartem lokace a je to.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:
Nalk píše:Tak dnes se Hasan zbláznil úplně. Neviděl jsem důvod, ale začal útočit na další beduíny a na velbloudy...a momentálně bojuje téměř mrtev (je nesmrtelný) proti strážci oázy, zatímco je odstřelován dalšími dvěma. Asi by neměl tolik času trávit na sluníčku. :nuke:
Jó to dělá pořád. Řeším to restartem lokace a je to.
Zrovna jsem chtěl napsat, že jsem teď přešel loakce a jednak se healnul a druhak přestal bojovat. Akorát velbloudi vyhynuli :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:
Pipi_CZ píše:
Nalk píše:Tak dnes se Hasan zbláznil úplně. Neviděl jsem důvod, ale začal útočit na další beduíny a na velbloudy...a momentálně bojuje téměř mrtev (je nesmrtelný) proti strážci oázy, zatímco je odstřelován dalšími dvěma. Asi by neměl tolik času trávit na sluníčku. :nuke:
Jó to dělá pořád. Řeším to restartem lokace a je to.
Zrovna jsem chtěl napsat, že jsem teď přešel loakce a jednak se healnul a druhak přestal bojovat. Akorát velbloudi vyhynuli :megalol:
A ještě k tomu Mrtví vembloudi stojej ne? :D (to jsem zvědavej na Azraela jak bude vést karavanu bez vembloudů. Všecko potáhne na zádech chudák :D)
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Pipi_CZ píše:
Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Jó to dělá pořád. Řeším to restartem lokace a je to.
Zrovna jsem chtěl napsat, že jsem teď přešel loakce a jednak se healnul a druhak přestal bojovat. Akorát velbloudi vyhynuli :megalol:
A ještě k tomu Mrtví vembloudi stojej ne? :D (to jsem zvědavej na Azraela jak bude vést karavanu bez vembloudů. Všecko potáhne na zádech chudák :D)
Slyšel jsem že od tahání na zádech tam přijdou jiní :bleh:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Kdo ví, čím to je. Nějaký podivný bug s frakcemi. Už jsem toho byl svědkem vícekrát, myslím že se to přehodí tehdy, když nějaký beduín začne střílet dejme tomu na škorpiona, a nebo velbloud na škorpiona... a to v blízkosti Hasana, kterej se pak do velbloudů / beduínů pustí.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Jon píše:Kdo ví, čím to je. Nějaký podivný bug s frakcemi. Už jsem toho byl svědkem vícekrát, myslím že se to přehodí tehdy, když nějaký beduín začne střílet dejme tomu na škorpiona, a nebo velbloud na škorpiona... a to v blízkosti Hasana, kterej se pak do velbloudů / beduínů pustí.
Jo přesně tak to je. Nejprve společně sejmou červená NPC a pak se pustí do sebe.
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Pipi_CZ píše:(to jsem zvědavej na Azraela jak bude vést karavanu bez vembloudů. Všecko potáhne na zádech chudák :D)
A sakra …
Pipi_CZ píše:Jo přesně tak to je. Nejprve společně sejmou červená NPC a pak se pustí do sebe.
Souhlas ale mě se stala ještě podivnější věc. Když jsem tam byl s nákladním velbloudem tak Hasan a muj nákladní velbloud napadl škorpiona a velbloud, kterýho tam měl Hasan mi zčervenal a začal se mlátit s mým nákladním velbloudem. Takže nejspíš bude chyba v těch velbloudech co tam Hasan má. :bigwink:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Tak už vím jak to s tím naším senilním Hasanem je :excl:

Doopravdy to není on kdo je na palici, ale jsou to vembloudi. Vembloudi mají podivnou frakci. Sledoval jsem to a když prošel škorpion vedle vemblouda, tak se nic nedělo, nešli do sebe. Jaklime se ale rozběhl Hasan po škorpionovi a škorpion po něm, tak se začali rubat a krátce na to vembloud šel po Hasanovi.

Z čehož usuzuji, že vembloudi mají podivně nastavenou frakci. Se škorpiony (nepřátelskou) mají asi neutrální nebo přátelskou a jakmile na ně zaútočí Hasan, tak jim Hasan zčervená.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

ten hasan je ale drsnej tuháč tři do něj šijou a von furt stojí
//edit a to je jako nesmrtelnej nebo co?
PODPIS
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Je. (aspoň systémově)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Tys útočil na oázu? EQ je statická, zkoušeli to i drsnější, než ty (skupinka high-lvlů s jedním 18, možná 19-ti levlovým zaklínačem) a oázané je rozdrtili (nesmrtelní strážci).
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

neútočil, jsem na oázu akorát jsem do něj párkrát kopnul, pomáhal jsem strážcům, a von furt stál
PODPIS
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Nalk »

Tohle by se hodilo už opravit, kdyby se našel čas a prostor. :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Jon »

To už je asi dva roky... Když uvidíte Hassana mlátit velbloudy, myslete si třeba, že je … vychovává!
(A rozhodně se do fight nepleťte, to rozhází frakce na druhou...)
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od Nalk »

A vychovává i strážce Oázy?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Poušť, Oáza - Hasan Ibn Rukba

Příspěvek od placidity »

Jistě, jsou to do jednoho zlobiví kluci.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Odpovědět