Runa Jednota se sférou

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
JomKipur
Příspěvky: 10
Registrován: 19. 11. 2022 21.32

Runa Jednota se sférou

Příspěvek od JomKipur »

Ahoj,

příjde mi, že runa Jednota se sférou moc nefunguje, jelikož mi stále inteferují kouzla, opravdu často. Očekával jsem, že se to výrazně omezí, ale nepřijde mi to tak. Pokud má postava na sobě 5+ více kouzel, převážně s grafickým efektem, téměř vždy alespoň jedno interferuje.
Pokud ta runa funguje, nedokážu si představit hratelnost magických povolání bez té runy.
Bylo by možné, ji zkontrolovat?

Díky.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od Ogar »

Ahoj, s runou se nijak nemanipulovalo, je nastavena tak, jak od počátku.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od Skurkaa »

Ahoj,

mě jich vypráská třeba i pět mezi jedním restem a to tu runu nemám. Ano taky mám pocit, že mi to prská víc než ostatním ale nejspíš to bude jen pocit.
JomKipur
Příspěvky: 10
Registrován: 19. 11. 2022 21.32

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od JomKipur »

Ogar píše: 5. 12. 2022 23.25 Ahoj, s runou se nijak nemanipulovalo, je nastavena tak, jak od počátku.
Otázka je, zda-li fungovala i před tím.
Nevím jak moc silné reference mezi jednotlivými systémy jsou, ale změna jednoho systému, může ovlivnit funkčnost jiného.

Taky to může být jenom můj pocit, předpokládal jsem, že když si tu runu vezmu tak se s interferencí kouzla téměř nesetkám, vzhledem k tomu o jak drahou runu se jedná.

Pravdou je, že se s tím setkávám docela běžně.
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od BlueOne »

Já tuto runu mám a přijde mi, že k interferenci dojde opravdu velmi výjimečně. Za nějakou tu třeba 3 hodinovou výpravu mi lupne jedno kouzlo, pokud vůbec. Můžeme udělat společně pokus a podrobněji si vypsat kdy k interferencím dochází a jak moc často a porovnat to.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od Pipi_CZ »

Já runu nemám a vnímám to stejně jako BlueOne s runou. Interferenci zaznamenám jednou do měsíce. Reálnýho

edit: ale jsem vyznavač čistějšího designu a nemám rád efekty kouzel na postavě, takže když už jdu ve fullblastu, tak do vřavy a to není často. Celkově na sebe prskám málo kouzel.

edit2: možná bych taky zkoušel pozorovat který kouzla používám zrovna když to nejvíc praská. Věřím tomu, že některý mají náchylnost k interferenci větší, než ostatní
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Runa Jednota se sférou

Příspěvek od placidity »

pokud do výpočtů interferenčních pravděpodobností nikdo nesahal, mělo by snad stále platit toto viewtopic.php?p=11199#p11199


edit tak koukám že novější a lepší popisy jsou přímo v systémech na webu https://www.equilibrie.cz/equilibrie_na … =kouzla_05
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Odpovědět