Scháním spadding partnerera

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

to cybermiša: dělám to sice chvíli ale v pohodě ti mužu říct že když vyfasuješe fullcontakt to co si viděl v tom videu tak se fakt nezvedneš ikdybys byl nabuchaný z posilky jednou sem dostal ranu od Sifu(MISTR) moc neodhadl vzdalenost tak sem dostal jeho plnou silou do těla navíc vubec nevypadá že by měl svaly ale v ten moment sem myslel že do mě narazilo auto okamžitě sem taky padl k zemi mimochodem už mě srazilo auto 50km/h a to co do mě napalil sifu bylo ještě silnější takže když dostaneš 10 takhle silných ran do těla a ještě tě na zemi zašlapne uzemňovákem co tam ukazovali tak se nezvedne ani boxer
to sciorp: ne Muay Thay v překladu z thaištiny Thaiský box Bruce lee dělal Lok Yiu wing chun kung fu to co myslíš ty dělá teď ten znamej mlatič z filmu Ong bak nebo jak se to jmenuje. :smile:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Uradin píše:to cybermiša: dělám to sice chvíli ale v pohodě ti mužu říct že když vyfasuješe fullcontakt to co si viděl v tom videu tak se fakt nezvedneš ikdybys byl nabuchaný z posilky jednou sem dostal ranu od Sifu(MISTR) moc neodhadl vzdalenost tak sem dostal jeho plnou silou do těla navíc vubec nevypadá že by měl svaly ale v ten moment sem myslel že do mě narazilo auto okamžitě sem taky padl k zemi mimochodem už mě srazilo auto 50km/h a to co do mě napalil sifu bylo ještě silnější takže když dostaneš 10 takhle silných ran do těla a ještě tě na zemi zašlapne uzemňovákem co tam ukazovali tak se nezvedne ani boxer
to sciorp: ne Muay Thay v překladu z thaištiny Thaiský box Bruce lee dělal Lok Yiu wing chun kung fu to co myslíš ty dělá teď ten znamej mlatič z filmu Ong bak nebo jak se to jmenuje. :smile:
Ja ty techniky znam, taky jsem to nejaky cas cvicil :smile: Co popisujes neni az tak o danem BU, ale spis o tom, ze Sifu ma natrenovano, ma fyzicku a ma techniku. Vetsina dobrych treneru "obyc" boxu ma taky ranu, jak kdyz te baci auto. A k tem deseti ranam, no, v praxi tech deset az tak silnych neni, to az ta posledni. Ty rychle udery spis maji zamestnat souperovu obranu a rozhodit mu pozornost, aby "prosla" ta finalni tafka :biggrin: Ja kazdopadne jen poznamenal to, ze utocnici jeli jednu ranu a dost, pak se nechali dorazit. Jelikoz obrance nesel hned do eliminacni techniky, ale rozjel vzdy to klasicke rychloruke kombo, tak to vypadalo, ze proste jenom tak cekaji, az je baci.
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

chtěli tam jen ukazat jak by to mohlo vypadat :bleh:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Nu, lidičky, když už jste tak zabrousili do téhle sféry, tak se podělím.
Osobně mi vyhovuje a nějakou tu chvilku už dělám kombinaci Taekwondo ITF a "klasického" kickboxu. Dají se krásně sladit, podle toho z jakého důvodu BU chcete dělat. Jestli vás zajímají techniky a sestavy, tak se určitě najdete v Taekwondo, nenechte se ale klamat, není to rozhodně sport, kde byste se nenaučili prát, často se vyučuje (záleží tedy na škole, ale vesměs všude) boj proti noži, tyči a páky na ruce atd...

