Problem s heslem

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
karcoolaak
Příspěvky: 13
Registrován: 30. 1. 2007 9.52

Problem s heslem

Příspěvek od karcoolaak »

Zdravim,
mam takovy zajimavy problem,preinstaloval jsem NWN a samozrejme jsem si nenapsal heslo pod kterym jsem hral a to si nepamatuju,aspon zatim sem si na nej nevzpomel,nejde nejak zmenit,anihz bych musel vedet to minuli?
Diky za odpoved
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

vsadim boty že na tohle zareaguje zvrhla elfka a určitě poradí :bleh:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

A napadlo te kouknout na bioware.com? [url nwn.bioware.com/ [/url]

edit: Ano na Bioware samozrejme je tlacitko s veselym napisem ,,zapomneli jste heslo?"
Naposledy upravil(a) kucik dne 19. 3. 2007 23.54, celkem upraveno 1 x.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Esi máš origoš, tak se bez hesla budeš mít problém na svuj acc dostat. Zkus skouknout ty BW stránky, ukitě tam budou nějaký možnosti forgotten password atp... Nicmene me myslim prisel po registraci email, kterejz to heslo obsahoval... Nebo si to pletu s jinou registrací? No prostě to projdi...

V jiném připadě ti třeba pomůže PM, když někoho poprosíš :)
karcoolaak
Příspěvky: 13
Registrován: 30. 1. 2007 9.52

Prihlaseni blbne

Příspěvek od karcoolaak »

Jo diky,bioware uz jsem zkousel,heslo jsem uz dostal novy,akorat mi zas blbne prihlaseni :angry: ,porad mi to pise,chybne heslo nebo jmeno,ale zkousel jsem to vcera vecer,mozna to po restartu servru pude ne?
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlaseni blbne

Příspěvek od KaTo »

karcoolaak píše:Jo diky,bioware uz jsem zkousel,heslo jsem uz dostal novy,akorat mi zas blbne prihlaseni :angry: ,porad mi to pise,chybne heslo nebo jmeno,ale zkousel jsem to vcera vecer,mozna to po restartu servru pude ne?
Podívej se sem - nemáš/neměls podobný problém?
viewtopic.php?t=1047&postdays=0&postorder=asc&start=20
Já si momentálně holt založil nové konto, abych se na EQ dostal a požádal zda by na něj nešla převést jedna jediná postava z toho "původního", na které se nemohu dostat. Pokud by jsi mezitím přišel na to, jak to staré konto zprovoznit, napiš mi pls do pošty. Ocenil bych to, neboť s tamtou posavou se do EQ nemůžu dostat. IC ji docela tlačí čas - slíbila, že něco udělá.
Obrázek
karcoolaak
Příspěvky: 13
Registrován: 30. 1. 2007 9.52

Příspěvek od karcoolaak »

No uz mi to jde,heslo jsem si vygeneroval na bioware,ted nevim jaky je to odkaz ale musis to prozkoumat,nejdriv kliknes na to generovani a prijde ti odkaz na jednu stranku,tam si zadas nove heslo a potom uz bys mel normalne spustit nwn,me to jeste psalo ze to potrebuje novy update,ten sem si taky stahnul a uz muzu hrat. jestli umis anglicky tak by to nemel byt problem,protoze i ja se svoji anglictinou sem to zvladl.
takze preju hodne :biggrin: stesti
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

karcoolaak píše:No uz mi to jde,heslo jsem si vygeneroval na bioware,ted nevim jaky je to odkaz ale musis to prozkoumat,nejdriv kliknes na to generovani a prijde ti odkaz na jednu stranku,tam si zadas nove heslo a potom uz bys mel normalne spustit nwn,me to jeste psalo ze to potrebuje novy update,ten sem si taky stahnul a uz muzu hrat. jestli umis anglicky tak by to nemel byt problem,protoze i ja se svoji anglictinou sem to zvladl.
takze preju hodne :biggrin: stesti
Nakonec jsme se s Labirem schodli že se "něco" muselo pokazit mezi "mnou" a "Bioware" accountem. Založil (a zaregistroval) jsem si nový a se zvoláním Král je mrtev, ať žije král, mi pak DM přesunul mou postavu z "polomrtvého" accountu na nový.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Ja to vim ozvi se na ICQ 203 590 733 nechci to zverejnovat tady na foru protoze se to da zneuzit i na fake CD keye :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
karcoolaak
Příspěvky: 13
Registrován: 30. 1. 2007 9.52

Příspěvek od karcoolaak »

No ja uz jezdim normalne,dokonce jse mi uz zobrazuji obrazky ruznych predmetua nepada mi hra pri na kupu u nekterych obchodniku :dribble: takze super. jo ozvu se ti :biggrin:
Zamčeno