Vyhasínající ohniště

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
cabi88
Příspěvky: 67
Registrován: 20. 7. 2007 19.30

Vyhasínající ohniště

Příspěvek od cabi88 »

Zdarec nevim jestli to tu uz nekde nezaznelo ale nenasel sem to. Ale myslim si ze by byo dobre kdyby nad ohnistem chvilicku pred vyhasnutím probehlo ve hvezdickach treba *ohniste vyhasina* nebo tak neco. Mozna je to zbytecnost ale jen tak nas to napadlo ze by to nebylo od veci.. :clover:
Elric Leaf
Vilík Kapsička

"YOU NEED TO BELIEVE IN THINGS THAT AREN'T TRUE, HOW ELSE CAN THEY BECOME?"
Ome
Příspěvky: 57
Registrován: 29. 3. 2007 22.03

Příspěvek od Ome »

Myslis spravene,je to zbytecnost.Aspon me se to tak jevi.Osobne kdyz sedim se svoji postavou u ohne uz to mam jaksi vzite,kdy prilozit a urcite v tom nejsem sam :smile: .A navic je to celkem sranda,teda kdyz nesedis u ohne sam. Da se to celkem pekne zahrat a situaci z toho muze byt temer nekonecno :biggrin: Takove nikdy neuhasinajici ohne uz davno neexistuji :bigwink:
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Myslím, že cabi88 to myslel úplně jinak. Ne, že by ohně hořely furt, ale že by daly vědět, než zhasnou.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Ome
Příspěvky: 57
Registrován: 29. 3. 2007 22.03

Příspěvek od Ome »

Jiste.Taky jsem to tak pochopil o tom zadna rec.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

O účelnosti se hádat nebudu, spíš bych řekl, že problém bude v tom, že takovejhle hlídáček na každý ohniště na desce by mohl způsobovat docela vytížení ne?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Myslím, že ne, ono zapálíš ohen a spustí se nějaký odpočítávání do zhasnutí a akorát by to odpočítávání dalo 10 sec před vědět, že zhasíná.

Ale taky mi to nepřijde nutný, nebo potřebný..

Když u ohně sedím, tak tam čas od času kopnu polínko, a než jsu spát, tak taky.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Když to vezmete z pohledu postavy tak vidí, že oheŇ hasne, takže hláška by zase tak od věci nebyla. :excl:

Ale ať se vyjágří někdo z DM zdali je to proveditelné :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

hrusi píše:Když to vezmete z pohledu postavy tak vidí, že oheŇ hasne, takže hláška by zase tak od věci nebyla. :excl:

Ale ať se vyjágří někdo z DM zdali je to proveditelné :bigwink:
Doufám že si to nevezmeš zle, ale mám pro tebe pár nápadů jak vyřešit ten zapeklitý problém s nečekaným zhasínáním ohniště:)

Vem stopky, změř si za jak dlouho ti vyhasne ohniště a pak, až ti příště dojde na hodinkách ručička k "za deset sekund to zhasne" tak přilož. Můžeš si kvůli tomu nastavit i budík nebo takové to "vajíčko" co se používá jako minutka u vaření. Zapálíš oheň, natáhneš budík a můžeš nerušeně konverzovat s ostatními PC nebo opékat maso.

Další varianty jako abys přikládal průběžně ti předpokládám zdůrazňovat nemusím:)

Ve zkratce, věřím že si poradíš i bez systému :shades:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Mluvící ohniště nebude. Je to rušivý element.

[ohniště]: *pohasíná*

Takhle mluví placeably. Ne, nebude.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Já se bez toho systému obejdu jen sem chtěl podpořit ten nápad nechápu že kdykoli něco napíšu tak mi to hned někdo zkritizuje... Já to taky nedělám tak proč mě?
:angry:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Ome
Příspěvky: 57
Registrován: 29. 3. 2007 22.03

Příspěvek od Ome »

Neber si to zle.Chtel jsi preci slyset nazory jinych.Nebo ne?Je to diskuze a pri ni musis pocitat i s kritikou.Kazdy ma proste jiny nazor ,i kdyz se jedna o jednu a tu samou vec.To vsak neni nic noveho.
cabi88
Příspěvky: 67
Registrován: 20. 7. 2007 19.30

Příspěvek od cabi88 »

myslim ze se uz vyjadrila kompetentní osoba a netreba to dale resit, byl to jen navrh. díky :shades:
Elric Leaf
Vilík Kapsička

"YOU NEED TO BELIEVE IN THINGS THAT AREN'T TRUE, HOW ELSE CAN THEY BECOME?"
Odpovědět