NWN CON 2007

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Hm, no teď nevím jestli se mi to povede vyjednat v práci a podobně, protože teď už je dost pozdě, škoda že jsem to potvrzení neměl alespoň o týden dřív... Ale pokusím se.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

jsem ready... :)
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

takže čas bych teoreticky měla.. už mi z toho učení se nesmyslů do práce trošku cukají nervy.. mám jen trošku problém s dopravou...

v pátek budu začínat v praze a pokud bych dorazila tak se budu muset zastavovat pro věci u rodiny.. takže.. pátek je u mě nejistý.. možná sobota... :blink:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

labir píše:Hm, no teď nevím jestli se mi to povede vyjednat v práci a podobně, protože teď už je dost pozdě, škoda že jsem to potvrzení neměl alespoň o týden dřív... Ale pokusím se.
pakliže by se ti nepovedlo vyjednat volno, tak ale v sobotu bys byl ne?
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Já bohužel nedorazím. Mám celý měsíc pracovně nabitej :(
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Já mám před zkouškou a je mi jasný že s Váma se toho moc nenaučím. Takže budu zodpovědně sedět doma a šprtat květinky a myslet na to jak si to užíváte. To bude zas deprese :megalol:
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

tak zdá se že asi nedorazím

zkusím to ještě nějka uhrát zařídit vyřešit hrozně ráda bych vás viděla a děsila svým zjevem, ničit vás svým charakterem a v případě že by se vyskytl někdo z hudebním sluchem tak zlikvidovat poslední šance na dobré mínění o mě :blink:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Zatím to vypadá že se tam všichni chystaj až na sobotu, my tam pravděpodobně bude strašit už o den dřív, je ještě někdo takový? Jen abychom věděli :shades:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Takže dorazíme v sobotu někdy dopoledne hromadně - Psanec, kolja a já.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Jinak info o cestě najdete ve starym topicu: viewtopic.php?t=898&start=0


Kdyby něco tak tady je mobil na mě: 608 379 705 , mam kontakty na ostatní, tak už se snad nějak dopíšeme, dovoláme...
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Jsem na Hradhouse, takže nedorazím...
Wanting something does not give you the right to have it.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Právě jsem se vrátil z letošního poněkud komornějšího CONu, jenž se nesl v duchu hesla "nezáleží na kvantitě, důležitá je kvalita" :bigwink:

Takže nakonec se dostavilo celých 5 lidí v jednom samohybu, o to lepší ovšem byla nálada a atmosféra. :yes:

Jakmile zpracuji fotky, tak je sem vystavím s patřičným komentářem.

Díky všem co se zúčastnili, jmenovitě tedy (dle abecedy): Darrenovi, Kat, Koljovi a Psancovi jenž získal a kočíroval onen samohyb. Zvláštní dík pak patří Hipsy na jejímž panství a s jejímž svolením se celážto akce odehrávala.

P.S. Splnilo se co jsem prorokoval - přijeli jsme do Prahy a svítilo sluníčko... Ne že by po celou dobu CONu nebylo krásně... bylo, svým způsobem. Vlastně to už je tradice že prostě na CON prší a prší... :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

A jsou tu slíbené fotky. Po kliknutí na náhled dostanete větší fotku v rozlišení 1024x768 pix. Pokud by někdo chtěl originál v 9 Mpix rozlišení stačí se ozvat.

Obrázek

Příjezd Psance, Kolji a mě do Prachatic kdeže na nás čekalo Psancovo spřežení.

Obrázek

Obrázek

Krátká prohlíka historického města Prachatice zaměřená především na zdejší pizzerii a testování funkčnosti zdejší mobilní sítě.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

A to už jsou České Buďějovice, hlavní to město Jihočeské provincie. Ta dvě individua jsou (zleva do prava) Darren a Kat.

Obrázek Obrázek

Obrázek

Vida! Zdá se, že Hag Hargol vyslalo na CON velmi početnou družinu trpaslíků! Zrada, trpoši jsou v přesile!

