Zamyšlení nad chováním na zdejším fóru

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

chlorofil píše:
kucik píše:
anurin píše:tak jsem zvědav jestli z tohoto bude také flame :), jestli se zas někdo najde.…
:clap_1: :clap_1: :clap_1:
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.

Jinak ve flame provokuje přece vždycky jen jedna strana - ta druhá strana. Ta naše jen rozumně argumentuje. :bleh:
jestli to správně chápu, tak to přesně vystihuje to, co jsem napsal na začátku o překročení vlastního stínu. Pokud se na to díváš tak, jako že ten druhej je kretén a že mou povinností je dovést ho na správnou cestu, pak je z toho flame, kterej nikdy ničeho nedosáhne...

..od těch lidí, který tu nejvíc prskaj proti flejmům a chování, jsem nevidel ani jedinej prispevek, ve kterym by kdy uznali, ze nemeli pravdu. :excl:
Pardon ale já se fakt nemůžu přestat smát. Tohle jsem mínil jako vtip. tak si to neber osobně. *tluče se smíchy*
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

xD (Říkal jsem, že držim pant, ale to ještě neznamená, že se nebudu smát =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

kucik píše:
chlorofil píše:
kucik píše: :clap_1: :clap_1: :clap_1:
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.

Jinak ve flame provokuje přece vždycky jen jedna strana - ta druhá strana. Ta naše jen rozumně argumentuje. :bleh:
jestli to správně chápu, tak to přesně vystihuje to, co jsem napsal na začátku o překročení vlastního stínu. Pokud se na to díváš tak, jako že ten druhej je kretén a že mou povinností je dovést ho na správnou cestu, pak je z toho flame, kterej nikdy ničeho nedosáhne...

..od těch lidí, který tu nejvíc prskaj proti flejmům a chování, jsem nevidel ani jedinej prispevek, ve kterym by kdy uznali, ze nemeli pravdu. :excl:
Pardon ale já se fakt nemůžu přestat smát. Tohle jsem mínil jako vtip. tak si to neber osobně. *tluče se smíchy*
pochopil jsem to jako ironii..neberu si to osobne..

edit: btw. ja na to jen navazal. To co jsem psal nebylo nijak v rozporu s tim cos napsal ani to na to neutocilo.. :-)
Myslim, ze jsem to pochopil presne tak jak si myslel... :blush:
coirëa oialë
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

NÁHODOU, FLAME TADY JE UŽITEČNEJ

Příspěvek od Kai Rivienta »

Mně třeba pomohl pochopit, že se tu a tam chovám jak debil. I když je to jen první krůček k nápravě. Aspoň, že v tom nejsem sám/sama. :yes:
Dobro zvítězí až nakonec. W
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHODOU, FLAME TADY JE UŽITEČNEJ

Příspěvek od labir »

Kai Rivienta píše:Mně třeba pomohl pochopit, že se tu a tam chovám jak debil. I když je to jen první krůček k nápravě. Aspoň, že v tom nejsem sám/sama. :yes:
:newconfus: ….. :blink: ….. :flowers:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Ano, ano, drazí a milí, první krok je přiznat si, že máte problém

xD =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to Gran: :megalol: :megalol: :megalol:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

V reakci na toto vlaknoviewtopic.php?t=1603
Napsal jsem, ze do toho vlakna nebudu psat, pokud to nebude k veci, a myslim ze tohle vlakno je pro to vhodnejsi.

Cybermiso. Vubec nechapu, proc do vlakna o animal companionovi pises, jak pekne umis naboostit familiara.
Udelal jsem chybu, ze jsem na tvuj prispevek reagoval. Udelal jsem chybu, ze jsem pouzil nadsazku a napsal, ze ranger ma pro companiona leda jedno kouzlo.
To ze kazdymu pises ze je demagog je u tebe asi normalni, psals to i me. Myslim ze takovy napadani na forum nepatri ale budiz.
cybermisa píše:Taky te nemam rad, na foru jen rozpoutavas flamy a jak se chovas ve hre, to je jeste horsi.

Nebyt tvych prispevku, tahle OT debata mohla skoncit kucikovym prispevkem, jenze ne, ty musis vzdycky utocit a to jeste takhle uboze podsouvanim mi neceho, co jsem nerekl.
To ze chlorofil jen rozpoutava flamy? Promin ale podivej se na svoje prispevky.
Jak si vubec dovolujes druhyho soudit?

Vubec ale nechapu, proc vytahujes IC veci, ktery s tematem nesouvisej! Nedelas to prvne.
cybermisa píše:Ne, ale udelalo by mi dobre, kdyby to videli DM a tys dostal BAN :smile:
Tak z tohodle se mi uz vazne zveda zaludek.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Achjo, muj prispevek se tykal toho, ze jak u familiara tak u animal companiona (v principu je to jedno a to same, systemove summon "zadarmo"), kdyz uvazujete jeho pouzitelnost v boji, zalezi jaky ma LEVEL a jaky ma BOOSTY, tj. co na low levelu neni bojova masina, na vyssich levelech s boostama byt muze. Uznavam napsal jsem to blbe, ale tohle jsem chtel rict, staci?

AD Flamy: Ano, ale koukni s kym se vetsinou dohaduju na foru, ty, chlorofil, photter, porad dokolecka. Tezko vzdycky rict kdo je na vine a kdo to zacal. Co myslim jako faktickou poznamku napr. chlorofil vztahnul na sebe jako provokaci. (slo mi jen o to rict, ze ranger tech boostu ma vic, coz ma)

AD vytahovani IC veci:
1. Zneuzivani prechodu neni IC vec, ale prasarna. Zadna IC vec prozrazena nebyla a za tim si stojim.
2. Vytahovat jsem to nemel, chlorofil me ale vytocil a ja mu holt narovinu napsal, co si o nem myslim. To se muze stat kazdemu. Vsem ostatnim, kterych se muj osobni spor s nim dotkl, jsem se verejne omluvil.
3. Mne se zase zveda zaludek z tech vsech, kvuli kterym Labir musi psat vsemozne hlidaci systemy.

