Kouzelnik a hole

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Kouzelnik a hole

Příspěvek od Grunt »

Posledni dobou hraju mladou magičku Corvien a docela mě mrzí, že neni na vyběr více druhů holí.Hůl je dle mého odznakem každeho správného kouzelnika.Problem je v tom že hole, které jsou na vyběr,jsou příliš
drahé.Nechápu proč není navýbět třeba nějak hul, stojící jen zlomek ceny.Třeba něco takového: Hůl začátečníka
spec. schopnosti:+3čarozpyt,+3spoustředění, vypadala by jako nějaka kouzelnická hůl a stala by třeba 5 až 10 měšců.Takovych nepriliš silnych holi bych mohl vymslet desitky a velice by mne potěšilo kdyby jich alespoň pár bylo přidáno. To samé i róby pro kouzelníky.Válečníci maji mnoho druhů zbraní,zbrojí a štítů...můžou zvažovat jejich klady a zápory,ale u kouzelníka mi tohle chybí.I tak musim ale všechny tvurce a i hráče moc pochvalit, protože tak, jak mě baví tahle postava, jsem nikdy nečekla že mě nějaká bude bavit...a ještě k tomu kouzelník.
Celá magická univerzita je skvěla vymyšlena a všem co to zprovoznovali a nebo se podíleji na jejím chodu tímto děkuju.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Zkus se IC zeptat Jacha proč hůl nenosí a jeho názor na magické hole vůbec - ale co čaroděj to názor. Jinak dá se sehnat taková ta dřevěná tyč za pár zlaťáku či druidská hůl ta také nestojí moc. No a pokud chceś nějáký zdobenější kousek který stojí za řeč jak vzhledově tak použitím tak se nediv když si budeš muset něco připlatit. Navíc dle mého názoru by adepti neměli hole nosit dokud nedosáhnou alespoň nějaké slušné úrovně :sorcerer:

//OT: jinak já osobně doufám ,že teď se mi podaří Magickou univerzitu trochu rozjet ale to nezáleží jen na mě ale i na adeptech :bigwink:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

No budu muset asi holt přišetřit :(. Kdyby si cokoliv potřeboval tak se ozvi a budu se snažit pomoct,jak je to pujde.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Kirros píše: //OT: jinak já osobně doufám ,že teď se mi podaří Magickou univerzitu trochu rozjet ale to nezáleží jen na mě ale i na adeptech :bigwink:
Myslim, ze v tom nebudes :clover: Taky mam docela dost planu a myslim ze se nam to podari :smile:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Kouzelnik a hole

Příspěvek od cybermisa »

Grunt píše:To samé i róby pro kouzelníky.Válečníci maji mnoho druhů zbraní,zbrojí a štítů...můžou zvažovat jejich klady a zápory,ale u kouzelníka mi tohle chybí.


No ruznych rob je ve hre mraky, kdyz si je pekne obarvis, jedne ani nepozna, ze je to stejny typ, navic moznost nechat si u NPC vyrobit vlastni oblecek …

Co se ale kouzelncyh rob tyce, s tim bych pockal az bude craft … Zatim to enma moc smysl resit :clover: :smile:
Rysan
Příspěvky: 93
Registrován: 27. 1. 2007 22.59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rysan »

Mimochodem, nemá někdo *zamíří pohledem k nebi* přibližnou představu, kdy craft bude? Abych zbytečně neotravoval NPC/DM. (a taky se těšim, jak malý děcko:)
"Meč není silnější slova. Potíž je v tom, že někteří nechtějí naslouchat." *zkontroluje si meče na zádech* Cohen N'ammar
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

to nejseš sám, kdo se těší :yes:
nezbejvá než smutně konstatovat, že kdyby se labir nemusel zabejvat různejma hlídacíma a protiprasícíma systémama, možna už moh bejt hotovej
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Rysan
Příspěvky: 93
Registrován: 27. 1. 2007 22.59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rysan »

Tak já teda přestanu prasit, abych se tý svý vysněný zbroje dočkal :bigwink:

(to sem si nemoh odpustit :)
"Meč není silnější slova. Potíž je v tom, že někteří nechtějí naslouchat." *zkontroluje si meče na zádech* Cohen N'ammar
Zamčeno