Zkouseni predmetu u obchodniku

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od Psanec »

Prisel jsem na to, jak si z kramu odnes veci, aniz by me strazny zadrzel.

Staci si vzit vec k sobe a pak ji z prvni zalozky v inventari presunout do jine.
Pote projdete kolem strazneho kramu a ani si Vas nevsimne.

Moje postava je Garion Valecnik
V posledni zalozce jsou veci, co jsem takto odnesl. Takze si je pak z postavy vemte a vratte je zpatky a chybku opravte.

Jo a kdyz uz jsem u toho, zlobi otevorani pokoju. Koupil jsem si pokoj v hostinci U Zdi ktery je pod hradem Rytiru.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od labir »

Psanec píše:Prisel jsem na to, jak si z kramu odnes veci, aniz by me strazny zadrzel.

Staci si vzit vec k sobe a pak ji z prvni zalozky v inventari presunout do jine.
Pote projdete kolem strazneho kramu a ani si Vas nevsimne.

Moje postava je Garion Valecnik
V posledni zalozce jsou veci, co jsem takto odnesl. Takze si je pak z postavy vemte a vratte je zpatky a chybku opravte.

Jo a kdyz uz jsem u toho, zlobi otevorani pokoju. Koupil jsem si pokoj v hostinci U Zdi ktery je pod hradem Rytiru.
Dík, který obchod do byl? Takhle je totiž vynést nejde, znamená to, že ten obchod je špatně nastavený. Na ty pokoje jsem se díval a jediný problém byl v popisku klíče. Mělo by to fungovat, ale testnu to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od Psanec »

Dík, který obchod do byl? Takhle je totiž vynést nejde, znamená to, že ten obchod je špatně nastavený. Na ty pokoje jsem se díval a jediný problém byl v popisku klíče. Mělo by to fungovat, ale testnu to.
Jedna se o vsechny obchody v hradu co jsou rytiri
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od labir »

Psanec píše:
Dík, který obchod do byl? Takhle je totiž vynést nejde, znamená to, že ten obchod je špatně nastavený. Na ty pokoje jsem se díval a jediný problém byl v popisku klíče. Mělo by to fungovat, ale testnu to.
Jedna se o vsechny obchody v hradu co jsou rytiri
To je fakt záhada. Testoval jsem to off-line, on-line, ze tří accountů, třemi postavami ze dvou PC a funguje to jak má. Tohle může mít i souvislost s těmi klíči - ty fungují totiž také. Můžeš jíst potraviny? Provede se při použití animace jedení/pití? Pokud ne tak je chyba v té postavě. Napadá mě jen jestli nemáš třeba starou verzi NWN (aktuální je 1.66).
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od Psanec »

Labir píše:
To je fakt záhada. Testoval jsem to off-line, on-line, ze tří accountů, třemi postavami ze dvou PC a funguje to jak má. Tohle může mít i souvislost s těmi klíči - ty fungují totiž také. Můžeš jíst potraviny? Provede se při použití animace jedení/pití? Pokud ne tak je chyba v té postavě. Napadá mě jen jestli nemáš třeba starou verzi NWN (aktuální je 1.66).

Muzu jist i pit, proste vse bez problemu …
Verzi mam aktualni …..
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouseni predmetu u obchodniku

Příspěvek od labir »

Psanec píše:
Labir píše:
To je fakt záhada. Testoval jsem to off-line, on-line, ze tří accountů, třemi postavami ze dvou PC a funguje to jak má. Tohle může mít i souvislost s těmi klíči - ty fungují totiž také. Můžeš jíst potraviny? Provede se při použití animace jedení/pití? Pokud ne tak je chyba v té postavě. Napadá mě jen jestli nemáš třeba starou verzi NWN (aktuální je 1.66).

Muzu jist i pit, proste vse bez problemu …
Verzi mam aktualni …..
Nechápu... :no: Musím nad tím pošpekulovat.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Clovicek co tam byl semnou to zkousel tez a slo mu to(odnaset veci od obchodnika). A mel ten samej problem s klicem co ja.
Takze zde bych vyloucil moznost chyby v postave. Leda uz by primo server generoval spatne postavy.
Michael Wallays
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 2. 2006 14.16

Příspěvek od Michael Wallays »

Mě se teda v tom hradě nepovedlo odnést od obchodníků nic i když sem ten předmět z první záložky dal do jiný. Ale víc sem to nevymejšlel. Akorát sem se tim dostal v pekle mezi zlodějskou chátru :biggrin:
Ten hostinec v podhradí...ten problém tam byl. Zaujalo mě, že když dám použít na ten klíč z hospody v podhradí, tak se mi v dialogovym okně napíše název toho hostince v hradu. Ale jednou se mi ty dveře pokoje otevřely a pak nic.
No a vo tom, že ta módní návrhářka má předražený spodky a mluví s hrubkama mluvit tady asi nebudu :biggrin:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Michael Wallays píše:Mě se teda v tom hradě nepovedlo odnést od obchodníků nic i když sem ten předmět z první záložky dal do jiný. Ale víc sem to nevymejšlel. Akorát sem se tim dostal v pekle mezi zlodějskou chátru :biggrin:
Ten hostinec v podhradí...ten problém tam byl. Zaujalo mě, že když dám použít na ten klíč z hospody v podhradí, tak se mi v dialogovym okně napíše název toho hostince v hradu. Ale jednou se mi ty dveře pokoje otevřely a pak nic.
No a vo tom, že ta módní návrhářka má předražený spodky a mluví s hrubkama mluvit tady asi nebudu :biggrin:
Hostinec...hmmm, tam byl špatně nastavený popisek (název na klíči), už by to mělo být opravené. Hrubky...jo..tam jich bude hodně, snad to nějak časem postupně vychytáme. :blush:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

a japa se ty věci zkoušej ? já na to eště nepřišel :)
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

photter píše:a japa se ty věci zkoušej ? já na to eště nepřišel :)
Prostě si je ber z truhly, oblékej a pak vrať, než odejdeš.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

tak to na ostrově nefunguje, jak vemu věc k sobě, hned se vodečtou prachy
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Funguje to jen v některých obchodech. Z IC pohledu je to o těch "lepších" obchodnících, co jsi mohou dovolit mít v obchodě stráž, která hlídá, aby nikdo se zbožím neutekl. Trhovec, který by musel odběhnout od stánku, aby honil zloděje, ti nic na vyzkoušení nepůjčí.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

jasně, už mi to doklaplo, na ostrově vyvrhelů mě přece nenechaj hrabat ve skladu, none ? :evillaugh:
Zamčeno