Dvě postavy ze stejnými jmény

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Jesstli to je jméno (Benner) z generátoru, tak za to v podstatě nemuže. Ale pokud s ním nejsi dohodnutej, tak by si teoreticky neměl dávat stejný jméno, imo
Bratrstvo zabanovaných!
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

Taky jsou tam dvě postavy, obě dvě bardky a obě dvě mají stejné příjmení. Už se potkali a je to všechno v pohodě.

Taky se třeba může stát, že se někde potkají dva Novákové, ale nejsou to příbuzní. Neviděl bych v tom moc velkej problém.
Marvin Dall
ogii
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 1. 2007 17.06

Příspěvek od ogii »

Bambus píše:Ja mam postavu Bambus Benner a je na 4 lvl a nekdo si udelal postyvu taky s primenim Benner muze se to?Je to Celodor Benner
1. Najdi si telefonní seznam a tam se podívej kolik je tam Nováků. Od toho je jménoa příjmení, aby se ty postavičky odlišili a jmenuje se Celor. Nedoufám, že by tě napadlo kolik asi NPC má v EQ jméno Benner nebo by ho mohlo mít.

2. Já se nechtěl vůbec tady nějak projevovat, ale konkrétně Bambuscz si mě k tomu donutil. Divim se, že se vůbec ozýváš kdybych tolikrát porušil pravidal serveru jako ty byl bych zalezlej a snažil se držet hubu a krok.

Budu konkrétnní, protože to už opravdu odmítám snášet a snad to bude zajímat DM:
Jen jsem se dnes přihlásil na EQ s novou postavou přišla mi do tellu OOC hláška něco jako: "hele přejmenuj si tu svou postavu já mám taky jednu jménem Benner". Než jsem stihnul zareagovat dotyčný Bambuscz se odpojil a pak se během cca 15 minut připojil a odpojil se třemi různými postavami různých jmen. Nechápu proč, ale mávnul jsem nad tím rukou. Upřímně řečeno dost se bojím abych se příště zase netrefil s jménem do nějaké jeho postavy.

Následně když jsem ho potkal IC, jeho postava podle OOC informace zničehonic uzdravila mojí podotýkám lehce zraněnou postavu. Když jsem na to IC reagoval, aby se staral o své a nechal mne napokoji vyvolal IC konflikt - napadl mojí postavu kouzly přímo před svědky a stráží U svačinky. Načež následoval IC konflikt a dohra před stráží, kde se Bambus několikrát odpojil a připojil vyhazoval OOC hlášky //afk a //z5.

Doufám, že nemusím říkat, že mi IC konflikt nevadí, ale to OOC v něm samozřejmě ano. Navíc to nebylo poprvé kdy mne Bambus velmi nevybíravým způsobem obtěžoval do tellu OOC hláškami nebo "řevem" velkými písmeny. V situaci kdy si pravděpodobně omylem kliknul na dislike u jiné mojí postavy mi pak do tellu hlázel hlášky abych si to přepnul, protože jinak až se potkáme tak mně omylem zabije. Přiznám, že jsem mu asi po třech nevybíravě odpověděl, aby si hleděl svého, což nepomohlo. Vyřešil to odpojením a připojením své postavy.

Asi mám nějakou špatnou karmu nebo co, protože co tu hraju mám vyloženě smůlu na nepříjemné situace, který mi znechucujou hru, ale tohle co dokáže bambuscz je fakt taková ubohost, že mi to nedalo a musel jsem to sem napsat.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

S tímto hráčem jsou skutečně opakované problémy a to slýchám z vícero stran a prakticky od všech DM. Takže:

Druhé varování pro Bambuse.

Varování jsou tři a co následuje po poslením asi nemusím objasňovat. Upozornění: Jakákoliv polemika s tímto rozhodnutím nebo důvody k němu vedoucími je automaticky chápána jako přitěžující okolnost a může velmi lehce vyústit v třetí a poslední varování. Doufám že je to jasné. :angry:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Yohooo, tohle se mi líbí. Taky jste to cítili? Ten závan moci a síly.… hmmm *labužnicky*

xD =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Popravdě řečeno mě to ani nepřekvapuje že se to děje, jelikož se tu poslední dobou děje hodně prazvláštních věcí... :angry: (nemluvím jen o Bambuscz)


2Gran: Myslím že příspěvky tohoto typu jsou zbytečné...
Wanting something does not give you the right to have it.
Durin Mahalul
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 1. 2007 10.28

Příspěvek od Durin Mahalul »

WooDoo píše:Taky jsou tam dvě postavy, obě dvě bardky a obě dvě mají stejné příjmení. Už se potkali a je to všechno v pohodě.

Taky se třeba může stát, že se někde potkají dva Novákové, ale nejsou to příbuzní. Neviděl bych v tom moc velkej problém.
No to je tim, že je Aniya hrozně hodná holka :) A pracovitá a silná a nebojácná a tak...
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Arto píše:2Gran: Myslím že příspěvky tohoto typu jsou zbytečné...
Možná ano, možná ne .)
Pokud si myslíš, že jsou zbytečné, tak věz, že si jen užívám poslední hodiny u compu .)
Vy ostatní, co za nimi něco vidíte... ano, je to tam, ať už je to cokoliv .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nechci rypat, ale obcas kdyz Daemian medituje nebo se modli a ja si tak v klidu sleduju log a vidim nekre acc relogovat treba 5x za deset minut, at uz za jednu postavu nebo za ruzne, tak si proste rikam, co to ten hrac dela … (Nekamenovat, jen recnicka otazka) :clover: :smile:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Já to třeba taky dělám, protože se nemůžu trefit na tu správnou postavu .) Fakt, vždycky se překliknu... asi je to tím, že mám poslední dobou pod srdcem pocit, že mě tlačí čas, a tak příliš spěchám. A práce chvatná málo platná =)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Gran píše:Já to třeba taky dělám, protože se nemůžu trefit na tu správnou postavu .) Fakt, vždycky se překliknu... asi je to tím, že mám poslední dobou pod srdcem pocit, že mě tlačí čas, a tak příliš spěchám. A práce chvatná málo platná =)

Jo, ja se taky obcas prekliknu a to tam mam jen dve postavy, jenze kdyz nekdo reloguje jednu a tu samou postavu, tak tohle vysvetleni jaksi pokulhava :bigwink:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

cybermisa píše: Jo, ja se taky obcas prekliknu a to tam mam jen dve postavy, jenze kdyz nekdo reloguje jednu a tu samou postavu, tak tohle vysvetleni jaksi pokulhava :bigwink:
To já mám asi 4x3 postavy (tj. 4 postavy, každou třikrát =P), což je možná důvod, proč se mi to stává tak často .)
Ovšem pokud je to s jednou a tou samou, tak... tak nevim .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Stává se, že prostě někdy to nechce nalogovat, po načtení lokace tě to nechá pár sekund na to abys zmizel z problémového místa a pak vypíše NwN neplatnou operaci. Když to nestihneš, tak holt relog, stává se to několika hráčům včetně mě, a nezabírají nové ovladače ani directx...
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

*kývne souohlasně na Ikkieho* Tak tak... smě oběti softhardwarového spiknutí :biggrin:
Zamčeno