Neverwinter Nights 2

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Mám na mysli umístitelné placelably. Ty které přidáš přes DM creatora...

Přidat se dají, ale odstranit nevím jak. Zřejmě když je přidáš už to asi nejde. Jelikož jima jde procházet a když do nich vstoupíš zneviditelní se, aby byla vidět tvá postava.

Tak nevím no... :dry:
Wanting something does not give you the right to have it.
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

DM klient je pořád strašně ořezanej... přidání funkcí do něj mají lidi z Obsidianu naplánováno v dalšim většim patchi. (Jestli se nemýlim)
Game ID: Reverend_Malthas
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Tak jsem zkoušel jeden ze zahraničních PW.

Dojmy pro ty kteří si chcou udělat představu: (postupem snad doplním, zatím jen pár)

-Běh hry vyborný, žádné lagy nic (nejspíše to ale bude tím že svět nebude mít velké množství lokací a v těchto hodinách tam hrálo 5 hráčů)

-Prvně jsem si myslel že player list ukazuje lokaci kde se daný hráč nachází, ale pak jsem zjistil že player list ukazuje název accountu hráče a jméno postavy.

-Lokace byly pěkné, samé kopce, pole oseté, hobiti pracovali na svých políčkách, naskriptované rozhovory mezi NPC i oslovení hrdiny ve stylu: Chceš si přivydělat? Najdi mi "název věci barevně vyznačen v rozhovoru".

časem snad ještě něco dopíšu.

Ale můj názor je takový, že si myslím že PW postaven na NWN2 nebude zase tak špatnej jak asi každej z nás očekává, ačkoliv bude dle mého názoru mnohem těžší svět vytvořit jak jsem tak koukal na toolset.

Stejně tak DM to nebudou mít tak lehké jako teď, ale zvládnout se to dá. Jen je to chaoticky udělaný... :dry:
Naposledy upravil(a) Arto dne 19. 7. 2007 12.12, celkem upraveno 1 x.
Wanting something does not give you the right to have it.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

jo, tool je hroznej ale zas je dost podstatně modifikovatelnej pomocí pluginů, který už kdekdo umí psát
tvorba bude určitě náročnější ale ty možnosti jaký to poskytuje stojej určitě zato
když si vezměš, že v NWN1 zas tak velikej rozdíl mezi odfláknutou a vymazlenou lokací neni, tak v NWN2 tendle rozdíl bude propastnej, pokud do tvorby nepudeš s jasnou představou, uděláš prd, je to úplně jinej styl práce než poskládat pár dlaždic tak, aby si moc nepřekážely :)
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Prosím o help.

NWN 2 jsem si stáhnul hned jako novinku a zkoušel hrát na ATI 9000 AIW.. Jelo to nehratelně cukavě, ale jelo. Teď jsem to zkusil znova, mám Ati 1600PRO a nevykresluje mi to žádné postavy (jinak je tam tráva, voda, oheň, dveře, domečky, takže krom těch postaviček asi komplet) Když kliknu někam, tak se tam přesune obraz i kolečko pod postavičkou, ale asi mám permanentní INVIS. Takže je to nehratelné zase. Krajinka je bezva, necuká to, nelaguje, ale bez postaviček to není ono.

Rozdíly jsou dva: Mám novou grafiku (viz výše..) A taky jsem si hru opatchoval, což jsem předtím neudělal (ony možná ani nebyly). Má někdo taky takový problém? Než se pustím do souboje s Ovladači a patchy.

Jinak nemám orig. , ale jen crack. Chci si to nejdříve vyzkoušet.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Jája CZE píše:Prosím o help.…
Njn.. to sou ty pochybný releasy - zkus fora na http://nwn.bioware.com, ale vzhledem k tomu, že nemáš orig tak to bude asi problém :shades:

To, že by mi mizely postavy se mi ještě nestalo a mam taky Radeona (X1950). Vyřešit by to mohly nejnovější drivery. Protože chyba je určitě v grafice - buď karta, nebo je možná problém s texturama. Zkus to dát na nejmenší detaily.

Edit: A zobrazoval se ti model postavy při její tovrbě? Hmm, předpokládám, že když si jí vytvářel, tak jsi měl ještě původní neopatchovanou verzi. Podle toho, co jsem zatím našel to vypadá, že je to tím patchem.
Naposledy upravil(a) steel_martin dne 17. 8. 2007 14.08, celkem upraveno 1 x.
Game ID: Reverend_Malthas
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

ech co, postavičky vidět nepotřebuješ, všecko se dozvíš z logu a aspoň tě nebudou štvát ty ohavný animace :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

sem to hrál taky kracklý a žádný problémy sem neměl, asi to bude tím, že já používám grafický karty a ne výrobky vod Ati :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

ale vážně, ty kracklý verze běhaj bez problému, nic jinýho než hledání náhodoupovedenýho driveru ti nepomůže :(
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

photter píše:...asi to bude tím, že já používám grafický karty a ne výrobky vod Ati :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: ….
btw ten pepa co si stěžoval na ofic foru a co má stejnej problém, má graf. kartu od Nvidie :bleh: :bleh:
Game ID: Reverend_Malthas
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To Steel Martin

No, popravdě.. tenkrát mně to fungovalo celé.. Teď se mi ta postava neukáže ani při tvorbě.. Mám už druhé ovladače.. Takže zkusím nějak odstranit patch... = přeinstalovat.

To Photter:

Jsem na Ati zvyklej, mám už snad pátou. A jinak, že nevidím tu svoji lamu, co jsem vytvořil mně nevadí.. ale Jak mám mluvit s NPC, když mají taky invis :o((( A ty nepřátelé taky.. Se blbě střílí, když není kým na koho.

EDIT: Takže holá verze bez patchu jede normálně.. Takže čekám v pondělí orig. a budu obtěžovat svého prodejce her :o))))
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Njn tady se zřejmě nemá ráda kombinace patch+driver... Takže oželit asi patch no... A nebo najít zrovna driver se kterym si to bude rozumět... :) Což je dost o štěstí, pokud nějakej takovej vůbec je...

Jinak phottera si nevšímej, já mam taky ATInu... jako provizorní řešení než našetřim na Kartu :D
Odpovědět