Děs Ran

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Děs Ran

Příspěvek od Olymar »

Opravil jsem skript pro řadu z nich, ale vzhledem k obtížnosti jejich naučení se, jsem vyzkoušel jen pár.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Děs Ran

Příspěvek od DarckDewy »

A nějaká možnost v Toolsetu? Založeném na eq cepu a mechanikach by to nešlo vyzkoušet?? :)
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Děs Ran

Příspěvek od The_Balrog »

Zdá se, že už z velké míry fungují, možná z "velmi velké" míry. Všechny finty, které se kdy Alkaran naučila, nyní fungují. (Také mám ale jen výsek asi deseti fint z té veliké hromady.) Netestovali jsme hraničářské finty a podobně, ale myslím, že se prostě můžeš začít učit, jaké chceš, a pokud nějaká nebude fungovat, podej zprávu a je veliká šance, že se opraví. Jen to musí WB vědět.

Dokázal jsem provést i finty na koni - to také dřív nefungovalo. Zdá se ale, že finta se sice provede, ale nic se nestane, žádný negativní efekt pro protivníka. (Platí pro všechny tři finty na koni, které jsme zkoušeli a asi to nebude tím, že by protivník byl silný a ve skrytém hodu odolal.) Takže se omlouvám Olymarovi, že jsem to včera nenahlásil, pak jsem na to zapomněl.
(Jedná se asi o zadupání kopyty, nabodení na kopí a sražení nebo jak se to jmenuje.)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Děs Ran

Příspěvek od DarckDewy »

Děkuji za odpověď kdyby náhodou nějaká z Fint nefungovala ozvu se a vytvořím k tomu téma.
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Odpovědět