Obrázek

Obrázek

Konečně Hipsino panství. Přesně tak jak si je pamětníci (tedy já) pamatovali z dob minulých. A jsme tu první! Dokonce i ohniště jsme našli a obnovili - na poslední fotce právě Kolja valí balvan jenž sloužil jako základní kámen ohniště.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Stavba stanů byla dokončena. Velký modný je Psance a sloužil jako hlavní stan Psancovi, Darrenovi a mě. Malý je Kat a sloužil jako hlavní stan Kat a Koljovi. Povšimněte netradičního způsobu vypnutí druhého jmenovaného stanu.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Stavba ohniště jakož i sběr dřeva byla dokončena. Darren věren své pověsti dokázal dokonce od místního starousedlíka zapůjčit trpasličí sekeru jenž jsme nakonec ani neužili, protože většinu času (jako loni) lilo jako na poslední fotce. Povšimněte si Psance na prostřední fotce - takhle se tváří vždycky když je s něčím spokojený.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Před dotěrnou padající vodou jsme dočasně takticky ustoupili do předem připravených pozic v nedalekém stravovacím zařízení, kde jsme přečkali skoro dokud šenkýř a jeho žena?matka?babička? neuzavřeli lokál. Následovala krátká noční seance dokud zrádná padající voda opět nezjistila že jsme venku. Pil se "džus" jakožto i jiné tekutiny. Mezi ty nejzajímavější patřilo bezesporu "Plotničkovo růžové tajemství" - Kolja po něm měl celou noc dojem že prší...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

A to už máme nepatrně vlhčí ráno. Nutno podotknout že Psancovo přenosné obydlí se plně osvědčilo a že uvnitř bylo pěkně sucho což se už nedalo říci o druhém přístřešku jenž s nasazením vlastního suchého oblečení vypínal v noci potmě Darren...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

A toto je další účastník CONu jehož jsem nalezl nalezlého na přístřešku... Pokud by jej někdo nepoznal (taková šance je sic malá, ale je tu) tak je to housenka otakárka fenyklového.

Obrázek

Obrázek

A nastal čas odjezdu. Mobilní psanec nám chtěl udílet příkazy po mobilu, ale nedali jsme se. Kameny z nepoužitého ohniště byly odvaleny ke srázu, nepoužité dřevo odneseno a po návštěvě jako památka zbyly jen dva obdéllníky ulehlé trávy...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

A jsme opět v Prachaticích. Ve zdejších končinách musí mít velmi pokrokové až liberální školství, jen se koukněte jaké školní potřeby potřebují zdejší dítka školou povinná...

Obrázek Obrázek

Obrázek

A to je vše! CON se i přes malý počet účastníků a pršlavé počasí skvěle vydařil a ještě jednou dík všem kdo se zúčastnili jakož i Hipsy za zapůjčení jejího panství.
Naposledy upravil(a) labir dne 13. 8. 2007 11.08, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Pěkný :biggrin:

Hách jo … když vidim tu krajinu kolem, tak se mě zmocňuje nostalgie :cry2:

Ách jo :smile:
Game ID: Reverend_Malthas
Kai Rivienta
Příspěvky: 307
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

Nebýt BANu

Příspěvek od Kai Rivienta »

Tak jsem třeba věděl že CON je a přijel, škoda. V šesti mohl být čas pokecat a na některé věci si ujasnit názory, nebo aspoň zjistit, že to fakt nemá cenu. Takhle mě ta nejistota drásá. K.
Dobro zvítězí až nakonec. W
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:megalol: super fotky...a taky ty komentáře :megalol: ...škoda, že to nebylo domluvený nějak líp no, že by mohlo víc lidí :smile: ale třeba negdy příště na srazu :smile:
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

steel_martin píše:Pěkný :biggrin:

Hách jo … když vidim tu krajinu kolem, tak se mě zmocňuje nostalgie :cry2:

Ách jo :smile:
nostalgie mě při prohlížení fotografií jímala po všech stranách.. fňuk... asi si jdu na chviliku pobrečet v práci někam do koutku...
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

ja sem se chtela za vama podivat v sobotu nebo v nedeli jelikoz sem byla pobliz velesina na statku ale nakonec to nejak nevyslo a zustala sem tam. pocasi bylo hnusny , prselo nam taky, ale meli sme strechu :)
tak hlavne ze ste se bavili vy. nekdy udelame oldskůl con :)
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

hipsy píše:ja sem se chtela za vama podivat v sobotu nebo v nedeli jelikoz sem byla pobliz velesina na statku ale nakonec to nejak nevyslo a zustala sem tam. pocasi bylo hnusny , prselo nam taky, ale meli sme strechu :)
tak hlavne ze ste se bavili vy. nekdy udelame oldskůl con :)
Nekdy urcite :)

Bylo to celkem pekny, i kdyz maly :)) Ale povedlo se, a chvilema mi az tekly slzy od smichu :)))
liuk
Příspěvky: 35
Registrován: 18. 2. 2006 20.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od liuk »

Příště jen prosím berte zřetel i na další RP NWN světy a s hlasováním o termínu vyjděte o několik týdnů dříve. Další hráči z jiných světů si už nestihli pár dní před CONem najít čas. Bylo by fajn, aby se v příštím roce stal CON znovu otevřeným místem :bigwink:
Odpovědět