klerik a jeho moc

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

klerik a jeho moc

Příspěvek od anurin »

Ahoj, napadla mě taková věc ohledně kleriků... nevím však jestli lze nějak tato myšlenka uskutečnit páč se nevyznám extra moc v systémech nwn.


Klerik je božské povolání, který má nějakou jakousi moc, kterou mu propujčuje jeho bůh. Napadlo mě jestli by nešel udělat nějaký systém na to, že by se musel klerik modlit aby tuto moc mohl využít. Udělat to tak, že kdyby chtěl kouzlit kouzla musel by mít něco namodleno. Leckdo by řekl že je to zbytečnost ale myslím že v reálu to tak funguje. Všiml sem si že po desce běhá spousty kleriků, kteří se snaží jen bůstit a využívat pouze jeho sílu a přitom se nemodlí a nemají třeba ani boha. Klerik by měl být od toho aby komunikoval s bohem a uctíval ho. Nechci tím nikoho osočit a leckomu to může připadat zbytečné... určitě se ozve ohlas že pořád na něco potřebuje člověk systémy ale myslím že ten kdo chce hrát toto povolání by ho měl rát proto aby uctíval boha. Oživí to chrámy a modlitební místa. Je to jen nápad..., který se dá smáznout ze stolu, zajímaly by mě Vaše názory a zároveň zda to jde udělat. Možná je to hloupost ale myslím že to oživý hru a dodá to trochu logičnosti, kde vlastně klerik bere svou moc ve hře.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Počkej na EQ3.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

labir píše:Počkej na EQ3.

Dobrá tedy, nebudu čekat místo toho se budu těšit :smile:
Odpovědět