Stále dokola a dokola

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Stále dokola a dokola

Příspěvek od Brepta »

Achjo! Baví vás to pořád vyhazovat věci na zem? Já chápu že máte plnej inventář a že jsou některý věci pro vás nepotřebný, ale od čeho jsou koše? možnost to zakopat nebo prodat. Zkuste se tohle pravidlo naučit a dodržovat ho! Zbytečně to zatěžuje server a je to fakt divný že si npc nechají v obchodě na zem pohazovat hadry. Tohle bylo hned dvakrát porušení pravidel. Pohazování věcí na zem a ignorace NPC!…. vím že se to tu pořád dokola a dokola opakuje a že je to otravný téma pro hráče co phorum čtou. A ten kdo to dělá si ho asi nikdy nepřečet a číst to asi nikdy nebude, ale neodpustil sem si to. :no:
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

musím si taky poklepad na čelo tohle je už važně ohraný :angry: už sem 3x narazil na hromadu spaleneho masa to nevite že maso se da zbavit rovnou v ohništi? to je jak mluvit do zdi! :glare:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Problém je skutečně v tom, jak řekl Brepta, že tito hráči nečtou fórum, nečtou pravidla a jsou nepoučitelní. Ať je budete trestat jak chcete akorát se vám pomstí flamem na fóru a vám se zkazí nálada... :dry:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

darmian píše:Problém je skutečně v tom, jak řekl Brepta, že tito hráči nečtou fórum, nečtou pravidla a jsou nepoučitelní.
:excl: :excl:

Presne tak …
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

to ste druidi ? určete si revír a koho přistihnete tomu ustřihněte.…
Asar druid neni, přesto svůj revír má a bordel tam netrpí :diablo:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

photter píše:to ste druidi ? určete si revír a koho přistihnete tomu ustřihněte.…
Asar druid neni, přesto svůj revír má a bordel tam netrpí :diablo:
Výborný nápad. DM v takových případech zvednou zpětně auru a když to nebude ve městě tak ani IC postih nebude hrozit. Protože když to nejde domluvou tak to půjde takhle. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

photter píše:to ste druidi ? určete si revír a koho přistihnete tomu ustřihněte.…
Asar druid neni, přesto svůj revír má a bordel tam netrpí :diablo:
Recht
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

Já myslím, že nepoučitelní nejsou. Chybička je v tom, že nečtou phorum a tak ani neví že poruší pravidla, a dokud je DM nepřistihne, nedomluví či nepotrestá tak neví ani že hřeší proti EQ. Ale je dost těžký někoho přistihnout při činu. Nešlo by takhle náhodou udělat systém na vyhazování věcí z batohu? Že by se to napsalo DM do logu nebo tak nějak? Vím že je zbytečné na vše chtít systém, že se dá lecco zahrát rp, ale tohle by se šiklo ne? Teď jde spíš o to kolik by to stálo práce udělat, nebo jestli by to vůbec šlo? Co Labire?
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Brepta píše:Já myslím, že nepoučitelní nejsou. Chybička je v tom, že nečtou phorum a tak ani neví že poruší pravidla, a dokud je DM nepřistihne, nedomluví či nepotrestá tak neví ani že hřeší proti EQ. Ale je dost těžký někoho přistihnout při činu. Nešlo by takhle náhodou udělat systém na vyhazování věcí z batohu? Že by se to napsalo DM do logu nebo tak nějak? Vím že je zbytečné na vše chtít systém, že se dá lecco zahrát rp, ale tohle by se šiklo ne? Teď jde spíš o to kolik by to stálo práce udělat, nebo jestli by to vůbec šlo? Co Labire?
Je to tvrdy ale neznalost neomlouva, a tohle by zbytecne zatezovalo DM atd. Podle mne zbytecna vec jen tvrde trest za toto asi pomuzou.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

