CvC a vse okolo …

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

...ono totiž zabíjet vše živý na potkání není až tak zábavný, jak se může na první pohled zdát...
coirëa oialë
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Arto píše:Pokud chceš hrát takovou postavu tak ne na tomhle serveru. Omrzelo by tě to po pár dnech, věř mi...
Proč?

Můj názor: Nenech se odradit a hraj co chceš. Když to budeš hrát dobře a naprosto dokážeš oddělit OOC, bude to pro svět přínos.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Jezura píše:
Arto píše:Pokud chceš hrát takovou postavu tak ne na tomhle serveru. Omrzelo by tě to po pár dnech, věř mi...
Proč?

Můj názor: Nenech se odradit a hraj co chceš. Když to budeš hrát dobře a naprosto dokážeš oddělit OOC, bude to pro svět přínos.
Taky se mi nezdá někomu něco namlouvat nebo dokonce vnucovat. Charakter postavy je jen a jen na hráči... :excl:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Nic nevnucuju, jen ho varuji před tím jak by to skončilo kdyby to opravdu tak hrál.

A následky jsou nechutný!

Vím z vlastní zkušenosti z Equilibrie a věřte že dobrá polovina z vás by neunesla následky pro evil charaktery.
Wanting something does not give you the right to have it.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Arto píše:Nic nevnucuju, jen ho varuji před tím jak by to skončilo kdyby to opravdu tak hrál.

A následky jsou nechutný!

Vím z vlastní zkušenosti z Equilibrie a věřte že dobrá polovina z vás by neunesla následky pro evil charaktery.
Svatá pravda ….
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Psanec píše:Já jen dodám, že i postavy, co navenek vystupují klidně a spořádaně, nemusí takové být a mohou velice nepříjemně překvapit :bigwink:
Hej! :biggrin:
:clover:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Arto píše:Vím z vlastní zkušenosti z Equilibrie a věřte že dobrá polovina z vás by neunesla následky pro evil charaktery.
Tak je to jasné, někdy si nějakej udělám, pže jestli je to takovej matroš, jakej píšete, tak to stojí za to se na tom sjet... =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Jen pozor aby se počet tvých postavu na acountu nevyrovnal počtu vojáků v čínské armádě...
Wanting something does not give you the right to have it.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Arto píše:Jen pozor aby se počet tvých postavu na acountu nevyrovnal počtu vojáků v čínské armádě...
No když občas projíždím accounty tak se u některých docela divím. Asi udělám anketu tipněte si maximální množství postav na accountu. :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

OT: myslim, že muj rekord z Alhambrie překoná málokdo:)) (cca 36 postav, myslim? samozrejme ne moji vinou, "kamos" zjistil moje heslo a takhle to dopadlo)
muj typ je 25 postav/acc
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět