Otazka

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Paslan Rehod
Příspěvky: 27
Registrován: 26. 1. 2007 15.08
Bydliště: Rise

Otazka

Příspěvek od Paslan Rehod »

Mam otazku .

Muzu predat pres prostrednika veci jine me postave (bratrovi stavajici postavy) kdyz ta stavajici bude na pokraji smrti? Aby si nevzala vsechno s sebou do hrobu a jedinemu sourozenci nenechala nic
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

Mno v pravidlech je, že by se to nemělo dělat, ale tohle je docela ojedinělej případ... eště když to píšeš na fóra :smile: Jestli toho není moc tak by to podle mě ani nějak nevadilo, ale jsem zvědavej třeba co na to řekne Labir.
Marvin Dall
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

radši to pust z hlavy :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Leda by to byl IC bratr...Bejt tebou, udělám spíš těma penězma někomu radost :bigwink:

třeba mě :biggrin:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od labir »

Paslan Rehod píše:Mam otazku .

Muzu predat pres prostrednika veci jine me postave (bratrovi stavajici postavy) kdyz ta stavajici bude na pokraji smrti? Aby si nevzala vsechno s sebou do hrobu a jedinemu sourozenci nenechala nic
Můžeš. Následným trestem je smazání všech postav na accountu. Pravidla jsou v tomto ohledu velmi jasná.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Já bych tohle povolil jen v připadě,kdy ten IC bratr je postavou jineho hráče :bleh:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Grunt píše:Já bych tohle povolil jen v připadě,kdy ten IC bratr je postavou jineho hráče :bleh:
To je pak bez diskuse pokud má k předání IC důvod (tj. ne končím postavu dám itemy kámošovi).
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno