Re: Báze Equlibrie

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Saiko
Příspěvky: 125
Registrován: 15. 3. 2006 12.37

Příspěvek od Saiko »

OneIceOne píše:dávej pozor, co říkáš. Říkat "Já to chci" není dobré. Co kdyby jsi udělal návrh své hole. Třeba tam dát to červené světlo, zmenšit tu váhu a podobně a pak to poslal jako návrh Labirovi. Ten se podívá a rozhodne se.

Dále. Dejme tomu, že jsi mág nekromant či já nevím. Takže budeš chvíli chodit po světě, pak si tě vyhledá zakuklená osoba a řekne ti, že tam a tam se nachází něco, co ti pomůže na cestách. Prostě nějaký quest.
Quest může mít jakoukoliv podobu a bude záležet jen na něm. Ale zase nebudeš vědět, kdy ten quest tě "potká".
1) Je u toho offt. poznámka a měla za učel jen vtipné vyjadření jak jsem se vyžíval v jejím tvoření a že se zavisle :dribble: tesim na nekdy, kdy se mi možná dostane do rukou. Opravdu nejsem malý ditě, jako někteří 12-16letí hráči, kteří přijdou a řeknou: "Chci rp meč k mýmu paladino-drakomutantovi, nejlepe šavlojidnímu typu :blink: kvuli devastu, tak +5, permanent Holy Av. a to bude pro začatek stačit :angry:[/quote]

*rýpe* šavle je dobrá, ale lepší je rapír :) a jen +5? Lepší je více a chybí mi tam něco OnHit :) Třeba Vorpal či tak. :bleh:

Nic v dobrém, eh, ve zlém. :bigwink:
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Saiko píše:
OneIceOne píše:dávej pozor, co říkáš. Říkat "Já to chci" není dobré. Co kdyby jsi udělal návrh své hole. Třeba tam dát to červené světlo, zmenšit tu váhu a podobně a pak to poslal jako návrh Labirovi. Ten se podívá a rozhodne se.

Dále. Dejme tomu, že jsi mág nekromant či já nevím. Takže budeš chvíli chodit po světě, pak si tě vyhledá zakuklená osoba a řekne ti, že tam a tam se nachází něco, co ti pomůže na cestách. Prostě nějaký quest.
Quest může mít jakoukoliv podobu a bude záležet jen na něm. Ale zase nebudeš vědět, kdy ten quest tě "potká".
1) Je u toho offt. poznámka a měla za učel jen vtipné vyjadření jak jsem se vyžíval v jejím tvoření a že se zavisle :dribble: tesim na nekdy, kdy se mi možná dostane do rukou. Opravdu nejsem malý ditě, jako někteří 12-16letí hráči, kteří přijdou a řeknou: "Chci rp meč k mýmu paladino-drakomutantovi, nejlepe šavlojidnímu typu :blink: kvuli devastu, tak +5, permanent Holy Av. a to bude pro začatek stačit :angry:
*rýpe* šavle je dobrá, ale lepší je rapír :) a jen +5? Lepší je více a chybí mi tam něco OnHit :) Třeba Vorpal či tak. :bleh:

Nic v dobrém, eh, ve zlém. :bigwink:[/quote]

Jo Vorpal se to jmenuje, to jsem opomenul :yes: Osobně k šavličce nic nemám, když se hodí k postavě, ale jedno si vyprošuju, Jestli potkám trpaslíka se šavličkou a ještě WPM, tak se asi pozvracím, to uznej že to je fakt už moc, pokud nehraje pekné rp :crazy:
Saiko
Příspěvky: 125
Registrován: 15. 3. 2006 12.37

Příspěvek od Saiko »

časem potkáš :) Leda ošetřit devast? Ale zase se zvedna vlna odporu.

Není lepší OnHit Wail of the Banshee? A s kombinací pracky :)
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Saiko píše:časem potkáš :) Leda ošetřit devast? Ale zase se zvedna vlna odporu.

Není lepší OnHit Wail of the Banshee? A s kombinací pracky :)
Devast je na jinej topic, já ho mít nebudu tak se mě netejká, a válečník na urovni devastu me stejně zabije holejma rukama. Pojdme se vrátit k původnímu tématu topicu. :shades:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

OneIceOne píše: Opravdu nejsem malý ditě, jako někteří 12-16letí hráči, kteří přijdou a řeknou: "Chci rp meč k mýmu paladino-drakomutantovi, nejlepe šavlojidnímu typu :blink: kvuli devastu, tak +5, permanent Holy Av. a to bude pro začatek stačit :angry:
+ immortality :biggrin:
Wanting something does not give you the right to have it.
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Taaaak se mi po asi tydnu hraní v toolsetu podařilo vytvorit zbroj (no proste mi to neslo no :) ), kterou bych chtela hodit do hry. Chci se proto zeptat jestli ta cena, kterou mi to vyhodilo ve vlastnostech předmětu je jen v te moji Bazi nebo bude podobna i v normalni hre na Equilibrii? Nebo si DM urci uuuplne jinou? Dik za odpoved :clover: :smile:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Eve píše:Taaaak se mi po asi tydnu hraní v toolsetu podařilo vytvorit zbroj (no proste mi to neslo no :) ), kterou bych chtela hodit do hry. Chci se proto zeptat jestli ta cena, kterou mi to vyhodilo ve vlastnostech předmětu je jen v te moji Bazi nebo bude podobna i v normalni hre na Equilibrii? Nebo si DM urci uuuplne jinou? Dik za odpoved :clover: :smile:
DM určí úplně jinou (a mnohem vyšší) a případně upraví parametry zbroje na "povolenou" mez. Ta cena co se vypočítala sama je ze standardních NWN kde jsou ceny hodně nereálné.

Co lze a co nelze objednat od DM je zde:
viewtopic.php?p=9328#9328
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

labir píše: DM určí úplně jinou (a mnohem vyšší)
A to je přibližně 10 krát, 100 krát (víc už nepíšu to by zas bylo trochu moc :smile: ) ?
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je přiměřeně, a je to IC informace. Takže ve hře.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Když se snažím v EQ Bázi v Toolsetu vytvořit nějaký předmět, tak při vkládání popisu předmětu nemůžu používat "ž" a "š", ptž když dám znovu vlastnosti předmětu a jejich popis, tak tam tyhle písmena nejsou (zmizí) :crazy: . Nevíte jak na to?
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Zřejmě je třba mít aplikovanou češtinu, jelikož angličtina naši diakritiku nezná...
Wanting something does not give you the right to have it.
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

Tady je řešení: http://adamovy.cestiny.cz/nwn/index.php

Kód: Vybrat vše

...v souboru nwtoolset.ini si najděte sekci [Spelling] a upravte následující dvě řádky na nuly:
CheckBadCharsConv=0
CheckBadCharsLoc=0
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

:smile: Téda taková primitivní věc, že mě to samotnou nenapadlo :shades:
Díky :clover:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Eve píše::smile: Téda taková primitivní věc, že mě to samotnou nenapadlo :shades:
Díky :clover:
no vidíš - a já to řešil tak, že místo těch písmenek jsem psal "z" a "r" ^___^
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

The_Balrog píše: no vidíš - a já to řešil tak, že místo těch písmenek jsem psal "z" a "r" ^___^
:biggrin: já taky :biggrin:
Zamčeno