Zvuk

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Zvuk

Příspěvek od Taury »

Help pls … nějak mi zrovna dobře nejde zvuk v NWN.
Pokud si pustím písničku jinde tak mi to NWN absolutně přeřve.
A když vytočím vše na max tak zvuky v NWN slyším docela pěkně, ale ostatní věci mi rvou uši.
Měnil jsem ovladač. Nějak si to asi nerozumí.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Tákže, pohraj si nejdřív s nastavením zvuku NWN (nezapomeň na advanced a vyzkoušet jiné providery a nastavení 2D/3D Bias). Ve Windows Vista lze také nastavit jednotlivým aplikacím vlastní hlasitost.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

drake127 píše:Tákže, pohraj si nejdřív s nastavením zvuku NWN (nezapomeň na advanced a vyzkoušet jiné providery a nastavení 2D/3D Bias). Ve Windows Vista lze také nastavit jednotlivým aplikacím vlastní hlasitost.
Mam XP
Hrál jsem si
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Co zkusit neco jako tohle? http://www.reallyeffective.co.uk/

(Nemoh jsem to vyzkouset, takze nevim jestli to resi presne tvuj problem, jelikoz mam visty a v systemu to mam uz na pevno,ale za zkousku to mozna stoji.)
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Zkus si tedy pohrát s nastavením zvuku (Nastavení zvuku, záložka playback a prohlídni, jeslti není něco moc ztlumeného). Zároveň se mrkni, jestli tvůj nový ovladač nemá nějaký vlastní control panel a v něm případně povypínej všechny SuperHyperExtra efekty.

A ehm, proč že jsi přešel na nové drivery, když ty staré určitě fungovaly dobře? ;-)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

drake127 píše:Zkus si tedy pohrát s nastavením zvuku (Nastavení zvuku, záložka playback a prohlídni, jeslti není něco moc ztlumeného). Zároveň se mrkni, jestli tvůj nový ovladač nemá nějaký vlastní control panel a v něm případně povypínej všechny SuperHyperExtra efekty.

A ehm, proč že jsi přešel na nové drivery, když ty staré určitě fungovaly dobře? ;-)
Nějak jsem to dal do kupy. Instaloval jsem Teamspeak 2 a pak mi to začalo nějak blbnout. Tak jsem si hrál s nastavenim a kompletně to rozhasil :biggrin: . Nakonec jsem první problém vyřešil a udělal novej. Ladil jsem to celej den a teď to už jde.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Odpovědět