Hrajete PnP Hry na hrdiny?

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Je rozdíl opít tupou špinavou krysu, která sežere a vypije kdeco (sra-ky apod.), než divokou psovitou šelmu, která přežívá v drsné divočině hlavně díky opatrnosti, nedůvěře ničemu živému snad kromě své smečky (a že i na vůdce to sem tam některý člen zkusí, že..)

Zajímalo by mě, jestli by se takový predátor šel napít piva, u kterého by navíc cítil pach člověčiny/elfiny/trpošiny/orčiny...

Jediná možnost, šance velmi nízká, by bylo, kdyby měl chuťové pohárky naladěné na pivo a chutnalo jim, což ale od přírody je nepravděpodobné. Nesrovnávejme se zdomácnělými psy, kteří jsou vesměs zdegenerovanými nečistokrevnými vlky (jejich potomky), kteří mají samé špatné návyky (lidské)…

Nicméně neříkám, že by se nedalo najít řešení a způsob, nebo i víc, jak toho docílit.. třeba pomocí kouzel či jiných sil nebo co já vim..

:smile:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
kashe
Příspěvky: 80
Registrován: 26. 2. 2006 11.24

Příspěvek od kashe »

snowman píše:Je rozdíl opít tupou špinavou krysu, která sežere a vypije kdeco (sra-ky apod.), než divokou psovitou šelmu, která přežívá v drsné divočině hlavně díky opatrnosti, nedůvěře ničemu živému snad kromě své smečky (a že i na vůdce to sem tam některý člen zkusí, že..)
je to přesně navopak :shades:
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

kashe píše: je to přesně navopak :shades:
Aha, to je vlastně tvůj obor, takže to víš líp.. ok :shades:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Dalcor
Příspěvky: 13
Registrován: 18. 5. 2006 9.38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

U sexu je výhoda počítače jednoznačná, tam se muchluju s Avatarem a raději nemyslím co je na druhé straně :) NjN ale l otázce RP v PC hrách, kdysi jsem zkoušel Lineage 2 a to mě docela dostalo ;) Takže závisí IMHO do jaké míry stejně DM's RPování hlídají.
It Happerns Beacause We Choose it to Happen!
Otevřené hraní Dnd od Masters of Many Worlds
RPG Forum
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Dalcor píše:U sexu je výhoda počítače jednoznačná, tam se muchluju s Avatarem a raději nemyslím co je na druhé straně :) NjN ale l otázce RP v PC hrách, kdysi jsem zkoušel Lineage 2 a to mě docela dostalo ;) Takže závisí IMHO do jaké míry stejně DM's RPování hlídají.
Hehe, s Lineage Equilibrii a podobné komunitní NWN světy vážně nesrovnávej :biggrin:
Dalcor
Příspěvky: 13
Registrován: 18. 5. 2006 9.38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

jj. Těsně před stěhováním zpět domů jsem se chystal na Krynn Haven vzhledem k mé posedlosti Dragonlance.
It Happerns Beacause We Choose it to Happen!
Otevřené hraní Dnd od Masters of Many Worlds
RPG Forum
Dalcor
Příspěvky: 13
Registrován: 18. 5. 2006 9.38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tak jsem zjistil že bratrovi NWN běhá a jdu do toho!
It Happerns Beacause We Choose it to Happen!
Otevřené hraní Dnd od Masters of Many Worlds
RPG Forum
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

ted sem koukal na jeden modul pro nwn- Dragonlance(pac ten svet miluju)
inak hral sem (jeste obcas hraju) D&D ,je to podle me nejdokonalejsi pejprgejm kterou sem kdy hral.
i kdyz SW byl taky dobrej
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Dalcor
Příspěvky: 13
Registrován: 18. 5. 2006 9.38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jo Dragonlance je zdaleka nejlepší svět, jsem jeho velkým fandou už 10 let ;). Modulu DL mám několik a vlastně nevím jestli ještě existuje persistent Krynn Haven.
It Happerns Beacause We Choose it to Happen!
Otevřené hraní Dnd od Masters of Many Worlds
RPG Forum
kashe
Příspěvky: 80
Registrován: 26. 2. 2006 11.24

Příspěvek od kashe »

snowman píše:
kashe píše: je to přesně navopak :shades:
Aha, to je vlastně tvůj obor, takže to víš líp.. ok :shades:
přesně tak :shades:
dukazem toho je, jak se přispusobuji drobní "civilizační" hlodavci, jak dokaží přežít, jejich strategie "lovu" dá li se tomu tak říct, všechny tyhle fakta ukazujou na mnohem lepší schopnost přežití než maji dravé šelmy žijici dnes až na drobné vyjímky v rezervacich. Z toho by se dalo s trochou nadsázky soudit , že vlk se snaž nechá ožrat než krysa. Třeba krysy v podtemnu sou podle mě nezničitelný :bigwink:

Edit : ok ok ..krysy už u nas skoro nežijou ..berme to jako nedokonalost palety mosnster..spravne by to meli byt potkani :smile:
Návštěvník

Re: Hrajete PnP Hry na hrdiny?

Příspěvek od Návštěvník »

photter píše:
Dalcor píše:...ale snad již brzy budu on lien i já a začnu tu pařit...
tak sebou hoď, je nás tu pětapůl, posily sou vítaný... (doufám, že budeš hrát hajzla :evillaugh:)
Ja sa uz tiez kazdym dnom pripojim k Vabm.… som sice zaciatocnik v svete on line :)...ale tesim sa :P... a co sa tyka temy.… tak urcite ze sme s kamosmi kedysi sa stretavali a parili :P... ale to uz je za nami.… som zvedavy co mi ponukne NwN ….
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Yop.
Naposledy upravil(a) Gran dne 11. 9. 2007 22.53, celkem upraveno 1 x.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

K DrD jsem se dostala dost pozde.. až v deváté tríde...
Bohužel, jak tu již nekdo rekl hodne záleží na lidech a já mela "štestí" na špatného pj s dobrým príbehem...
Na neho se dostavila alergie k Drd naopak náklonnost xD
Ale mela jsem smulu, krome neho jsem neznala nikoho, kdo by se Drd zabýval a tak prišel útlum. Díky zákerné angíne jsem byla mesíc zamcená doma a z nudy brouzdala po netu a objevila stránku o Drd a začla hrát.
Momentálně působím na jednom ze serverů, účastním se LARPů a dokonce jsem sbalila jednoho z adminů xD
Jinak jsem se stala dosti náhodou Pj Vampire - The Masquarade a je to famozní x)
16? Tak to je v pohodě
Odpovědět