Těžba surovin - plodů

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
GrayWolf

Těžba surovin - plodů

Příspěvek od GrayWolf »

Ahoj, nevím zdali se jedná o chybu, ale již mnohokrát mi systém napsal, že jsem se trochu zlepšil, ale když se na danou dispozici podívám, tak je stále stejná. Ale místo toho se mi zlepšuje dispozice "Sběr hub", které v podstatě nesbírám.
Ogar

Re: Těžba surovin - plodů

Příspěvek od Ogar »

GrayWolf píše: 7. 12. 2023 8.48 Ahoj, nevím zdali se jedná o chybu, ale již mnohokrát mi systém napsal, že jsem se trochu zlepšil, ale když se na danou dispozici podívám, tak je stále stejná. Ale místo toho se mi zlepšuje dispozice "Sběr hub", které v podstatě nesbírám.
Ahoj,

chyba to nebude. V jednotlivých craftových dovednostech se musíš zlepšit klidně 100x, aby se ti to o stupínek posunulo nahoru. Trvá to a je to znát až za velmi dlouhou dobu. Sběr hub se ti zřejmě zlepšuje proto, že máš pro něj již v základu dobré vlohy a mohou na to mít vliv i některá kouzla.

Shrnutí - pokud máš v základu vlohy pro nějakou craftovou činnost dobré nebo lepší, tak celkový progress bude efektivnější, než-li když máš v základu vlohy špatné nebo ubohé, kde bude celkový vývoj trvat o to déle, útrpně. Na druhou stranu, i tak to jde vylepšit.
Odpovědět