Vtip?

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Gran píše:,

ale víc by mě mrzelo, kdybych zůstal nepochopen.
Jen málokdy se zapojuji do takovéhle debaty , protože mi přijdou většinou směšný a hlavně jsem si jich užíval dost dříve. Každopádně na tebe nezareagovat mi nedá.
Osobně jsem pochopil dobře co tvůj příspěvek měl znamenat , ovšem podle mě jsis trochu spletl kam to píšeš a tím nemyslím část fora.
Nepochopen jsi zůstal … . protože pokud se někomu snažíš něco naznačit , nikdy to nedělej tak že se začneš nad těma lidma kterejm to naznačit budeš povyšovat.
Pak jseš těm lidem kteří tě pochopí spíš k smíchu a těm kteří to nepochopí to samozřejmě nic nedá . .. spíš naopak.
Než na tohle odpovíš zas nějakym tvojim výsměchem (nebo tím že právě takovejch reakcí jsi chtěl docílit) zkus se zamyslet naopak ty , nad tím co tu ze sebe děláš a kam to vlastně vše směruje ;)
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Rozmyslel jsem si to. Následky tohohle "vtipu nebo co to je" jsou horší když Ogii odešel. Takže, rovnou:

Druhé varování pro Grana.

Za svou osobu pro něj navíc zcela zastavuji jakoukoliv DM podporu a přeřazuji ho mezi problémové hráče. U ostatních DM/DS záleží na jejich uvážení. A myslím si že jsem ještě hodně mírný.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

Ehm. Nevím co bych ti na to Grane řekl. Ikdyž sedím vedle tebe už asi rok a půl v lavici, tak jsem tě asi nepochopil a nebudu se k tomuhle vyjadřovat. Jen si myslím, že si měl nejdříve dobře zvážit jisté okolnosti, než si sem tenhleten "Vtip?" napsal.
Marvin Dall
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Protože jsem někde četl, že polemizování nad "Varováními" může vyústit v další (a to samozřejmě nechci), nebudu se k tomu vyjadřovat.
To, že jsem se včera odlognul (někdo to přirovnal k "zdrhnutí z místa nehody") skutečně nebyla moje chyba, takže za to se omlouvám.

Včera jsem taky trochu přemýšlel a možná jsem měl prostě založit obyčejnej topic a tam to řešit, ale... no, uznávám, že jsem to přepísk a omlouvám se.
Co jsem tím chtěl naznačit říkat nebudu, protože to nemá smysl a zbytečně by to vyvolalo další diskuse.

Je mi líto, co jsem způsobil (ať už znechucení večera či samotné hry některým lidem, nebo přesunutí mne samého mezi "problémové hráče" (Ačkoliv tohle je zajímavé - já myslel, že tam padají lidi, co dělají problémy při hraní… ale tak ok)). Rozhodně jsem se z reakcí zdejší komunity poučil, že určité typy příspěvků (s kontrastní hodnotou informačního obsahu a řekněme "formátu") se zde psát nedají - a tak již tak nebudu činit.

Tedy ještě jednou, na zakončení celého tohoto vtipu (raději to prohlašuji jako vtip než abych se přel o významu) se omlouvám.

Přeji všem příjemné hraní
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ad problémoví hráči - tam se přesouvají hráči, nikoliv postavy. Je irelevantní jestli dělají problémy ve hře nebo na fóru, nebo po PM, nebo na ICQ nebo kdekoliv jinde. Není podstatný způsob dělání problémů, ale ten vlastní fakt.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Aha .) Mě tam zmátlo to, že jsem myslel, že "ve hře jsi hráč postavy, na fóru jsi _uživatel fóra_" .) Teď už chápu, že zde je slovo hráč označením osoby užívající Equilibrii a veškeré její příslušenství (to zní cool .)). Děkuji za vysvětlení =)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:no:
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

tady by se pro grana hodilo jedno dost přesne rčení "MLČETI ZLATO" ať už si grane chtěl řict cokoli mohl si to podat klidnější formou. :ermm:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

No, chtěl bych se trochu za Grana přimluvit, ale je fakt, že jeho příspěky jsou tak trochu neomluvné.

