Kalendáře, aneb proč jsem byl neaktivní

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Kalendáře, aneb proč jsem byl neaktivní

Příspěvek od labir »

Kalendáře, aneb proč jsem byl neaktivní

Poslední dobou mi nezbýval ani čas ani energie na obhospodařovávání Equilibrie, DM-kování či jen hraní. Dodělával jsem jeden dosti složitý systém, který byl dnešním dnem spuštěn i pro zákazníky. Počítám že za týden odchytám nejhorší chyby a pak budu opět mít čas a energii jako dřív.

Kdyby byl někdo zvědav a chtěl se kouknout co za systém jsem to vyvíjel, tak (pozor reklama!) je to systém pro objednávání a tvorbu třináctilistových kalendářů (12 měsíců +první strana) podle přání zákazníka - s fotkama zákazníka a i s možností nastavení si kalendáře podle svých představ (pozadí, rámečky, barvy, písmo a spousty dalších kravinek), celkem to vydá na nějakých bilion+ možností. Vše s okamžitým náhledem vzhledu kalendáře přímo v prohlížeči (teda pokud má povolený javascript). :bigwink: Vidět je tak 1/3 systému, vlastní grafická aplikace na tvorbu kalendářů běží na našich labech.

REKLAMA:
Kdyby měl někdo chuť tak je to v on-line sběrně www.azfoto.cz - Originální kalendář = unikátní dárek na vánoce!

Labir
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalendáře, aneb proč jsem byl neaktivní

Příspěvek od kokosak »

labir píše:… Počítám že za týden odchytám nejhorší chyby a pak budu opět mít čas a energii jako dřív.…
Jen to neber jako nějaký závazný závazek, ju? :bigwink: Prostě poho :shuffle:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět