*kroutí hlavou*

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

*kroutí hlavou*

Příspěvek od anurin »

Docela už přestávám chápat pár hráčů. Na phoru se týden co týden objeví někdo kdo chce získat nějaké IC informace OOC formou a vyptává se přes phorum. Nechápu jednu věc, to že se někdo zeptá, to z části chápu, ale to že se zeptá někdo, i když tu labir pořád dokolečka opakuje : ptej se ve hře atp.… tak to už mi opravdu začíná rozum stát. Bud někteří hráči nečtou phorum, nebo to snad přehlížejí? ( další varianty raději nepíšu). :no:
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Já bych se v tomhle zastal začínajících hráčů. Když přijde někdo nový, nerozkoukaný a napíše něco takového na forum, tak se to dá pro jednou snad pochopit (I když je jeho vina, že nečet pravidla)

Něco jiného je, když někdo, i přez opakované upomínání, žádosti o IC informace stále posílá. To chce asi dost pevné nervy a pořádné tytyty :))

Já osobně bych to mazal bez vysvětlení, ale labir má holt na tohle dost trpělivosti.
Game ID: Reverend_Malthas
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

to že se někdo zeptá, to z části chápu --- tohle bylo myšleno na nováčky ,)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja bych taky rovnou mazal s tim, ze kdyz je to poprve, tak vysvetleni pres PM s odkazem na pravidla.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

cybermisa píše:Ja bych taky rovnou mazal s tim, ze kdyz je to poprve, tak vysvetleni pres PM s odkazem na pravidla.
Ano - na webu i foru je prakticky vše, co potřebuje nováček o hraní na Eq vědět. Chce to trochu trpělivosti, než si postavu založí a začne hrát. Ale vyplatí se to...
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

na fóru je informací až dost, možná až moc
každá informace napsaná na foru maže IC rozdíl mezi postavou, která se zajímá o svět a postavou, co akorát čumí do vody a to ve prospěch toho čumila

připojím citát jedný z mých oblíbených (knižních) postaviček

Řekl jsem jedno slovo jedné osobě. Pouze jedno a pouze jedné. A představ si, že to bylo o slovo více a o osobu více.

Sigismund Dijkstra
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Zamčeno