Rozšíření ohnišť

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Rozšíření ohnišť

Příspěvek od Jája CZE »

Mohl bych poprosit o malinkou věc týkající se ohnišť.

Jednalo by se o rozšíření "dialogu" s ohništěm o další volby.
V případě že chci přiložit polínko a mám více druhů dřeva, tak by se dalo volit. Příklad z praxe:
Jdu obtěžkán tisovým a jasanovým dřevem a chci si posedět u ohně. Takže zajdu ke smrku a naseknu si polínko. Jenomže v okamžiku přikládání se mně může stát, že přiložím místo smrku drahocenné tisové, nebo jasanové polínko.. Srdce mně to trhá, topit něčím takovým.. Takže musím vyházet všechny polena z inventáře a nechat jen to smrkové.

Další je druh opékaného masa... Mívám u sebe různé druhy a nejde navolit, které se bude opékat a které ne. Jedná se o to, že některé druhy masa jsou neprodejné, ale jedlé.. A opečené maso se prodat nedá.. Takže když budu mít 5psích a 5 medvědích kousků, tak bych rád navolil, že opeču jen ty psí, a zbaštím, a medvěda prodám. (ne že bych psí jedl, je fuj :glare: ).
Není to nic moc závažného a stačí opět vyházet medvěda na zem a je to, ale pokud by to nebylo moc těžké udělat, bylo by to příjemné..

Původně jsem tohle chtěl poprosit i k výkupu věcí, ale tam se už o tom uvažuje viz topic co není vidět..
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

V prvním případě ti napíšu, aby jsi dřevo co nechceš pálit vyskládal na zem. Stejně jako by to udělala postava … Tak zamezíš onomu nechtěnému pálení.

U masa by jsi mohl použít stejný princip. Je to jen otázka času. Je pravda, že by to nemuselo u toho masa být špatné, ale nevím jak na to bude čas, jsou mnohem důležitější věci na naprogramování, než zrovna tohle ….

Takže si myslím, že by Labir někdy mohl na tohle kouknout, ale rozhodně to nevidím na někdy brzo , až mu skončí prázky …


Je to jen můj názor, nemohu hovořit za labira :)
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Pokud vim, tak fungovalo to, ze se opejkalo maso, ktery jsi sebral jako posledni(nebo snad prvni?). Staci pak maso polozit, sebrat a melo by se opect.
Jako vsechno, resilo se to v jednom ze starsich vlaken, ktery jsem opet nenasel. Bud spatne hledam, nebo se mazou vlakna s celkem uzitecnejma prispevkama.
Vyzkousej a uvidis.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Odpovědět