Ovládání počasí

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Ovládání počasí

Příspěvek od Arto »

Kouzla Nastol pěkné počasí, Nastol déšť a Nastol sněžení nefungují jak mají. Kolikrát musím seslat i 4 kouzla po sobě, abych získal požadovaný výsledek a stejně někdy nedosáhnu žádaného počasí. Po seslání se počasí promění, ale cca do dvou až 10 sekund se vrátí na původní stav. U sněžení má prudce poklesnou teplota, ale ta padla jen z 8 na 4 stupně a pak začalo pršet a teplota se vracela pomalu zpět. Přitom trvání by mělo být 1 hodina/úroveň.
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Van »

Nezapomínej na fakt, že Labir při přechodu na EQ3 zahrnul do kouzla i hod, který porovnává sílu sesílajícího versus prostředí + extrémnost žádaného počasí.

EDIT: viewtopic.php?p=44321#p44321
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Arto »

To ano, ale vzhledem k okolnostem bych musel mít tedy sakra smůlu. Navíc jsem předpokládal, že po tomto hodu se buďto nic nestane, kdy počasí zůstane tak jak je a nebo se počasí změní a pak bude trvalé dle popisu.
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Van »

Mě po téhle úpravě přišlo, že trvání a celkově popis kouzel je zastaralý. Málokdy jsem viděl změnu počasí trvat dýl jak 15 minut.
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 389
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Rodrigo »

Nevím mág na 20 lvl má sále dost často musí pužit 3 až 4 kouzla aby měl nějakou rozumnou šanci že mu chvili vydrži hezpké počasí. čili but jsem mívla na to smůlu pkažadé nebo ty TO jsou brutalní. Nebo je to opravdu někde hdoně změněné. chápu to že na psuti neuděláš vanici ale vanice v bílem udloli co vydrží ani ne 5 minut je opravdu tristni navíc když herně byla zima.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Tomyn »

z vana vanice či počásí vánice? :smile:

každopádně dle mých osobních zkušeností tato kouzla jsou silně nestabilní a je to škoda měli by lepší RP uplatnění, během tak krátkého času kolikrát neproběhne ani krátší rozhovor díky tomu jak vše na EQ trvá
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Van »

Nu jako nejlepší ovladač počasí je u mě Te'lyn, u srovnatelných lvlů (či vyšších) jsem to nezažil, a zrovna ona zvládala řekl bych tak 10 minut nastolit hezké počasí místo deště a opakováním to udržovat dost dlouho na nemalý rozhovor.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od placidity »

Nó... Hele i Te'lyn se občas/často stávalo, že čarovala několikrát po sobě, protože si počasí postavilo hlavu. Ale nikdy jsem to nebral jako bug ale fičuru (aneb "magie je na pytel, koukejte").
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ovládání počasí

Příspěvek od Van »

Síla přírody je větší než síla ubohoučkých smrtelníků. Taky to považuji za featuru a nemusím si zlepšovat náladu ještě tím, že překonávám přírodu. :biggrin:
Odpovědět