Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Poděkování

Příspěvek od Alquist »

Aneb když řemeslník jde dělat práci vojáka dopadne to vždycky blbě :biggrin:
Díky bylo to fajn :clover: Snad jsem vám to moc nekazil :cool:
RIP
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Re: Poděkování

Příspěvek od Fryn »

Děkuju za společnost a hektické okamžiky. Především pak nečekané pomoci ve správnou chvíli. Mohlo to dopadnout líp, ale zase si můžem říkat, že byla ve hře stále i ta horší varianta.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Fryn píše: 11. 2. 2020 10.23 ……. ale zase si můžem říkat, že byla ve hře stále i ta horší varianta.
No musím říci, že v prvních chvílích jsem nemyslel na nic jiného, než právě na tu nejhorší variantu :biggrin:
Vlastně mě ani nedopadlo, že to může dopadnout jak to dopadlo - takže vlastně úspěch! :D
LuckyV
Příspěvky: 300
Registrován: 5. 12. 2017 20.09

Re: Poděkování

Příspěvek od LuckyV »

Díky ky za dnešní hru. Bylo to příjemný odreagování, dost jsem se bavil. :megalol:
Lorttah - jeho osud neznámý
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Poděkování

Příspěvek od Lassair »

Děkuji, že jste mě dneska vytáhli. Bylo to fajn a jsem ráda, že ses bavil:))
Béééé...
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Ogar píše:Bez ohledu na to co zde padlo, budiž příkladem Amniora, která mě jako DX nesmírně oslovila a vyvolala ve mě pocit, že chci ve hře být a něco vymýšlet pro příběh kolem Mamonína i tu postavu. Strávil jsem několik hodin i dní, abych měl pro ni připravenou hru, kterou bude moci zužitkovat pro sebe i ostatní postavy. Bohužel i to padlo a nejednou odpovědí bylo, že nejsou postavy (postavy, ne hráči), kteří by tu holkou IC podpořili. Škoda.
Já samozřejmě děkuji za tu práci s tím. Musím říct, že se mi hra na EQ velice líbila, jako nikde. Děkuji všem, které Amniora potkala a snad ještě někdy potká, ta holka si mě taky dost získala.

Jen když padlo jméno mé postavy, dovolím si se také vyjádřit a jen prosím, aby se tu nikdo už další k tomu mevyjadřoval, když už to bylo zamčené.

Co se týče Amniory - čarodějka je super na questy, ale můj charakter ne. Jak jsi vlastně sám ogare řekl, neměla především postavy, které by ji k tomu či k tomu sedli. Přišlo mi, že nebyl v Mamoníně nikdo, kdo by vytáhl paty ven. Je samozřejmě spoustu způsobů jak udělat quest s čarodějkou (třeba i v Mamoníně), ale chtěl jsem zůstat u svého příběhu, plánu a charakteru a ke všemu co Amniora dělala nebo nedělala měla důvod. A já i chápu, že nebyly postavy. Vždyť všechny měly charakter na to zůstat v Mamonině a nebo byly vázány IC službou a vzhledem k aktivitě Alquista to byl zažitý fakt, že jinde se téměř nehraje (a nebo vzhledem k říši to byla neznalost či negativní postoj k magii) a postavy najednou nemohly z IC hlediska (nebo i nechtely?) strkat nos do nejakých záležitostí carodejky mimo Mamonín (zas musíme brát v potaz i charakter ostatních hráčů).

Měl jsem x nápadů co dělat i po odchodu Alquista, ale hráči začali mizet. Tam nadešel jasný zlom, který byl evidentně celý špatně ze všech stran. Snad se všichni z toho do budoucna poučíme.
Teď? I kdybych si dohodnul hru s bastionem a Mordechajem (od odchodu Alquista jsem s nimi asi nahrál nejvíc) nudili bychom se. Postavy si nemají moc co říct, jen jsou kolegové. Ano můžeme pro srdce Yettiho do zázračného lektvaru (pokud mě dřív inkvizice neukamenuje) nebo zkoumat houbovce z drehanu. Mohu zkusit udělat přednášku o magii (Ikdyž asi by moc velký zájem nebyl) nebo snad o hvězdách a sférách, ale všechno by to byla nuda. Proč? Protože postavy mohou být živé jakkoliv moc chtějí ale když je mrtvý svět, je to nuda. Všechno brzo omrzí a dobří hráči co tu jsou už asi mají dost mrtvého světa. V takových světech už mají nahráno. Dokud bude postava jen shánět seznam věcí na listu od xx (a ještě na low lvlu nesehnatelné), dokud inkvizice nebude řešit doly pod Mamonínem přesto, že se tam x krát za sebou spawnuji kultisti, dokud na přednášku o magii přijdou jen 4 hráči, svět je mrtvý. Mohu zkoumat houbovce, ucit se prepisovat svitky, vytvaret magicke vzorce a hole. Ale bez DX je to nuda a k ničemu. To není hra. To je sebedestrukce. A tady má být tým, aby to dokázal uhrát. Buď na to má a nebo ne. A neříkám, že je to v této situaci lehké. Rozhodně ne.