mkov píše:
Brepta píše:Já myslím, že nepoučitelní nejsou. Chybička je v tom, že nečtou phorum a tak ani neví že poruší pravidla, a dokud je DM nepřistihne, nedomluví či nepotrestá tak neví ani že hřeší proti EQ. Ale je dost těžký někoho přistihnout při činu. Nešlo by takhle náhodou udělat systém na vyhazování věcí z batohu? Že by se to napsalo DM do logu nebo tak nějak? Vím že je zbytečné na vše chtít systém, že se dá lecco zahrát rp, ale tohle by se šiklo ne? Teď jde spíš o to kolik by to stálo práce udělat, nebo jestli by to vůbec šlo? Co Labire?
Je to tvrdy ale neznalost neomlouva, a tohle by zbytecne zatezovalo DM atd. Podle mne zbytecna vec jen tvrde trest za toto asi pomuzou.
No jo no :megalol: . Když trest tak tvrdej že? Ale o tom to taky není. Ale kdyby to o tom přeci bylo tak jak víš koho potrestat když vlastně nevíš kdo to dělá? :bleh: Tedy pokuď ho nepřistihneš při činu, nebo ho nechytneš za ruku. Všichni tu řešíte jen trest, trestat, zničit zabít a jiné s prominutím kraviny. Ale co se zamyslet nad tím jak ho chytnout při činu a zjistit kdo to vůbec dělá. Ono se trestá blbě když vlastně není koho trestat. Nebo se pletu? Jestli ano tak se omlouvám :excl:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Brepta píše: No jo no :megalol: . Když trest tak tvrdej že? Ale o tom to taky není. Ale kdyby to o tom přeci bylo tak jak víš koho potrestat když vlastně nevíš kdo to dělá? :bleh: Tedy pokuď ho nepřistihneš při činu, nebo ho nechytneš za ruku. Všichni tu řešíte jen trest, trestat, zničit zabít a jiné s prominutím kraviny. Ale co se zamyslet nad tím jak ho chytnout při činu a zjistit kdo to vůbec dělá. Ono se trestá blbě když vlastně není koho trestat. Nebo se pletu? Jestli ano tak se omlouvám :excl:
No to je pravda ze je nekdo musi videt, to je zatim jediny zpusob to souhlsim. Ale vsak ono na ne dojde.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Brepta píše:Já myslím, že nepoučitelní nejsou. Chybička je v tom, že nečtou phorum a tak ani neví že poruší pravidla, a dokud je DM nepřistihne, nedomluví či nepotrestá tak neví ani že hřeší proti EQ. Ale je dost těžký někoho přistihnout při činu. Nešlo by takhle náhodou udělat systém na vyhazování věcí z batohu? Že by se to napsalo DM do logu nebo tak nějak? Vím že je zbytečné na vše chtít systém, že se dá lecco zahrát rp, ale tohle by se šiklo ne? Teď jde spíš o to kolik by to stálo práce udělat, nebo jestli by to vůbec šlo? Co Labire?
Labir má dost práce i tak. Mrkni se, co ještě musí doladit viz. viewtopic.php?t=167&start=140
+ další chybky...
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

To Darmian: Nepovídej, já neříkal že má málo práce. Jestli sis dobře všim ani jsem mu to ,,nepřikázal´´ ( Brát prosím s maximálním nadhledem). Jen sem se ptal jestli by nebylo od věci někdy něco podobného, nebo jiný systém na zjištování určitých prohřešků udělat. Byl to pouhopouhý návrh a má myšlenka, která může být svržena do koše a nebo nemusí. Ještě jednou, já se jen ptal a dal na stůl jistý návrh, nerozkazoval sem. Ještě dodám, nikdo také neříkal, že i kdyby to udělal, že to musí být do pěti minut hotové.


Edit: Pardon, možná sem si to mohl ušetřit a napsat to jinak, jen mi tvá poznámka přišla zbytečná. Možná ti zbytečná přijde i ta má :clover:
Zamčeno