Pár věcí...

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Malleus_cz
Příspěvky: 7
Registrován: 5. 9. 2006 8.03

Pár věcí...

Příspěvek od Malleus_cz »

Zdary, mám pár věcí na srdci:

1. nešlo by udělat, aby si hráč mohl při pečení masa vybrat, které maso chce upíct a ne náhodně jako je tomu teď?

2. když se zapomenu do večera(nebo se nešťastnou náhodou oběvím v chrám;c) v Mithalliru a starostlivý stráže mě nepustí ven a nikdo jinej ve městě neni, neni tam do čeho píchnout. Už mě moc nebaví pořád vysedávat v hospodě a nebo jen tak ne prázno krafat s NPC.
Nešlo by třeba nechat přes noc otevřenou knihovnu nebo přidat kanalizaci nebo tak nějak...

3. neni mi pořád jasný jak se dá sehnat nějaký zaměstnání. Třeba bych se chtěl dostat do městký stráže nebo pomáhat lovcům v Drehanu. Mám kontaktovat DM? Už jsem se o to mockrát pokoušel a nic.

4. ještě taková malá věc, možná se tu už někde probíralo. Když mi zmeře postava, tak příde o zkušenosti, to beru, ikdyž to někdy dost krvavý, většino je to stejně moje chyba. Ale nešlo by udělat, aby nepadali, taky urovně, když klesnou zkušenosti pod její hranici?

5. a nakonec, nešlo by u soudu avatrů, platit taky nečím jiným než zkušenostma? Třeba udělt to, že by si postava molha svoje puštění na svět odpravco.
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

1. vetsinou stejne opeces vsechno ne, tak je jedno v jakym poradi :bigwink:

2. a zuksil si straze ukecat? premluvit se daj :smile: jinak pravda, nad otevrenou knihovnou sem uz taky premejeslel ze by to nebylo marny, aspon by lidi byli konecne vzdelany :biggrin: ale tam bude problem s tim ze pani knihovnice by chudinka musela mit sluzbu nonstop, vzhledem k tomu ze se tam knizky kupujou rovnou z regalu :smile:

3. zeptej se porucika (pres druzinu), urcite ti da praci rad

4. za xpy mas uroven, je hloupost aby uroven zustala a xpy byly o dva lvly niz

5. je to milost Mocnosti a za milost se musi platit draho, pak by si ze smrti nikdo nic moc nedelal … tohle te ma poucit s tim ze dostanes dalsi sanci na zivot :smile:
Dives, qui sapiens est
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

1. stačí maso co nechceš opéct, polož na zem :)

3. na vstup do stráže musí mít postava nějakou historii. Jinak práce je přeci dost .. rýžování, kácení stromů, dolování atd .. Je zde spíše otázka zdali myslíš práci kde ti za ní budou platit, aniž by ses musel více namáhat:)

5. Praetor to napsal dobře.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

dveře nejsou pro dobrodruha (zvlášť takovýho, co chce do stráže) žádná překážka, nejpohodlnější cesta nemusí bejt jediná, kdo chce nadstandard, musí riskovat, hledej šmudlo :biggrin:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár věcí...

Příspěvek od labir »

Malleus_cz píše:Zdary, mám pár věcí na srdci:

1. nešlo by udělat, aby si hráč mohl při pečení masa vybrat, které maso chce upíct a ne náhodně jako je tomu teď?

2. když se zapomenu do večera(nebo se nešťastnou náhodou oběvím v chrám;c) v Mithalliru a starostlivý stráže mě nepustí ven a nikdo jinej ve městě neni, neni tam do čeho píchnout. Už mě moc nebaví pořád vysedávat v hospodě a nebo jen tak ne prázno krafat s NPC.
Nešlo by třeba nechat přes noc otevřenou knihovnu nebo přidat kanalizaci nebo tak nějak...

3. neni mi pořád jasný jak se dá sehnat nějaký zaměstnání. Třeba bych se chtěl dostat do městký stráže nebo pomáhat lovcům v Drehanu. Mám kontaktovat DM? Už jsem se o to mockrát pokoušel a nic.

4. ještě taková malá věc, možná se tu už někde probíralo. Když mi zmeře postava, tak příde o zkušenosti, to beru, ikdyž to někdy dost krvavý, většino je to stejně moje chyba. Ale nešlo by udělat, aby nepadali, taky urovně, když klesnou zkušenosti pod její hranici?

5. a nakonec, nešlo by u soudu avatrů, platit taky nečím jiným než zkušenostma? Třeba udělt to, že by si postava molha svoje puštění na svět odpravco.
1. Zbytečně systémově složité (a to opravdu dost, vyžadovalo by to třeba extra rozhovor na každé! ohniště). Jak píše Psanec, kup si košík, dej do něj maso co nechceš opéct a polož ho na zem.

2. To město je tak dělané schválně a z IC důvodu. Ven se dostat dá a ne jedním způsobem.

3. Zaměstnání jako taková existují, ale jsou přidělována DM (nebo někde i hráčskými postavami) dobrým hráčům u kterých je předpoklad že jej budou plnit. Takže se postava musí nejprve rozkoukat a proniknout do podvědomí DM (totéž hráč) aby měla šanci zaměstnání získat.

4. Ne, nedávalo by to smysl a neslo by to jen negativa.

5. Ne, Avataři z toho žijí, tak je to schválně. A zabolí to a to nejen postavu, ale především hráče, proto to tak taky je. Zlato nebo jiné věci by až tolik nebolely. K čemu je zlato na Druhé straně? Skoro k ničemu...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Labir píše:1. Zbytečně systémově složité (a to opravdu dost, vyžadovalo by to třeba extra rozhovor na každé! ohniště). Jak píše Psanec, kup si košík, dej do něj maso co nechceš opéct a polož ho na zem.
Přišel jsem na jednu věc. Vždycky se opéká jako první to maso, které přišlo do inventáře jako poslední. Tzn. pokud chce někdo upéct určitý druh masa, ať ho položí a zase sebere.
Game ID: Reverend_Malthas
Zamčeno