Naproti tomu Kickbox, vám špičkově zvedne kondici, sílu, sebevědomí a positivní myšlení, každý si asi dokáže představit, jak tvrdě ten sport vypadá, taková dynamika sama :smile:

EDIT: Jak jsem si zpětně pročítal tuhle diskusi, tak bych se ještě zmínil o Krav Maga - Izraelský způsob sebeobrany, který vás naučí bránit se holýma rukama, jak proti noži a tyči, tak proti střelné zbrani a granátu.
Holt není předměstí jako předměstí, Praha není Tel Aviv :smile:
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Tady ještě malá portfolia dvou českých borců, Kotik se soustředí spíš na TKW, Dvorščík, zase naopak spíš Kick.
Oba na můj vkus trochu moc akrobacie, ale přeci jen to je prezentační video :smile:
Enjoy.

http://www.youtube.com/watch?v=BYUWLv9X … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=1N3T7HPX … re=related
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Swordfish píše:Nu, lidičky, když už jste tak zabrousili do téhle sféry, tak se podělím.
Osobně mi vyhovuje a nějakou tu chvilku už dělám kombinaci Taekwondo ITF a "klasického" kickboxu. Dají se krásně sladit, podle toho z jakého důvodu BU chcete dělat. Jestli vás zajímají techniky a sestavy, tak se určitě najdete v Taekwondo, nenechte se ale klamat, není to rozhodně sport, kde byste se nenaučili prát, často se vyučuje (záleží tedy na škole, ale vesměs všude) boj proti noži, tyči a páky na ruce atd...

Naproti tomu Kickbox, vám špičkově zvedne kondici, sílu, sebevědomí a positivní myšlení, každý si asi dokáže představit, jak tvrdě ten sport vypadá, taková dynamika sama :smile:

EDIT: Jak jsem si zpětně pročítal tuhle diskusi, tak bych se ještě zmínil o Krav Maga - Izraelský způsob sebeobrany, který vás naučí bránit se holýma rukama, jak proti noži a tyči, tak proti střelné zbrani a granátu.
Holt není předměstí jako předměstí, Praha není Tel Aviv :smile:
No u TKW strasne zalezi, jak se to jeden uci a co od toho chce. Kdyz k nam prisli kluci z TKW na sparring, tak meli dost problemy vychytat ruce, pac na to nejsou moc zvykli a kvuli low kickum se pak uz vetsinou neprisli prat znovu :ermm: Coz byla skoda … Ostatne neco podobneho plati i s kyokushin karate - taky nemaji zazity boj rukama na hlavu.

Co se Krav Magy tyce, nedavno byl tusim nejaky seminar a bylo to pry docela fajn. Kazdopadne ja jsem se kdysi obranu proti nozi ucil a odnesl jsem si z toho poznatek, ze lepsi zdrhnout a nebo kdyz uz, tak jit do toho s tim, ze holt ruce skonci dooost porezany.
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

cybermisa píše:
No jo, samozřejmě TKW je hlavně o nohou, co si budeme povídat. Jen dotaz, nedělali kluci spíš WTF?
On je mezi ITF a WTF neskutečnej rozdíl (dost mě mrzí, že na olympiádu se dostalo jen WTF) ale samozřejmě ruce kickboxera se s rukama taekwondisty nedaj srovnat, což je jeden z důvodů proč to kombinuju :bigwink:

Pochopil jsem to spravne, ze delas Thay? Nebo Kick? :smile:
K te krav maze (či jak to skloňovat:), fakt se mi to moc líbilo z prezentačních videí, jen je problém, že v Praze není jediná škola, jestli se nepletu.

Ohledně nože - souhlasim, jít proti tomu, jen když není zbytí :ermm:
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Když se objeví nůž, vždy to skončí pořezáním. Raději pokud máte možnost utečte.
Už nevím od koho sem to slyšel, ale .. žádné bojové umění nedělám a když jsem viděl pár chvatů. Stejně si myslím že útěk je nejlepší řešení.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Swordfish píše:
cybermisa píše:
No jo, samozřejmě TKW je hlavně o nohou, co si budeme povídat. Jen dotaz, nedělali kluci spíš WTF?
On je mezi ITF a WTF neskutečnej rozdíl (dost mě mrzí, že na olympiádu se dostalo jen WTF) ale samozřejmě ruce kickboxera se s rukama taekwondisty nedaj srovnat, což je jeden z důvodů proč to kombinuju :bigwink:

Pochopil jsem to spravne, ze delas Thay? Nebo Kick? :smile:
K te krav maze (či jak to skloňovat:), fakt se mi to moc líbilo z prezentačních videí, jen je problém, že v Praze není jediná škola, jestli se nepletu.