Ze by mel chlorofil dostat BAN je ciste muj soukromy nazor, nikomu ho nevnucuju, ani po nikom nezadam, aby ho dostal. Vadi mi hodne jeho chovani IG i na foru a uz pekne pekne dlouho. Svym nazorem nikoho neurazim a myslim si, ze mam pravo to na foru napsat, pokud to napisu slusne. Ze se tobe zveda zaludek z mych nazoru je zase tvuj nazor a ja nemam pravo ti to vytykat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Jiste, s boostama ktery ranger nema.

Jo, s par lidma ktery si nebojej otevrit hubu. Ale ty tam jsi temer vzdy.
cybermisa píše:AD vytahovani IC veci:
1. Zneuzivani prechodu neni IC vec, ale prasarna. Zadna IC vec prozrazena nebyla a za tim si stojim.
2. Vytahovat jsem to nemel, chlorofil me ale vytocil a ja mu holt narovinu napsal, co si o nem myslim. To se muze stat kazdemu. Vsem ostatnim, kterych se muj osobni spor s nim dotkl, jsem se verejne omluvil.
3. Mne se zase zveda zaludek z tech vsech, kvuli kterym Labir musi psat vsemozne hlidaci systemy.
I kvuli tobe jsou tu nektere systemy. Viz interference.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

To by myslím stačilo. Osočovat se mužete v PM, ale ne na foru.
Pokud nemáte něco k tomuto tématu, což nemáte. Doporučuji tuto diskuzi ukončit (myšleno diskuzi Vás dvou)
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

kucik píše: I kvuli tobe jsou tu nektere systemy. Viz interference.
Jen jeste dodam, ze interference nevznikly kvuli "praseni", ale kvuli tomu, ze na vyssim levelu velke mnozstvi boostu bylo disbalancujici pro nastaveni sveta (lec jinak naprosto v poradku a nic proti pravidlum) a navic interference dobre zapadly do teorie pole a ja s tim systemem souhlasil a libi se mi.

Vis, je rozdil, kdyz hraci reloguji, aby si predavali itemy/gp, nebo kdyz nekdo v jednom kuse looti artefakty, zneuziva nepritomnosti DM atd … Pak vznikaji systemy, kvuli hracum, co primo porusuji pravidla nebo nedodrzuji nutne pozadavky na RP. A mezi takove system interferenci rozhodne nepatri.
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

cybermisa píše:
kucik píše: I kvuli tobe jsou tu nektere systemy. Viz interference.
Jen jeste dodam, ze interference nevznikly kvuli "praseni", ale kvuli tomu, ze na vyssim levelu velke mnozstvi boostu bylo disbalancujici pro nastaveni sveta (lec jinak naprosto v poradku a nic proti pravidlum) a navic interference dobre zapadly do teorie pole a ja s tim systemem souhlasil a libi se mi.

Vis, je rozdil, kdyz hraci reloguji, aby si predavali itemy/gp, nebo kdyz nekdo v jednom kuse looti artefakty, zneuziva nepritomnosti DM atd … Pak vznikaji systemy, kvuli hracum, co primo porusuji pravidla nebo nedodrzuji nutne pozadavky na RP. A mezi takove system interferenci rozhodne nepatri.
to kucik:
Musel jsem přispět. Interference jsou dobrá věc. Opravdu to zapadá, a navíc pak poznáš jako prskafka, jaké to je mít holou zadnici. Naházet na sebe všelijaký kouzla není problém, ale připravit si ta správná s ohledem na interference je věc jiná. Dost to oživuje hru, a nutí to myslet na zadní kolečka. Neexistuje že se vrhneš na tlupu čehokoliv, a vyhladíš to. Kdykoliv můžeš přijít o svou nej výhodu a nemusí se vůbec stát "Vytahuje maličkou hůlku". Prostě ti to padne a jsi nakaši. Vůbec bych neřešil kvůli komu, nebo čemu tohle bylo zavedeno. Hlavně styl jakým píšeš mi přijde jako napadání cybermíši.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Dost nechutná věc, když se hráči vzájemně osočují a napadají (viz nejen tento topic, ale i to vlákno ve flames, které tomuto pedcházelo)…

Nejhorší je, že kdo víc řve a hájí sebe (někdy bez důvodu), tím spíš pak vypadá, že na tom asi něco fakt bude - rozhodně stačí číst příspěvky dotyčného / dotyčných a kdo není totální ignorant, to musí vidět..

Než začne někdo reagovat s horkou hlavou a veřejně napadat osobu hráče, měl by si nejprve "zamést před vlastním prahem" nebo se držet moudrého přísloví: "mluviti stříbro, MLČITI ZLATO".

Vždy, když čtu takovéto hádky a vzájemné napadání, kdy ani jedna strana nemá dostatek soudnosti, aby vycouvala jako první a ukázala tak odměřenost a nikoli jen dětinskou umíněnost až hysterii, tak si říkám, že na foru se asi někteří prostě musí vyřádit a svou negativní energii sem sršet skoro permanentně...

Psal jsem to obecně, protože skutečně někoho odsuzovat a veřejně mu/jí něco vyčítat a skoro až bonzovat, ať už lživě či s pravdivým přesvědčením, když za to nedá ruku do ohně, je hnus...

:no:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Naposledy. Ještě jedna reakce a smažu vám to. Běžte se osočovat do PM. Ale ne na foru a neotravujte tím ostatní hráče.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Odpovědět