Hlavně asi bolí ta změna Mamonína. Hráči jsou zvyklý že to žije. Svět žije a je real. A nejdnou zase mrtvo. To prostě nebaví a omrzí. Mamonín byl sakra propracovanej a najednou ticho. Šup do mrtvého moře o pár rybách.

Mě hra na EQ přestala bavit, protože začla být mrtvá. A né jen z pozice hráčů. To byla akce a reakce, která byla určitě očekávaná. Svět protě utichl. Ale ne, že by oproti Alquistovi utichl trochu. Ono je to o 360°. A teď řečnická otázka - chápu, že tým nemá čas. Ale stojí mu to za to, být týmem v mrtvém světě? Nebo bylo lepší nechat ho žít svým způsobem, aby se alespoň někdo bavil...

Díky všem za hru!
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Poděkování

Příspěvek od Lassair »

Děkuji za akci, bylo to fajn vás zase vidět a zahrát si s vámi:)
Béééé...
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Poděkování

Příspěvek od camelie »

Děkuji všem, kdo se zúčastnili akce na Spáleništi a hlavně Alquistovi za nápady a organizaci. :clover: Dobře jsem se bavila a věřím, že i všichni ostatní :smile:
Díky i Nikovi za zpestření večera se zlobrem
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Poděkování

Příspěvek od Alquist »

Díky za účast. Bylo to skromné ale dobré.
Díky za oživení
RIP
LuckyV
Příspěvky: 300
Registrován: 5. 12. 2017 20.09

Re: Poděkování

Příspěvek od LuckyV »

Taky děkuju za hru. Oživení bylo fajn, stejně jako se mi líbila snová vsuvka 👍🏻
Lorttah - jeho osud neznámý
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Poděkování

Příspěvek od Lassair »

Děkuji za pokec u stánku, bylo to fajn a hláška dne je "Vdechl málem vidličku":))
Béééé...
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Poděkování

Příspěvek od camelie »

Moc díky posledním věrným za účast a popovídání :smile:
Bylo to příjemný a ráda jsem vás viděla. :hi:
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 43
Registrován: 11. 8. 2012 22.46
Bydliště: Brno

Re: Poděkování

Příspěvek od Marek »

Také se přidávám. Bylo to příjemné. Víc takových setkání.
Markus Brunus, trochu "blázen", který chce pomáhat a občas na to doplatí
Uživatelský avatar
OneIceOne2
Příspěvky: 85
Registrován: 23. 1. 2016 13.25

Re: Poděkování

Příspěvek od OneIceOne2 »

Ahoj všem,
rád bych poděkoval a pogratuloval týmu ke znovuspuštění serveru Eq. Při procházení Tirianu na mě dýchla hezká nostalgie :), za což jsem moc rád a doufám, že nová Eq se ponese v duchu dobré hry a pohody.
Markus Derk
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

:clap:
Je to super. Hlavně decentní úpravy krajiny všude. Takže to dýchá trochu novotou a je co objevovat.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Musím říct, že je to báječný pocit, vidět tolik hráčů pospolu jak hned ze začátku tvoří a zapisují příběhy. Člověka to mile potěší, po tom zavření plném úprav a vývoje. Děkuju dnešním nadšencům a těším se na spoustu dalších, kteří teprve plánuji přijít.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Mourisson1 »

Taky se pripojim k podekovani, a musim rict ze co se mi zatim nejvice libi je to jak DM ozivuji svet malickostmi, ktere ve finale pusobi mnohem lepe, ziveji a prirozeneji nez megaquesty o arnudenu :) Takze diky a doufam ze vydrzite u techhle malickosti (pred X lety mi prislo ze to DX vydrzelo v obdobi DS, a pak se vetsinou zacli venovat megalomanstejsim vecem, nez vzit dva strazne a jit za ne pokecat do hospody).

A zaroven chci podekovat hracum v risi, jelikoz jsem se obaval ze tam budu sam (bohuzel tirian mi nijak neprirostl k srdci, a kdyz jsem se tesil na nostalgii EQ, tesil jsem se na nostalgii z rise), a pritom tam nakonec je velmi dobry pocet hracu se kterymi se potkavat, takze diky za to ze jste taky risska decka! :D
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Poděkování

Příspěvek od Brambor »

Taky díky, dýchla na mne nostalgie.
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Uživatelský avatar
Pipin_
Příspěvky: 29
Registrován: 14. 8. 2020 11.59

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipin_ »

Zatím mám jen vytvořenou postavu, ale každopádně děkuji za tu úpravu hlav resp. zpřístupnění těch cepovských. Dále bych chtěl poděkovat za to, že udržujete nwn komunitu živou. :clover:
Bofur syn Balika
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

Díky za skvělou novou EQ. Náročnost je optimální a všechny změny báječné.

DM tým odvádí super práci ve hře, kdy dotvářejí nenuceně atmosféru ve hře. :dribble: :dribble:
Odpovědět