Několik velice šikovných systémků

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

The_Balrog píše:Kucik a Steel martin: Hih... jste to prokecli a rozmaznuli ^_^ (Coz se tu bohuzel nevylucuje s tim, ze to nekdo stejne bude brat vazne a napise sem nejake moudro *-*)

Oficiální vyjádření

Překvapilo mne to, přátelé - ne, že ne. Nečekal jsem, že to tu budou lidi opravdu brát vážně - a už vůbec ne tzv. starší hráči. Větší blbosti jsme s Tengem už prostě za střízliva vymyslet nemohli. Takže jsem se v některých případech pobavil *-*… někde mne ovšem zamrzelo, když někdo předpokládá, že Alky a Teng potřebují (na něco!) systém.

Nicméně bych rád doporučil všem, kdo náš návrh přečetli a snažili se proti nám "rozumně argumentovat", aby se tito zamysleli, jestli nevěnují příliš času řešení naprostých zbytečností. *-* Určitě se vám to bude hodit i v normálním životě.
Přečíst text a porozumět mu jsou dvě věci, které se na škole zas tak moc nevyučují >.> (osobně si myslím, že to ani moc pořádně nejde) a přitom text je i v Nwn hlavní komunikační prostředek.

:clover:
Teď jde spíš o to jestli jsi to myslel původně i ty jako vtip. Jestli toto náhodou není úhybný manévr :shades:. Ale co už, přiznávám se a jestli to bylo míněno doopravdy jako vtip, spadl jsem také do jámy lvové. :blush:
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

2Balrog: Jo, taky sem to bral vcelku vážně, byli tu navrhovaný už větší zbytečnosti.….
Vsichni sou fuc
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

The_Balrog píše: Nicméně bych rád doporučil všem, kdo náš návrh přečetli a snažili se proti nám "rozumně argumentovat", aby se tito zamysleli, jestli nevěnují příliš času řešení naprostých zbytečností. *-*
musim souhlasit :yes:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

No mne popravde prijde jako zbytecnost cely tento topic :clover: :smile:
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

cybermisa píše:No mne popravde prijde jako zbytecnost cely tento topic :clover: :smile:
Celý tento topic je jedna velká ironie... :bigwink: a pokud si z ní někdo dokáže vzít ponaučení, tak zbytečný není.
Game ID: Reverend_Malthas
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

steel_martin píše:
cybermisa píše:No mne popravde prijde jako zbytecnost cely tento topic :clover: :smile:
Celý tento topic je jedna velká ironie... :bigwink: a pokud si z ní někdo dokáže vzít ponaučení, tak zbytečný není.
dekuji ze jsi to napsal za me :good:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

No popravdě když jsem to přečetl poprvé tak jsem si jen povzdechl co za blbosti co jde uhrát hráči zase chtějí a kolik času mě bude stát říct vysvětlením NE... I když jak jsem to četl tak se mi už v hlavě začala rýsovat schémata jak by to šlo udělat... :biggrin:

Pak jsem si to přečetl ještě jednou a hlavně kouknul na to kdo to píše a nastavil jsem si pravděpodobnosti 30% vážně, 70% ironie. A vzpomněl si na Onyxem vehementně prosazovaný vymněšovací systém (no algoritmicky ho má propracovaný dost podrobně). :megalol: A čekal jak to dopadne.

Myslím že tenhle topic splnil přesně co autoři očekávali. Vtipné upozornění na "neřešte kraviny". Díky. :yes:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

Jo, nachytávka dobrá. Docela se stydím že jsem naletěl, nápad taky není špatný. Teď jde o to kdo tohle celé četl a zamyslel se nad tímto topicem. A vzhledem k tomu že phorum čte asi tak polovina hráčů a někteří čtou jen to co potřebují, nebo to celé jen přelétnou očima, tak si myslím že na phoru EQ to moc velký úspěch nesklidí. Mám tím na mysli, že zbytečným topicům konec není a asejc nikdy nebude :bicycle: . Válčit na phoru se bude dál, možná teď se to trocha sklidní ale dávám tomu maximálně týden a bude tu další a další ze zbytečných topiců a my se k tomu budem dál vyjadřovat. :swords:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Brepta píše:Válčit na phoru se bude dál, možná teď se to trocha sklidní ale dávám tomu maximálně týden a bude tu další a další ze zbytečných topiců a my se k tomu budem dál vyjadřovat. :swords:
Tak nejak :biggrin:
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

to co napisu myslim smrtelne vazne. ja zadam o zavedeni novyho systemu!

jde o to, ze po desce behaji hubenouri, co se permanentne cpou kurecima stehynkama a jejich linie je zavideni hodna - vubec netloustnou. jenze to neni vse. ten bidak *vykrikne* tedy, ti bidaci se pak smejou spoluobcanum kteri jsou jaksi pri tele a delaji si legraci z jejich diety!

ja pozaduji zavedeni systemu diet a tloustnuti, at si taky zazijou svoje !!

:bigwink: :biggrin: :blebleble:
Dives, qui sapiens est
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Praetor píše:
Uvažovalo se o tom (vážně), ale zamítl jsem to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno