Klice

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Klice

Příspěvek od Alcatraz »

bylo by mozne vyzadat si od hostinskyho presnou kopii existujiciho klice?
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Klice

Příspěvek od labir »

Alcatraz píše:bylo by mozne vyzadat si od hostinskyho presnou kopii existujiciho klice?
Technicky to nemůže udělat DM jen skript a systém pronájmu se měnit nebude. Více klíčů půjde dokoupit u pronájmu bytů a domků...a to je už nedaleko.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klice

Příspěvek od kolja »

Labir píše:...a to je už nedaleko.
:dribble: Ti to hned otestuju, jak to bude fungovat :biggrin:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

vypršení pronájmu

Příspěvek od kucik »

Nebylo by možný, aby klíč od pronajatýho domu/bytu zmizel až když postava opustí dům? Moje postava je právě vězněm ve vlastnim (bejvalym) domě :blush:
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nelze. Máte na to pamatovat. Ven tě dostane jen DM.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

OK. Aspoň jsem si ověřil že to tak je opravdu. :biggrin: Držte palce ať vydržim s voudou :clover:
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

labir píše:Nelze. Máte na to pamatovat. Ven tě dostane jen DM.
Jo taky mě napadlo, že se mi tohle může stát... Zvlášť třeba po blbym odlogu a připojení třebas po půl roce, když už ani člověk pomalu neví co a jak :) Ale udělat to tamto je nebezpečný z hlediska zneužitelnosti a tak, a navíc, fakt nevim jak by se to dělalo, a výsledek mizivej... Holt drobnou hracskou chybisku musi pomoct napravit DM :blush: (skoro bych na to navrhoval pohlizet jako na OOC zalezitost - postava nebude tak blbá aby... ale i kdyz :biggrin: esi pronajem vyprsi ze dne na den a klic se zmeni magicky v prach... treba by z toho moh bejt zajimavej Q ;) )

este se nabizi podobna vymozenost jako retezy v pokojich, kdez sou opodstatneny, ale tady... nevim, asi zbytecny, vzhledem k tomu, ze tohle se muze stat jen hodne vyjimecne a je to v podstate chybiska hrace :smile:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Šlo o to, že jsem to nebyl já, kdo to pronajal, takže jsem nevěděl, kdy přesně to vyprší. Byl jsem na to upozorněnej, že to brzo vyprší, tak jsem do toho baráku nelezl. Až jednou, když ten klíč pořád nechtěl zmizet, jsem v tom zkusil přespat do druhýho real dne. Moje chyba. Se omlouvám.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

kucik píše:Šlo o to, že jsem to nebyl já, kdo to pronajal, takže jsem nevěděl, kdy přesně to vyprší. Byl jsem na to upozorněnej, že to brzo vyprší, tak jsem do toho baráku nelezl. Až jednou, když ten klíč pořád nechtěl zmizet, jsem v tom zkusil přespat do druhýho real dne. Moje chyba. Se omlouvám.
ikdyz si to nepronajimal ty, na kopii porad vidis do kdy je zaplacenej pronajem na klic, ze kteryho byla udelana kopie
Dives, qui sapiens est
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Tak toho jsem si všimnout měl. No co už...
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

ano.. jakykoliv klic kdyz se pozije, tak vypise kolik dnu ma jeste platnost. At je to pronajem, nebo klic od hospody *-*
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

kucik píše:Šlo o to, že jsem to nebyl já, kdo to pronajal, takže jsem nevěděl, kdy přesně to vyprší. Byl jsem na to upozorněnej, že to brzo vyprší, tak jsem do toho baráku nelezl. Až jednou, když ten klíč pořád nechtěl zmizet, jsem v tom zkusil přespat do druhýho real dne. Moje chyba. Se omlouvám.
Tomu ale zároveň řikam pech :biggrin:
Podle mě se tyhle situace klidně můžou stát, ale vzácně :bigwink: A po tomhle topicu to hráči budou určo vědět :) ( takže už se vidim jak uvíznu ve svym domě a budu se chytat za hlavu pak :megalol: )
Zamčeno