Vyjádření

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Vyjádření

Příspěvek od darmian »

Vzhledem k tomu, jak to tu poslední dobou vře sem se rozhodl konečně vyjádřit svůj názor:
Myslím si, že řeči, které tu vede poslední dobou Gran ( mám namysli narážky na labira ) jsou nemístné. Labir je člověk, který obětuje spousty času Equilibrii a nám hráčům, což je velmi záslužné. Svět je propracovaný, nic co bych dokázal já ani mnozí z lidí, kteří tu jsou, vytvořit takže bychom si toho měli vážit, dokud nám je umožněno zde hrát. Zřejmě někoho štve, že tu teď DM moc nejsou, nebo že se vám nevěnují, ale to má svá vysvětlení - práce na rozšíření atp - a tyhle věci dělají hlavně kvůli tomu, aby se nám tu hrálo dobře.
Také mně vadilo, že se mi "nevěnují", ale nakonec sem si uvědomil čím to může být a že mé "naštvání" je vlastně zbytečné né-li neoprávněné.
Tým pracuje ze všech sil a vy si toho nevážíte, nedokážete to ocenit. Trpělivost labira i ostantích je omezená. Klidně by se na to mohl vykašlat a peníze, co do běhu světa vráží, by mohl dát na mnohem užitečnější věci.

Zamyslete se nad sebou :no:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Máš sice pravdu, ale nechápu, proč na to zakládat x topiců, když už to můžeš dát do jednoho, že ano ;)

viewtopic.php?t=1642
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Tohle sem samozřejmě četl, ale nechtěl sem se na ten topic nějak vázat... Prostě samostatný vyjádření mého názoru, jestli mi rozumíš :shades:
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Jinak bych se tam pochopitelně vyjádřil
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Jen abys nedopadl jako zakladatel toho topicu... co vis treba je v tom nejaka myslovlivnujici magie ze clovek zacne takhle a skonci jako vybanovanec :biggrin: (samozřejmě to nemyslím vážně)
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Zamčeno