Grafická vylepšení NWN

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Skurkaa »

Jeden zasahuje do stánku, potom je problém někde s vodou a ano cestou do amfiberai, tam je takové velké křoví, chvíli jsem si myslel že se nedá do Amfi dostat.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Pipi_CZ »

Ogar píše: 31. 10. 2022 13.13
BlueOne píše: 31. 10. 2022 12.34 Myslim ze jsem tenhle tielset zkousetl. Nepridava nahodou nekam stromy a kere kde nemaj co delat? Myslim ze primo u Píta ty stromy byly nejak prerostly a zasahovaly do sezeni?
To chce zkouknout, jestli na nějakých místech nejsou ty změny příliš, v IC hře by to pak mohlo dělat neplechu, když bude mluvit jeden o koze a druhý o voze. :drinks:
Ale kdyby je někdo ( :shades: ) nahrál přímo na server, táák.. :biggrin:


Ale upřímně zatím nevím jestli to není spíš na škodu. Zatím jsem toho s tím nastavením moc neprošel, ale někde to "rozbíjí" vodu. Vodní plochy mají občas starý textury, občas nový a trochu se to bije. Některý interiéry vypadají úplně jinak, dřív dřevěný bednění je teď zděná stěna s bílou omítkou (interiéry domu u Draka, nebo hostinec U Zdi - ale je to vlastně fakt krásný). A neviděl jsem spoustu a spoustu dalších tilesetů. Taky se mi moc nelíbí, že dřív písčitý pláže jsou kamenitý jak v Chorvatsku. Po tom se nepříjemně chodí. Takže otázka, zatím jen zkoumám a sonduju co je jinak a je tam občas dost výrazných změn, kdy by mohly nastat situace "o koze a o voze".
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Ogar »

Zjišťoval jsem a Olymar se vyjádřil tak, že by takové vylepšení rozhodilo EQ věci = nepůjde to mávnutím proutku. Mimochodem ty pláže jsou úplně špatně a zcela jiné barvy zdí taky už můžou sehrát IC zmatenost (jako kdyby to někdo někdy řešil, že...). Na zkoušku dobrý, ale taky zatím jen testuji a plnohodnotně z toho nelze vycházet.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Skurkaa »

Ahoj, chci se zeptat, nepřestalo vám náhodou fungovat grafické vylepšení města? od dnešního dne mám zase to staré a nedaří se mi to znovu nakopnout

https://i.ibb.co/YZT5MKn/image.png
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Ogar »

Skurkaa píše: 28. 11. 2022 18.49 Ahoj, chci se zeptat, nepřestalo vám náhodou fungovat grafické vylepšení města? od dnešního dne mám zase to staré a nedaří se mi to znovu nakopnout

https://i.ibb.co/YZT5MKn/image.png
U mě to funguje dobře. Mmožná aktualizace steamu nebo nechtěný klik na "odběr"?
JomKipur
Příspěvky: 10
Registrován: 19. 11. 2022 21.32

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od JomKipur »

Co to je? kde seženu tak super grafiku? :-D Jak to že já to mám pixelart a vy tohleto :-D
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Ogar »

JomKipur píše: 29. 11. 2022 8.58 Co to je? kde seženu tak super grafiku? :-D Jak to že já to mám pixelart a vy tohleto :-D
Koukni na stránku č. 1 tohoto tématu, je tam toho víc od hráčů a povídání k tomu :smile:
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Skurkaa »

Našel jsem ještě jedno pěkné a přitom decentní vylepšení několika barelů, vřele doporučuji!

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ … 2027506066


Obrázek
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nejen pro máguluse tenhle zajímavej balíček holí. Přidávám screeny jak vypadají stávající hole ve hře po vylepšení:
Screenshot 2022-12-14 at 14.51.17.png
Screenshot 2022-12-14 at 14.51.32.png
Screenshot 2022-12-14 at 14.51.52.png
Screenshot 2022-12-14 at 14.52.08.png
https://steamcommunity.com/id/migail/my … pid=704450
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od BlueOne »

Hodně pěkné ale je blbé že nesedí zase barvy. Takže pro někoho pochoduješ s modrou holí a pro někoho se zelenou...
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od Pipi_CZ »

Já si myslím, že odpovídaly, ale možná se pletu. První by měla být hůl obrany, druhá je hůl léčení, potom ohně a tu poslední už nevím. Ale třeba je v tom bordel, nevím. Kouknu se pak znovu, až se dostanu do Amfiberai.
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Grafická vylepšení NWN

Příspěvek od eqileus »

To je zádrhel u těhle "vylepšení" - každej pak vidí něco jiného.
Odpovědět