Dneska jsem s ní probíral, proč a z jakého důvodu to vlastně psal na fóra tenhleten "nevhodný" příspěvek. Když se na člověka nakupí hromada špatných věcí, tak začíná být v nepohodě i dotyčný a to je doslova příklad Grana. Ano, je fakt, že jeho příspěvky jsou přehnané, ale kdyby jste ho znali, tak posoudíte jinak, je to prostě ten ukecanej druh člověka :smile: ., co každou chvilku udělá nějakou blbos a řekne nebo "napíše" nějakou tu ptákovinu. Jistě, tohle ho vůbec neomlouvá, ale taky mi trochu vadí, že se do něj všichni navážejí, ikdyž ho vůbec neznají. Zkráceně řečeno, je toho na něj poslední dobu trochu moc a prostě sem napsal velkou ptákovinu a hodně toho lituje.

EDIT: Byl bych rád, kdyby jste se k tomuhle příspěvku moc nevyjadřovali a taky k tomu, co Gran napsal. Díky za pochopení...
Marvin Dall
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

chapu že člověk někdy potřebuje vyprazdnit to nahromaděne v sobě ale psát to do fora? :ermm:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

Uradin píše:chapu že člověk někdy potřebuje vyprazdnit to nahromaděne v sobě ale psát to do fora? :ermm:
Jasně. Psát to něměl a říkám vám, že teď toho lituje... Nemůže sem už nic napsat, protože mu už zjevně zabavili komp.

Bylo by dobré, kdyby se tahleta diskuze konečně ukončil, jak jsem o to žádal v předchozím přízpěvku. Díky.
Marvin Dall
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

Teda vůbec z toho nic nechápu.

Příspěvek od Kai Rivienta »

WB přece světu nevládne, ale vytváří ho a já myslím, že je s tím dost práce. Jiný smysl topicu mi také uniká, ale myslím, že nikdo nepřestane hrát postavu, která se mu líbí ve světě, který ho okouzluje kvůli nějakému nesrozumitelnému topicu na fóru.
A tak jedna na závěr, dítě by nemělo být trestáno za špatný čin rozdílně, podle jeho následků, ale vždy jen podle míry zavinění.
Dobro zvítězí až nakonec. W
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Mno.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám tohle vůbec napsat, protože to onu nešťastnou záležitost před mnoha měsíci opět zviditelní. Ale myslím, že je lepší, když se k tomu přecijen vyjádřím.

Chtěl bych se ještě jednou omluvit. Před oněmi měsíci, v době, kdy jsem napsal onen silně vulgární a nevhodný příspěvek, jsem upadal do velmi těžkých depresích, protože se mi můj život rozpadal pod rukama a k tomu mi měl být utnut přístup k Equilibrii, na kterou jsem si tehdy vytvořil velmi silnou závislost.
Deprese jsem léčil alkoholem a svou klasickou formou - ne zas tak dobrými vtipy. A jednou, v alkoholovém opojení po (či během, jak se na to díváte) velmi silné depresi, jsem takovej hodně nepovedenej vtip udělal. Ano, je to ten příspěvek, kvůli kterému vznikl tento Flame a jestli mi paměť slouží (neměl jsem sílu to tady číst celé), byl jsem zařazen mezi problémové hráče, dostal jsem všechny tři Varování a trochu jsem se pokousal s Labirem v PM.

Za svůj čin se velmi, velmi stydím. V tu chvíli jsem asi holt nevěděl, co mám dělat, a tak jsem prováděl věci tomuhle podobné... každopádně, svou životní krizi jsem přežil a "za odměnu" si chci opět dopřávat Equilibrie dle libosti.

Než se tu ale začnu opět hodně vyskytovat (ač chvílema vůbec, protože nyní, o prázdninách, jezdím na různé akce (např. 3.-17. jsem mimo ČR apod.)), chtěl bych dát na vědomí, že se stydím a že pokud to považujete za nutné, bez remcání se smířím s rankem "Potížista" (taková ta líbivá ikonka, která v době mého "přestupku" ještě neexistovala). A hlavně se chci omluvit. Takže:

Omlouvám se.

Všem přeji příjemné hraní na serveru Equilibrie

Filip "Gran" Randák
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

V pohodě. Stane se. Důležité je si uvědomit chybu. Takže vítej zpět.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Ani netušíš, jak velký kámen mi ze srdce spadl. Takže: Děkuji.

Letím se lognout na server .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Zamčeno