Zvyšování statistik

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Beregor
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 12. 2013 21.27

Zvyšování statistik

Příspěvek od Beregor »

Zajímalo by mě, jestli je možný, aby se postava vyvíjela i v rámci svejch statistik typu síla, obratnost atd., protože při postupu na další lvl mi to nabídne spoustu zajímavejch věcí, ale že bych si mohl zvýšit třeba odolnost, to ne. Napadlo mě to, protože bych rád u svý postavy časem začal rozvíjet povolání trpaličího obránce, na který potřebuju tušim feat "uhýbání", kterej je zase, podle neverwinter nights, podmíněnej obratností 13+, což jsem samozřejmě drahému trpaslíkovi do začátku nedal. Je teda pro mě trpasličí obránce zapovězenej, nebo se k němu můžu časem nějak dostat?
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Zvyšování statistik

Příspěvek od placidity »

Každý 4. level si můžeš přidat jeden bod do základní statistiky (tzn. na 4-8-12-16-20-24-28)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvyšování statistik

Příspěvek od George »

NWN WIKI.
Zde najdeš všechny potřebné informace (zde jsem strávil půl mládí). Byť v angličtině. Pochopitelně kdybys něco dál nevěděl, klidně se ptej, neodrazuju tě, jen kdybys o tomhle zdroji náhodou nevěděl.. je zde popsaná celá mechanika NWN.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvyšování statistik

Příspěvek od Mourisson1 »

Ale stejně radím si to nejprve rozmyslet ten build, abys měl to co chceš, dal si správné vlastnosti a nedopadl jako Selvagion :) Kdybys chtěl pomoc, stačí PM ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Zvyšování statistik

Příspěvek od Lassair »

I když na EQ to není naprosto stejné, tak pro představu stačí, když si vyrobíš vzorovou postavičku v Hordes of Undedark (děláš si tam postavu do 15 lvl). Tam si to propracuješ a promyslíš dopředu (vzhledem k EQ docela hodně dopředu:))
Béééé...
Odpovědět