Přesvědčení

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
prodigal
Příspěvky: 54
Registrován: 21. 12. 2006 21.32

Přesvědčení

Příspěvek od prodigal »

Jako paladin jsem byl v družině s někým, komu bylo změněno přesvědčení, a stalo se tak mimo můj dohled a působnost. Mě to změnilo přesvědčení také. Je možné aby mi bylo vráceno? (mám udělaný printscreen a dobré vysvětlení, proč jsem byl ještě v družině s někým, kdo byl dál)
Slyšíš to srdce? Ještě tluče...
Naylun Swordplay, Sidi
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesvědčení

Příspěvek od labir »

prodigal píše:Jako paladin jsem byl v družině s někým, komu bylo změněno přesvědčení, a stalo se tak mimo můj dohled a působnost. Mě to změnilo přesvědčení také. Je možné aby mi bylo vráceno? (mám udělaný printscreen a dobré vysvětlení, proč jsem byl ještě v družině s někým, kdo byl dál)
To je NWN featura a myslím že dobrá. Pokud je paladin v družině s někým kdo vysloveně jedná tak že si zaslouží změnit přesvědčení tak to ten dotyčný schytá také - být nebo nebýt v té družině je jen na jeho uvážení. Pokud v ní zůstane a třeba ignoruje jednání dotyčného tak má na tom také podíl. A pokud je v družině a druhý je daleko že nad ním nemá dohled tak je to opět chyba hráče - družina se pak stává přenositelem OOC informací, jak se od družiny vzdálíte, tak by mělo být automaticky vystoupení z ní. Takže ne, nevrací se to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
prodigal
Příspěvky: 54
Registrován: 21. 12. 2006 21.32

Příspěvek od prodigal »

Hm škoda. Abych vysvětlill proč jsem zůstal v družině, tak jsem přemluvil Mithallirskou stráž, aby nás v noci pustila z hradu, jenže dveřmi stihla projít jen část družiny než se zavřely. Pak jsem poodešel z dohledu brány a asi během 30s, se změnilo přesvědčení kvůli těm, co stáli za bránou. Poučuji ze ze své chyby. Systém to dobrý a logický je.
Slyšíš to srdce? Ještě tluče...
Naylun Swordplay, Sidi
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Vím sledoval jsem Vás. Ale nemohu kontrolovat kdo je ským v družině.

Jak napsal Labir, další setrvání v družině potom co již spolu nejste je čistě OOC …

Je mi to líto, ale nic stím nenadělám.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
prodigal
Příspěvky: 54
Registrován: 21. 12. 2006 21.32

Příspěvek od prodigal »

Jo jo, za to si můžu sám.
Slyšíš to srdce? Ještě tluče...
Naylun Swordplay, Sidi
Zamčeno