Ohledně nože - souhlasim, jít proti tomu, jen když není zbytí :ermm:
Jo tak to netusim, jestli ITF nebo WTF, ale uz jsem slysel od spousty lidi, ze je mezi nimi docela rozdil.

Dobra priznam se :biggrin: Zacinal jsem a dlouho jsem trenoval klasicky Shotokan (karate). Tam mi trochu zacalo vadit to prilisne sportovni pojeti a malo reality, tak jsem pribral Thay, jenze to jsem uz casove nezvladal. Nejvic mi pak dalo u nas pomerne nezname Saishio Ki Do, coz je izraelsky system BU - takova ultimatnejsi verze karate ochucena o prvky juda a kobudo (zbrane). Mistr ma 8. dan v Shotokanu a 7. dan prave v Krav Maga. Snazim se v tom sam pokracovat (obecne tomu rikame spis budo) a pro relax jeste cvicit kenjutsu, ale pravdou je, ze casu je mene, nez bych chtel, chjo :ermm:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

WTF je jako What The F...? xD
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Gran píše:WTF je jako What The F...? xD
Svetova federace taekwonda :bigwink:
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

No my z ITF to prekladame presne tak jako Gran :bleh:
Jeden typ si to na zavodech dokonce odnesl napsano na zadech lihovkou...
Ale jinak, k tomu rozdilu - WTF je proste jenom o nohou, na zavodech jsou dokonce zakazany i udery rukou, zavodnici maji jenom lehke rukavice, kvuli krytu. Na druhou stranu, na nohy jsou to kluci sikovni, ty kopy na hlavy tahaj jak z rukavu :-)

Nu a ITF je prostě tvrdší verze, obohacená na ruce, takže se to vzdáleně podobá kickboxu. Určitě je to o dost praktičtější a rozhodně zábavnější, thats all.

@Cyber: No to koukám, docela širokej záběr :-)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Swordfish píše: @Cyber: No to koukám, docela širokej záběr :-)
Nojo, ale kdyby tak byl cas si poradne zatrenovat …
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

cybermisa píše:
Swordfish píše: @Cyber: No to koukám, docela širokej záběr :-)
Nojo, ale kdyby tak byl cas si poradne zatrenovat …
tak se kluci domluvte a dejte si po hubě spolu srry za OT ikdyž je totu celý OT
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

sciorp píše:
cybermisa píše:
Swordfish píše: @Cyber: No to koukám, docela širokej záběr :-)
Nojo, ale kdyby tak byl cas si poradne zatrenovat …
tak se kluci domluvte a dejte si po hubě spolu srry za OT ikdyž je totu celý OT
:ph34r: :shuriken: :sport_boxing::invalid::devil_2:
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

:zorro: Tak pro pořádnej sparring jsem vždycky, sice si teď dolečuju koleno po operaci, ale stejně už bych měl začít trénovat :swords:

Olé :glare: Aneb jak říká Rosťa Osička : "Dostat po držce je nejlepší trénink" :bleh:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Swordfish píše::zorro: Tak pro pořádnej sparring jsem vždycky, sice si teď dolečuju koleno po operaci, ale stejně už bych měl začít trénovat :swords:

Olé :glare: Aneb jak říká Rosťa Osička : "Dostat po držce je nejlepší trénink" :bleh:
No jestli mas vazne zajem, muzes si prijit zkusit sparring k nam, ale ono zalezi, kdo zrovna dorazi, minimalne ale ja tam budu urcite :biggrin: Kdyztak pisni do PM.
Odpovědět