Připínací pochva na meč

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lafayette
Příspěvky: 47
Registrován: 17. 10. 2018 3.23

Připínací pochva na meč

Příspěvek od Lafayette »

Zdravíčko, nenašel jsem příslušnej topic, tak to píchnu sem. Ke koupi jsem našel dva meče na záda (edgy af), našel jsem jeden velký na záda a tak.. Některé oblečení má meč u pasu, ale nešlo by to vytvořit jako připínací objekt? Hodně mě bolí u srdce, že to nelze :sad:
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od pipinzjablickova »

Myslíš připínací objekt třeba ala plášť, aby si nemusel přes pokročilý nastavení tu pochvu sundavat a jen si přetáhl objekt tam a zpět?
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od The_Balrog »

Lafayette píše: 21. 7. 2019 19.30 Zdravíčko, nenašel jsem příslušnej topic, tak to píchnu sem. Ke koupi jsem našel dva meče na záda (edgy af), našel jsem jeden velký na záda a tak.. Některé oblečení má meč u pasu, ale nešlo by to vytvořit jako připínací objekt? Hodně mě bolí u srdce, že to nelze :sad:
Pochva u pasu je nyní jako součást oblečení - opasek, zatímco všechny ty připínací věci jsou pláště. Musel by se najít někdo, kdo je schopen to předělat (asi přemodelovat kostru a vztáhnout pochvu ke krku, což by ale dost pravděpodobně zlobilo při různých animacích), nebo vymyslet jiný skript, který by se za určitých podmínek spouštěl a dokázal měnit vzhled oblečení. To první by vyžadovalo dost expertízy a změnu haků, a je tedy asi nereálné, o náročnosti druhého bohužel nevím.

Třeba by to ale šlo :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Lafayette
Příspěvky: 47
Registrován: 17. 10. 2018 3.23

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od Lafayette »

No pokud vím, tak jsou tu lidi, co to umí. Bylo by to super. mimochodem, nepřemýšlelo se nad zavedením dvou míst k připnutí, tedy krk a pas? Je to technicky možné?
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od pipinzjablickova »

Jde v podstatě všechno. Jen si teď nevybavím pochvu jako pás u oblečení (jedině mrknou do toolsetu jestli je tam pro tebe vhodná alternativa). Ale spíš je to všechno namodelovaný přes ten krk. To co uvidíš v toolsetu je dobrý v tom, že to uvidí i ostatní. Speciální úpravy už musí mít ostatní u sebe ve hře, aby si je neviděl jen ty.
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Uživatelský avatar
Lafayette
Příspěvky: 47
Registrován: 17. 10. 2018 3.23

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od Lafayette »

No mám na mysli to, co má např. Mithalirský kabát. + asi ještě 1 model tuším.
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od pipinzjablickova »

Aha v EQ bázi ho nevidím. Dnes už končím mrknu se ještě během zítřka. Určitě čím konkrétnější věc máš na mysli tím lepší. Netuším co chceš přesně kombinovat. Zatím jsem pochopil, že asi dvě pochvy?
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od Niko »

Ty pochvy u opasku jsou jedna z možností modelů opasku (nebo pánve). Snadno je jde přidat ke kterémukoliv oblečení, které není tvořeno róbou. Stačí kontaktovat někoho z týmu a domluvit si odehrání/předání.
Uživatelský avatar
Lafayette
Příspěvky: 47
Registrován: 17. 10. 2018 3.23

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od Lafayette »

On point! Díky moc, to jsem nevěděl :)
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připínací pochva na meč

Příspěvek od Niko »

Jen je to natrvalo. Chtěl-li by si simulovat sundavání, šlo by vytvořit dvě identické sady oblečení - jednu s pochvama u pasu a jednu bez.
Odpovědět