Total War

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Stahuji Shogun 2 + 5 packů, tak doufám, že někdo pak zahraje se mnou :smile:
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Dron píše:Stahuji Shogun 2 + 5 packů, tak doufám, že někdo pak zahraje se mnou :smile:
Já určitě. :bigwink:
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

darmian píše:
Dron píše:Stahuji Shogun 2 + 5 packů, tak doufám, že někdo pak zahraje se mnou :smile:
Já určitě. :bigwink:
Tak mám staženo a nainstalováno, ale pan Steam má pocit, že to musí stáhnout znovu, takže znova 22GB :angry:
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Dron píše:Tak mám staženo a nainstalováno, ale pan Steam má pocit, že to musí stáhnout znovu, takže znova 22GB :angry:
Já tohle stahování obešel, přišlo mi dost otravné instalovat hru z netu, když veškerá data mám na discích. Někde na netu k tomu byl popsán postup. Pokud máš ovšem koupenou hru přímo přes Steam, tak bohužel, tam nejde jinak než si to celé vytrpět.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Hele jakou další kampaň teda dáme? Shogun 2? Nebo máte návrh na nějakej jinej mód na Medieval 2?
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

darmian píše:Hele jakou další kampaň teda dáme? Shogun 2? Nebo máte návrh na nějakej jinej mód na Medieval 2?
Já klidně víc najednou, těch 10min týdně na kampaň zvládnu v pohodě. Shogun 2 už mi funguje a na Medieval 2 můžu cokoliv stáhnout. Můžu i Third Age 3.1 když na to přijde.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

teda musim rict ze Third Age 3.1 me dost zklamal, uplne odsoudili obranu mest a hradu. Tedka uz je pomalu lepsi se s nepritelem utkat rovnou na bitevnim poli nez byt za hradbami. Veze ktere pomalu ani nestrileji, brana ktera jednoduse padne na par uderu a a vrouci olej neexistuje, pro nepritele pomalu jak kdyby tam hradby ani nebyly. To uz si radci zahraju Thera kde maji asi nejrealnejsi dobivani, nebo Call of warhammer kde maji zase nejrozmanitejsi fantasy jednotky
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

RE

Příspěvek od Vugi »

EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

CoW už má Hot seat ;)
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Reálnost CoW modu je až ohromující, 7 full nej chaos army pochodujích na Praag má své kouzlo :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Kdybych tak nebyl línej si TW nainstalovat do nového ntb :D
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Alfray píše:Kdybych tak nebyl línej si TW nainstalovat do nového ntb :D
Nedivim se … je to hrozný porod, instalace všeho zabere přes hodinu, ale za CoW mod to stálo, po delší době hraní ho mám raději než TA :yes: V příští verzi budou krysáci, doufám že šedý věštec bude epic generál :smile: :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War

Příspěvek od Nalk »

Tak jsem si rozjel Total War: Rome 2. Ještě to musím pořádně ozkoušet, ale vypadá to docela dobře. Samozřejmě graficky úplně na jiné úrovni. Co se hratelnosti týče, tak bitvy vypadají podobně, jen armády se chovají o něco inteligentněji řekl bych. V ekonomice zatím ještě trošku plavu, takže si přecijen projdu tutorial, ale celkově mi příjde ekonomika schůdnější - méně budov, ale zase více musíte řešit dělbu jídla apod. Pořádek ve městech je čistě výsledek daní, popř. budov a velitelů. Verbování funguje na celém vlastním území, takže již není třeba chodit až do města a zase z města.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War

Příspěvek od Vugi »

Nalk píše:Tak jsem si rozjel Total War: Rome 2. Ještě to musím pořádně ozkoušet, ale vypadá to docela dobře. Samozřejmě graficky úplně na jiné úrovni. Co se hratelnosti týče, tak bitvy vypadají podobně, jen armády se chovají o něco inteligentněji řekl bych. V ekonomice zatím ještě trošku plavu, takže si přecijen projdu tutorial, ale celkově mi příjde ekonomika schůdnější - méně budov, ale zase více musíte řešit dělbu jídla apod. Pořádek ve městech je čistě výsledek daní, popř. budov a velitelů. Verbování funguje na celém vlastním území, takže již není třeba chodit až do města a zase z města.
Hraju to od vydání a stále je ta hra celkově nehratelná a zabugovaná, .. AI i na epic obtížnost je dementní … chce to ještě takpůlrok počkat, než to pořádně opatchují :no:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War

Příspěvek od Nalk »

Jsem na to ještě neměl moc čas, trošku zápasím s ovládáním aneb jak na mě ve městě nečekalo 5 oddílů, ale 3 generálové o pěti oddílech a já neměl ani trošku tucha, kde se tam vzali. Zabugovanosti jsem si zatím nijak nevšiml, příklady?

AI není moc dobrá, ale tak to je klasika. :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War

Příspěvek od PAO_CZ »

Jsem to hral tak tri tydny a pak me to prestalo bavit a zacal jsem hrat zase medievala, Nejvice mi tam vadilo rozhodne AI, a taky dost historicka nepresnost a spousty dalsich blbosti jako jsou opravdu obri katapuly temer v kazde armade vcetne barbaru, vsichni ostepari bez vyjimky na tebe hazeji zapalne ostepi a stejne tak vsichni jizdni lucisnici strileji zapalne sipy. Rozhodne se mi tam ale i hodne veci libilo, jako lepsi ekonomika a diplomacie, sprava mest a provincii a pak grafika a luxusni efekty, ale ta hratelnost a realnost hry pro me byla prioritou. Ja se k te hre rozhodne nevratim dokud na to nevyjdou nejake fajn mody jako bylo Third age u medievla nebo Darthmode u empire.
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War

Příspěvek od Vugi »

Tak jsem po delší době zkusil Rome 2 a musím říct, že došlo k razantnímu zlepšení při updatu 13.. :yes: Jak v úpravě náročnosti na HW, tak v hratelnosti (s modem: Divide et Impera) AI stoupla z "IQ" 30 na 60 (100 bych viděl idealní) :megalol:

Nedal by jste někdo po netu ? :beby:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Odpovědět