Dobrá taktika nebo prohřešek ?

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Dobrá taktika nebo prohřešek ?

Příspěvek od Pavel Urban »

Chtěl bych se zeptat na jednu věc, která mi vrtá hlavou.

Totiž, čas od času zajdu s Dinem na hřbitov (Pohřební vršky) a pokud jsou tam nemrtví, ubezdiším je. Dělám to většinou tak, že vylezu na kopec a odtamtud na ně střílím. Někteří se na Dina snaží po stěně vysápat, jiní se pustí okolo. Tak jako tak má Din proti nim obrovskou výhodu.

Podle mne nejde o zasekávání potvor ve smyslu, že je navedu mezi dva stromy, kde je ustřílím. Konec konců ti zombíci se tam chovají, jak bych od nich očekával. Ale je to tak v pořádku ? Mohl bych je vylákat ven a pak před nimi vždy popoběhnout a ustřílet je tak, ale to mi přijde jako hloupost (tím myslím IC hloupost).

Nicméně nerad bych nevědomky porušoval pravidla. Díky.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Je to v pořádku.
Tihle nemrv jsou hloupý a tak do sebe klidně nechají střílet a přitom se budou snažit vydrápat po té příkré stěně nahoru.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá taktika nebo prohřešek ?

Příspěvek od kolja »

Já bych řek, že když vylezeš na kopec a odtamtud palíš na potvory který na tebe nemůžou, tak je to v pořádku... Navíc spousta potvor je fakt takovejch že to oběhne a vpadne ti do zad (znam na vlastní kůži :megalol: ).. Něco jinýho je opravdu ty potvory někam natahat a pobíhánim vytvořit takovou pozici, že by se kousli - to už neni OK, ale co já pamatuju, tak dycky když sem před někym zdrhal, tak mě pořád pronásledoval, a nikdy se o nic nekousnul (zato já se zasekával o kdeco :D), takže si myslim, že pronásledovací schopnosti maj potvory celkem dobrý :)) vyjímkou byla jediná potvora která se špatně spawnula a nemohla na mě :D

Teda, jen muj názor, podstatný je co na to Labir :) Ale nemyslim si že by ti zakázal střílet z kopce...
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Myslím si, že scéna, kdy hrdina stojí na kopci a zombíci se na něj pokoušejí dostat a zarývají drápy do stěny, po které zkouší šplhat, je skoro jak vystřižená z Painkillera a má kolem sebe takovou auru coolnosti, že je to určitě v pořádku ;)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Din není paladin. Prostě střílíš z kopečka, nebo ze skály na protivníka. Co je na tom špatně? že musí naokolo, nebo že je pomalý? Když máš před sebou válečníka, tak taky střílíš zezadu ze zálohy. Na tomhle nic špatného nevidím. Tohle je prostě obyčejné využívání toho, že jsi lučištník. Kdyby se dole objevil šaman, nebo kostlivec s lukem, tak tě taky vykostí, tak co. Že zombíci neumí střílet je jejich problém :o)))).
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Odpovědět